JOHNS J'Pe ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES in MOERGESTEL Help jezelf én de natuur een handje... GUO-concertserie 2014/2015 reikt van hier tot in Himalaya BON Musicals voor iedereen: Marietje Appelgat, Een bos vol spoken en Back 2 the future Mooie tuinen.nl _Qvhg Vereniging van Oisterwijkse Spelers speelt De Feeks ontwerp montage aanleg bestrating onderhoud renovatie De voorstellingen vinden plaats in Den Boo- via internet op www.dezuivelfabriek.nl. Aafke: ‘wij doen ons uiterste best om de entreekaart jes voor de voorstellingen zo goedkoop moge lijk te houden, zodat iedereen die belangstel- Aafke Janssen, hoofd cursusaanbod De Zui velfabriek: ‘In onze musicallessen komen cursisten met zang, dans en theater in contact. Ze ontdekken hun unieke talenten en ervaren hoe leuk het is om samen aan een voorstelling te werken. De lessen worden gegeven door vakdocenten die ook optredend artiest zijn. Een bron van inspiratie dus voor onze jonge amateurkunstenaars’. terwijk midden in de natuur! Voor meer infor matie kunt u contact opnemen met Karin de Jong. en heb je ideeën hoe Natuurmonumenten beter zichtbaar kan worden in de omgeving? staat bij deze activiteiten centraal, dus je hoeft geen grote natuurkenner te zijn. Enthousias me en het kunnen omgaan met kinderen is het belangrijkst! Promotievrijwilliger ...als herstoffering perfect moet zijn’ www.Johnsstoffering.nl - Naam space. De drie verrassende verhalen vol muziek, dans en een leuke middag in het theater. GUO opent akoestisch in het protestantse en sluit ruig af met een kleurt GUO zich tot witte raaf. Met dank aan een onverzettelijke kern vrijwilligers. (Klein-) kinderen tot einde basisonderwijs mogen gratis mee. Tickets info Belangstellenden reserveren hun GUO-tickets via www.tiliander.com Check www.guo.inoisterwijk.nl voor uitge breide info over alle GUO-concerten, GUO- kortingen, gratis abonnement op de maan delijkse digitale GUO-nieuwsbrief, aanmel ding als ‘Vriend van GUO’, enz. tige belevenissen wil Natuurmonumenten je woonplaats? Ben je een fietsliefhebber die voor iedereen mogelijk maken door ons enthousiasme met bezoekers te delen. Daar ling heeft, kan komen kijken. We willen met hebben wij uw hulp bij nodig! Geef je op als r.n-7A 21Hit1_^- tT~x C. 1, de natuur te beleven? Natuurmonumenten biedt een levendige om- trum Tiliander. Reserveren voor het tweede concert betekent sowieso een gratis cd ter waarde van 15 euro. Reserveren voor de hele GUO-serie betekent bovendien een gratis ticket voor het eerste concert. Kunnen we het mooier maken? Yes, we can. kornuiten (cursisten 8 lot 11 jaarfen in Back Kinderen en volwassenen hebben steeds minder binding met de natuur om hen 2 the future (cursisten 11-15 jaar) gaan twee heen. Dat is zonde, want in de natuur in Brabant is het goed vertoeven. Wandelen scholieren de strijd aan met de Evil queen in of spelen in de natuur werkt stres verlagend en is goed voor je. Natuurmonumenten zet zich al jaren in om meer mensen van de natuur te laten genieten, daar dialoog staan garant voor kunnen wij je hulp hard bij gebruiken! Natuurmonumenten zoekt vrijwilligers met Activiteitenyrijwilliger hart voor de natuur In de huidige tijd dat er steeds meer mensen Het laatste weekenden van mei is iedereen die van musical houdt welkom bij de voor stellingen van de Zuivelfabriek. De jongste cursisten (5 tot 9 jaar) spelen Een Bos vol Spoken, een spannend verhaal over een zwarte kat die verdwenen is. Daarna