Frisse wind in de Heivelden ppn 0 Verras je moeder, 11 mei Moederdag! theaters Oisterwijk 1 buro76@planet.nl Nieuws en advertenties: Nieuw initiatief Meidenavond Wandelen tijdens Moergestel Fietsdorp Moergestel^ Fietsdorp van S T Y L I N G F UITNODIGING Voor de routes en verdere informatie kijk op de nieuwe website: moergestelfietsdorp.inois- terwijk.nl zetten voor behoud van de buurtvereniging. Ondertussen zijn ervaringen, kennis en de papierwinkel overdragen en is het nieuwe bestuur al druk aan het vergaderen. Er is een mooie gemêleerde groep vrijwilligers ontstaan, waarin eigenlijk elke leeftijdscategorie wordt vertegenwoordigd. Dit leidt natuurlijk naar een hele hoop verschillende, maar vooral hele leuke ideeën. Kaarten informatie: Inschrijfgeld: respectievelijk 8,- 5,- 2,- ongeren Werk U I oergestel De Tienerwerkgroep heeft een aantal activiteiten georganiseerd speciaal voor de Meiden. Deze avonden worden ge houden op vrijdag en we starten om 19.00 tot 20.30 uur. Het volgende pro gramma wordt aangeboden: 9 mei; Fotoshoot 23 mei; High Tea Voor deze activiteiten vragen we een bijdrage. Kijk voor meer informatie op facebook Jon gerenwerk Moergestel. Afterschool Avonden Vind je het leuk om na een drukke schoolweek buurt» ver» eni» ging (de; v; meervoud: buurtverenigingen) - vereniging buurtbewoners voor de behartiging van gemeenschappelijke belangen. Dat is precies wat buurtvereniging Heivelden de afgelopen veertig jaar heeft gedaan. De activiteiten waar eigenlijk de hele buurt aan deelnam, het gezamenlijk vieren van belangrijke feestdagen, de legendarische buurtfeesten... Het verleden liegt er niet om! Reden genoeg om begin dit jaar de noodklok te luiden. Het zittende bestuur zag het aantal leden van de buurtvereniging langzaam terug lopen, er werd nog maar weinig deelgenomen aan georganiseerde activiteiten en ook het animo bij de bestuursleden zelf liep daarom terug. De liefde voor de buurt bleef, vandaar dat het geen optie was om het bijltje er zo maar bij neer te gooien, maar dat er iets moest gebeuren stond vast. Op deze manier zou buurtvereniging Heivelden langzaam verdwij nen. Gelukkig waren er meer mensen van mening dat dit absoluut niet mocht gebeuren. Na een drukbezochte noodvergadering melden zich maar liefst 4 nieuwe bestuursleden. Opvallend is dat vooral de jongere generatie zich in wilde Moergestel Fietsdorp organiseert een drietal prachtige wandelingen. De organisatie stelt het zeer op prijs indien u tevoren inschrijft voor de 20 of 40 km. Reden daarvan is dat die tochten volledig worden verzorgd met brood jes, drinken en fruit. Zondag 1 juni 2014, Moergestel Starttijden vanaf: 05.30 uur 40 km; 08.30 uur 20 km; 13.30 uur 8 km Inschrijven? Stuur een mail naar: amestrum@home.nl lekker te chillen met je vrienden en vriendin nen? Dat kan ook bij JWM om de week op vrijdagavond we starten om 19.00 uur tot 23.00 uur. Op deze avonden kun je komen gamen, muziek draaien, darten enz. Als je zelf ideeën hebt kom er mee en we kijken wat er mogelijk is. Noteer de volgende data: 16 mei en 30 mei, 13 juni en 27 juni. Zaterdag activiteiten 31 mei Vossenjacht 14 juni disco middag 6+ 28 juni Schuimparty 10+ Open Podium Op zaterdag 17 mei staat er weer een open podium gepland dit keer met medewerking van Temporary Name en Arrested on the 7th aan vang 21.00 uur. Entree gratis. Disco de Mix Op zaterdag 24 mei organiseren wij i.s.m. woongroep Olivier weer disco De Mix. Deze avond is voor mensen met en zonder een beperking we starten om 20.00 uur. Kijk op de facebook pagina Jongerenwerk Moergestel voor meer informatie. Wij hopen er met Moergestel, maar natuur lijk vooral met de bewoners van ‘onze’ buurt, een fantastisch jubileumjaar van te maken. Op naar de 50! Houd je brievenbus en onze nieuwe website (hier heeft het ook even gewaaid) www.buurtverenigingheivelden.nl in de gaten voor meer nieuws en weetjes. Te zien in Den Boogaard: Te zien in Tiliander: nlSTERWIJKb ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 7 MEI 2014 PAGINA 5 Wij nodigen u van harte uit! Hans Janssen Burgemeester www.bloemengroenstyling.nl Ineke Depmann Secretaris Na 8 jaar neemt Joost Wagenmakers afscheid als wethouder van Oisterwijk, Parel in 't groen. Gedurende die jaren is hij actief geweest op de beleids terreinen Financiën, Planning en Control, Economische Zaken, Toerisme en Recreatie, WSD, Grondzaken en Gemeentelijk Vastgoed, Verkeer en Vervoer, Water, Openbare Werken en Informatisering en Automatisering. Ook was hij Wijkwethouder Centrum/Bunders en Heukelom. Graag biedt het gemeentebestuur Joost Wagenmakers en zijn echtgenote Marian een feestelijke receptie aan ter gelegenheid van dit afscheid. Deze receptie vindt plaats op: Vrijdag 16 mei 2014 van 16.00 - 18.00 uur in Den Boogaard, St. Jansplein 5 in Moergestel Ook zo benieuwd naar wat het nieuwe theaterseizoen u te bieden heeft? Kom op 9 mei naar de presentatie van het nieuwe theaterseizoen incl. verrassingsvoorstelling www.theatersoisterwijkmoergestel.com of 013-5217220 Volg Tiliander of Den Boogaard op Twitter en Thea ters Oisterwijk Moergestel op Facebook! gemeente - moergestelfietsdorp.inoisterwijk.nl - ff jaar Schoolstr. 3, 5066 EC Moergestel 013-513 36 12 Theatertip: Anuar en Murth Mossel 24, 25 mei De Zuivelfabriek - Marietje Appelgat en haar vieze vrienden, Back 2 the future, Een bos vol spoken (Musical) 12 mei Verzetstrijders van de straat - Oisterwijk in beeld (2e serie korte documentaires) 13 mei Veldhuis en Kemper - Nieuw programma Try-out (Cabaret) 16 mei Parelconcert - Oisterwijks kamerkoor 17 mei Murth Mossel - Louterliefde (Cabaret) 20 mei Schaduwspel Benefietavond 21 mei Vooruitgang - Stichting Oisterwijk Heartsafe (lezing) 24 mei Susan Smit - Moderne Spiritualiteit (Lezing) 31 mei Anuar - Vastberaden (Cabaret) 2 juni Brokeback Mountain (Film)

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 5