Aphrodite Succesvol en zonovergoten Gildeweekend i» Zilveren legpenning gemeente Oisterwijk voor Joost Wagenmakers I Mr. Stikkerplaquette namens VVD Kunst en Bomen 2014 Oisterwijk BRILLEN LENZEN T ft f r - J 1 Weekblad voor Moergestel Verrast tijdens afscheidsreceptie j Zie pagina 5 Zie pagina 5 voor nóg meer foto's van het Gildefeest Uw Gemeenten ieuws op www.oisterwijk.nl De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen De partij is verheugd dat zij onder haar le den mensen heeft zoals Joost Wagenmakers, die bereid is geweest om met zoveel inzet en toewijding de liberale gedachten uit te dragen en gestalte te geven. Het zij hem van harte gegund! Joost: nog vele jaren in een goede gezondheid! Opening zondag 25 mei WOENSDAG 21 MEI 2014 39e JAARGANG Nr. 1756 De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 zoals o.a. als plaatsvervangend Lid Algemeen Bestuur Gezondheidsdienst Hart voor Bra bant; plaatsvervangend Lid Algemeen Be stuur Welstandszorg Noord-Brabant; Lid Algemeen Bestuur Hypotheekfonds Noord- Brabantse Gemeenten (HNG); deelnemer van achtereenvolgens de Commissie Midde len en Algemeen Bestuurlijke Zaken, Inwo- nerszaken en Ruimtelijke Zaken en als Lid Algemeen Bestuur WSD. Van november 1996 tot april 2006 was Joost raadslid voor de WD in de gemeente Oister wijk. Die vele verdiensten leidden tot het toeken nen van de zilveren legpenning van de ge meente Oisterwijk. Na toepasselijke woorden van burgemeester Hans Janssen en een vertegenwoordiger van de landelijke VVD was het een hele drukte van mensen die Joost kwamen bedanken en hem het allerbeste wensen voor de toekomst, ‘n Toekomst, zoals hij zelf zei, waarin meer aandacht voor z’n vrouw Marian - die hij nog eens speciaal bedankte - de kinderen en, niet te vergeten, de kleinkinderen die hij beloofde om nu eens wat vaker op visite te komen... zien en te horen. Hierna kon het publiek genieten van de schutters, vendelzwaaiers, tamboers, bazuinblazers en standaardrijders. Demonstraties van oude ambachten, een ten toonstelling van eeuwenoude gildeattributen en amusement voor de kleintjes zorgden voor een onvergetelijk en geslaagd gildefeest. Huidverzorgingsinstituut Tijdens zijn afscheidsreceptie ter gelegen heid van zijn vertrek uit de actieve politiek heeft Joost Wagenmakers uit handen van Christophe van der Maat, hoofdbestuurslid van de WD, de mr. D.U. Stikkerplaquette ontvangen. Dit als blijk van waardering voor zijn jarenlange inzet voor de VVD en het openbaar bestuur. Joost Wagenmakers is al vanaf 1982 lid van de WD, vanaf de start heeft hij zich ingespannen voor de partij, eerst in de gemeente Moergestel en na de herindeling ook in de gemeente Ois terwijk. Moergestel kende een ongekend leuk en zonnig weekend doordat het Gilde “St. Catharina” op bijna perfecte wijze een vrije Gildedag had georganiseerd. Maar liefst 58 gilden vrolijkten niet alleen het feest op, maar ook het hele dorp. Een bonte verzameling gildebroeders zorgde voor een sfeervol schouwspel. Het Gilde had werkelijk aan iedereen gedacht. Vrijdagavond was er een DJ-battle voor de jeugd. Zaterdag kregen de leden van “De Zonnebloem” Moergestel een mooie middag aangeboden. Zondag was een dag voor het hele gezin. Na de H. Mis, het nuttigen van de Erewijn en de koffietafel, trokken ruim 1500 deelnemers in optocht door het dorp. De massale opmars op het feestterrein was overweldigend om te Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 F p Fl Met veel plezier keek Joost zelf terug op de functie die hem zo veel had gebracht. Makke lijke en moeilijke zaken kwamen voorbij en in die periode had hij te maken met ontelbaar veel mensen waarmee hij vaak nog fijne ban den heeft. De periode van wethouderschap van de ge meente Oisterwijk bestrijkt de tijd van 20 april 2006 tot en met 15 mei 2014. In die hoe danigheid was hij actief op het gebied van onder andere Financiën, Economische Zaken, Toerisme en Recreatie, Arbeidsmarkt en WSD, Verkeer en Vervoer en Openbare Wer ken en zodoende van grote betekenis voor de Oisterwijkse gemeenschap. Ook zette hij zich in voor diverse besturen Onze complimenten gaan uit naar de orga nisatie en haar vrijwilligers. Joost krijgt de blijk van waardering opgespeld door burgemeester Hans Janssen. Foto Vlaminckx ‘n Bomvolle ‘Den Boogaard’ was getuige van deze bijzonder gebeurtenis wat te vens het einde betrof van het werkzame leven van Joost. Afgelopen februari al bereikte hij de pensioengerechtigde leeftijd en hij vindt het nu mooi geweest. h a 1 e es PANIS gemeente meuws Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur 4-

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 1