maakt het publiek kennis met de bijzonder stoere en ook wel smerige Marietje Appelgat en haar 2 the future (cursisten 11-15 jaar) gaan twee heen. Dat is zonde, want in de natuur in Brabant is het goed vertoeven. Wandelen In juni en juli speelt de V.O.S. De Feeks. Deze hilarische theatervoorstelling gaat over het wel en wee van een theatergezelschap. We zien de acteurs tijdens de repetities en hun poging (worsteling) tot het uitvoeren -J van Shakespeares ‘Het temmen van de Feeks’. Dat gaat echter niet zonder de nodige com- plicaties, amoureuze verwikkelingen en hila rische situaties! Natuurtheater Oisterwijk op zaterdag 21 juni 20.30 uur; zondag 22 juni 14.30 uur; zaterdag 28 juni 20.30 uur; zondag 29 juni I 14.30 en 20.30 uur; vrijdag 4 juli 20.30 uur I en zaterdag 5 juli 20.30 uur. I Entree 15,00 - kinderen tot 12 jaar (onder begeleiding) gratis. Kaarten zijn online te bestellen en te betalen via: www.tiliander.com of bij de kassa van Tiliander, tel. 521 7220. I Groepen vanaf 10 personen krijgen elk 11e I kaartje gratis - bestellen via info@vos-ois- I terwijk.nl Kaarten zijn ook te koop bij Tabakspeciaal zaak Paijmans, Dorpsstraat 31, Oisterwijk en aan de kassa bij de ingang van het natuur- I theater op de dagen van de voorstelling. De j kaartverkoop start op 9 juni. Zes concerten die elk hun eigen stempel drukken op één gemene deler: internationale folkroots. Dat is GUO-concertserie 2014/2015 van concertorganisatie Groeten Uit Oisterwijk. Etnisch gewortelde muziek, van ons vlakke laagland tot de onherbergzame Himalaya, van Celtic Night en Britse anti-oorlogs a capella tot orkestrale wereldmuziek met Syrische inbreng, van zwoel aanzwellende klanken uit mediterrane havenkroegen Op 24 en 25 mei tonen de cursisten van tot ongepolijste rootsrock van Down Under. In donkere tijden van culturele kaalslag de Zuivelfabriek hun nieuwe musical- 1 Ï8wOO-2o3o'uKza*"^6p-VÏ5f)O u."Pc Irene- producties aan het publiek. De voor- C”~ stellingen vinden plaats in Den Boo- kerkmonumentje gaard in Moergestel. In totaal staan pubgig in Proeflokaal ‘t Gelagh. Daartussen zo’n 60 cursisten tussen de 9 en 15 jaar gedijen vier theaterconcerten in cultuurcen- uit Udenhout, Berkel-Enschot, Haaren en Moergestel op het podium. Voor meer informatie en kaartjes kun je te recht bij: www.dezuivelfabriek.nl. onze activiteiten zoveel mogelijk mensen in vrijwilliger en laat je inspireren. Durft u ook aanraking laten komen met dans, theater en muziek. Dat lukt dankzij de intensieve samen werking van ons professionele team met een aantal betrokken vrijwilligers die hun be roepservaring en expertise inzetten voor de amateurkunst. Onze musicalposters zijn daar ook een voorbeeld van. Ze werden gemaakt door Maarten van de Voort Creative Photo- graphyen onze cursisten staan zelf model.’ Lijkt het jou leuk om kinderen van 4-12 jaar een OERRR-ervaring in de natuur mee te overwerkt raken, iedereen het druk heeft, geven? Kom ons dan helpen bij de Wilde kan juist het vertoeven in de natuur een uit- Buiten Dagen en verjaardagsfeestjes. Beleving komst bieden. Om dit te realiseren werkt Natuurmonumenten intensief samen met enthousiaste vrijwilligers. Wij zijn hard op zoek naar nieuwe vrijwilligers om de teams uit te breiden. Genieten van zingende vogels, je verwonderen Heb je affiniteit met promotie, ben je creatief over een prachtige libel, de zachte bosgrond gaard in Moergestel. Kaartjes zijn te besteflen onder je voeten voelen. Voor iedereen is er