Audacia - Willem II in de stromende regen Sluiting inschrijfperiode JVW Moergestel J! Hl! 1 Audacia- nieuws Meiden gezocht voor een dameselftal! Trotse Sylvia (Vugts) Bogaers exposeert in Het Kruithuis in Den Bosch 10.00 Audacia heeft heel veel elftallen en toch mist er nog één, een dameselftal! Ben je 16 jaar of ouder en wil je bij de allerleukste voetbalclub komen voetballen? Stuur een mailt je naar claudiavanesch@live.nl en hopelijk is er genoeg animo om volgend jaar een dameselftal te starten! Honderden toeschouwers trotseerden vorige week donderdag de harde regen om de kersverse eredivisionisten van Willem II aan het werk te zien tegen de selectie van Audacia. Natuurlijk was het een ‘oneerlijke’ strijd en win Willem II deze oefenpartij met 6-0. Ondanks de vele wisselende samenstellingen in het begin van de competitie en het grote aantal lang geblesseerde spelers naast de dug out is het eerste seizoen onder leiding van trainer Frans Tekath succesvol afgesloten met een fraaie historische 6e plaats op de ranglijst. Het is vijftien jaar geleden dat Audacia zo hoog eindigde in de 4e klasse! Uit 26 wedstrijden werden 41 punten verza meld: 12 winst, 5 gelijk en 9 verloren. Opvallend is dat het aantal doelpunten vóór: slechts 52 goals is (op 3 teams na het minste goals gescoord) en 42 goals tégen (op 3 teams na de minste tegendoelpunten). Spijtig in het totaal is dat zowel Audacia 2 als ook de Al gedegradeerd is waardoor de aan sluiting met het eerste selectieteam de komen de tijd alleen maar groter wordt. Een nieuwe uitdaging voor het komende sei zoen. Fraaie zesde plaats na 1-3 zege op SVG Drie dagen na de vriendschappelijke wedstrijd tegen Eerste Divisiekampioen Willem II, waar de honderden enthousiaste supporters werden geplaagd door hevige moessonregens, en de grote Audaciaselectie boven zichzelf uitstak met uitstekend (verdedigend) voetbal was zon dag het laatste competitieduel uit tegen SVG. Met een 4-1 winst, twee goals van Jim van Gestel en een van Alex Aarts en het slotak koord van Ard Burgers was de competitie ten einde. Natuurlijk voor iedereen even wennen, inschrijven via onze website in plaats van via briefjes die ingeleverd moeten worden. Misschien is het daardoor even aan je aandacht ontglipt, of denk je er telkens net op het ver keerde moment aan. Vandaar dat wij de in schrijfperiode hebben verlengd tot zondag 18 mei as. Inschrijven kan via www.jvwmoerge- stel.nl. Onder het kopje inschrijven vind je het inschrijfformulier voor kinderen. Hier vind je ook het inschrijfformulier voor o.a spelleiding, heb je in de week van 18 t/m 22 augustus nog een ochtend en/of middag vrij? Wij kunnen je hulp goed gebruiken! Deelname aan de JVW kost 20,- euro per kind. Betaling gebeurt via de website door middel van iDeal. Bij inschrijving na 18 mei worden liciteerd! Uitslagen: El Roef 1-Tachos 10-10; B Roef- HVM 18-12; D Roef-HCB 15-1E2 Jupiter 2- Roef 2 3-0. Programma donderdag 15 mei: Dames recreanten Roef-Avanti 19.30 uur Zaterdag 17 mei: DB 10.30 uur Roef-RHV E2 10.00 uur Roef 2-Bergeijk 2 Zondag 18 mei: El 10.00 uur Witte Ster 1-Roef 19.00 Aandacht voor de volgende data, noteer ze in je agenda: 1 juni: Handbaltoernooi voor alle teams Roef- Taxandria 10-12 juni: Schoolhandbaltoernooi 14 juni: Kraachtkuptoernooi voor de jeugd- teams 19 juni: Seizoensafsluiting E-D en B-jeugd, alle ouders zijn hierbij uitgenodigd. Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is mag vrijblijvend mee komen trainen op don derdagavond in de sporthal. Voor meer infor matie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! deze serie schilderijen en aquarellen is de natuur en dan specifiek de wereld van de koraalriffen. Een caleidoscoop van abstracte vormen, structuren, schitterende kleuren, reflecties en patronen. De impressies die zij tijdens het beoefenen van haar grote hobby, het duiken, in haar geheugen opslaat, komen op een later tijdstip als vanzelf weer naar boven. Herinneringen borrelen naar de oppervlakte en vloeien op het doek in vele lagen. Gebruikmakend van de eigenschappen van het materiaal. Soms vloeibaar, soms voelbaar, altijd kleur. Om zo die bijzondere, kleurrijke, mysterieuze en stille wereld, die voor de meeste mensen verborgen is onder het spiegelend oppervlak van de zee, opnieuw te beleven. En te delen. De expositie is afgelopen zondag geopend en duurt tot en met 22 juni 2014. Het Stok-Kruithuis, Citadellaan 7, 5211 XA ’s-Hertogenbosch. Openingstijden: woensdag - zondag van 12.00-17.00 uur. Entree 3,50 euro, tot 16 jaar gratis. MOERGESTEL de inschrijfkosten verdubbeld. Deelname voor spelleiding, groepsleiding en alle overige vrij willigers is natuurlijk gratis. Na een paar keer mee geëxposeerd te hebben in Galerie De Verdieping hier in Moergestel heeft onze dorpsgenoot Sylvia het voor elkaar gekregen te mogen exposeren tussen de “groten” in Den Bosch. Aanvankelijk heeft zij een aantal jaren met aquarelverf geschilderd maar sinds ongeveer 10 jaar werkt ze met acrylverf in een eigen expressieve, vaak abstracte stijl. Haar werk kenmerkt zich door een diepe gelaagdheid, vaak fel kleurgebruik en gebruik van allerlei materialen. Het schilderij ontstaat vaak al schilderend, zonder een vooropgezet plan, vanuit allerlei fantasieën en uit opgeslagen herinneringen en emoties. Haar inspiratiebron is vaak de natuur, en met name de zee, fascineert haar door al haar ver schillende kleuren, vormen, structuren en kleurrijke bewoners. Omdat duiken een van haar hobby’s is, zie je impressies uit de zee soms in haar schilderijen terug. Maar ook andere (abstracte) schilders zoals bijvoorbeeld Kandinski en Karei Appel zijn vaak een inspi ratiebron voor haar schilderwerken. Ze schildert al vele jaren. Meestal abstract, expressionistisch werk, kleurrijk en geken merkt door gebruik van diverse materialen, zoals hout, metalen restafval, verpakkingsma teriaal, et cetera. Haar inspiratiebron voor ROEF!-HANDBAL ROEF D-jeugd handbalkampioen! Afgelopen zaterdag was het zo ver, de laatste wedstrijd van de veldcompetitie. De spanning was groot, want de regen kwam met bakken uit de lucht. Maar om 10.45 uur klaarde het wat op en werd aan de wedstrijd begonnen. De natte bal en het natte veld maakte de wed strijd er niet makkelijk op. Het duurde dan ook even voordat de eerste goal bij het doel van BHC er in ging. Maar met hard werken, mooie acties, goed verdedigen en mede door het enthousiaste publiek, werd de wedstrijd gewonnen door Roef met 15-1. Ammie, Aukje, Ilse, Iris, Janneke, Jennifer, Joyce, Lotte, Renee, Rinske en Tessa proficiat. Coaches Johan en Hennie ook hartelijk gefe- ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 14 MEI 2014 PAGINA 7 ..9.30 IER& I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 7