wel iets om even stil bij te staan. Deze prach- Of heb je tijd om folders rond te brengen in tijdens een fietsrondje posters wil ophangen? Informatieavond Interesse gekregen? Op woensdag 4 juni van 19.00 tot 20.00 uur houdt Natuurmonumen ten een informatieavond voor geïnteresseer- den. Opgave voor de informatieavond is nood- geving waarbij je goed begeleid wordt en gaat zakelijk. Voor een tijdsbesteding van gemid- samenwerken met een club zeer enthousiaste deld 2 dagen per maand bieden wij een leuke vrijwilligers. En dit allemaal midden in de en leerzame plek bij Bezoekerscentrum Ois- natuur! Er zijn verschillende vrijwilligers- groepen actief met uiteenlopende taken, dus er zit altijd wel een groep bij die bij jouw interesses en kwaliteiten past. En zo niet, dan gaan we samen op zoek naar passende werkzaamheden. Benieuwd naar de moge lijkheden? Geef je dan op bij Karin de Jong voor de informatieavond op woensdag 4 juni van 19.00 tot 20.00 uur. Tel: 013-5231800 of per mail aan karindejong@natuurmonumen- ten.nl Balievrijwilliger Lijkt het jou leuk om de bezoekers van het bezoekerscentrum te woord te staan? Wil jij Natuurmonumenten promoten, speurtassen verhuren en leden werven? Kun jij zorgen voor een natuurlijke gastvrije sfeer in en rondom ons gebouw? ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 21 MEI 2014 PAGINA 6 Specialist in leder Van klassiek tot modern Woonplaats Telefoon Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen Do.22 mei: Bingo in Den Boogaard voor alle senioren om 14.00u. Vr. 23 mei: Weekmarkt St. Jansplein 13.30u. Za. 24 mei: De Zuivelfabriek presenteert de musical om 14.00u. in DenBoogaard Zo. 25. Mei: De Zuivelfabriek presenteert de musical om 13.30u. en 15.45u. in Den Boogaard Het VVV-Kantoor is tijdelijk, vanwege verbouwing, tot nader bericht gesloten. Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. i i _^i rr t i .it kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Info: VW Agentschap Moergestel St. Jansplein 5 5066 AR Moergestel Open: wo, do en vr van 10.00 tot 14.00 uur. Tel. 013-5136009 E-mail: vw-agentschap@denboogaard.nl Het WV-agentschap is verantwoordelijk voor de inhoud van deze Uit-agenda. Voor info: tel. 513 6009. Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl Computerservice Moergestel t/m 10 regels 5,00 Voor meer info... bel John Smits (013) 513 21 36 Mot». (06) 41 85 63 16 De Sonman 8a MOERGESTEL t/m 6 regels 3,50 UIT I I - I I I I--- I I I- I I- I I I I I I Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat IT IS OUR BUSINESS Voor al uw computerproblemen Reparatie - Onderhoud - Verkoop Pastoor Muskenshof 2 - 5066 GM Moergestel E-mail: info@j-pc.nl - Tel: 06 51 57 53 51 www.j-pc.nl meubel- en autostoffeerderij Moergestel Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. straat 20, Moergestel, fel. 513 3489. www.ligtvoetshoes.nl Restauratie van antieke en eigentijdse meubelen Charles van den Breekel, Scnee- persdijk 70, Oisterwijk, 013-5284329 of 06- 10 80 21 78. Ook voor projectstoffering .Hk 25 jaar ervaring Communiefietsen nieuw va. 249,-. Ge bruikte communiefietsen v.a. 125,-. Vogels Fiets Sport Moergestel 013-5131435. Huishoudelijke hulp biedt zich aan voor 3 uur per week op maandag. Tel. 013-513 1566 of 06- 15 26 21 12. 9 g 1—1 4 f T T "W 14 4 9 4 4 j/Z W K 4 1 1 4 4 1 1 1 11 VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van vught, Berkel-Enschot, 013-5333864.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 6