Gratis naar een attractiepark Nijlpaarden en krokodillen Een wereld vol magie Attractiepark Toverland voegt nieuwe magie toe aan het park. In een compleet nieuw parkdeel zijn acht nieuwe attracties te vinden in een decor van negenduizend planten. f i A Nieuwe attracties in Toverland De Efteling: nieuwe Aquanura watershow Wereldprimeur Movie Park met spectaculaire show Safaripark Beekse Bergen blijft groeien I C T E A R A Achtbaan Schommel Paard Fee Water Film Zwembad Patat Apen Decor Sprookje Tover Usje Magie Muziek SRPAPENSR CEOFREFPN H Z OLWGETVOA MPAEADROB MRKTMMEKT EJSJ I BTJH LPAARDAEC MUZ I EKWDA - y7 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 23 APRIL 2014 PAGINA 8 Dansende fonteinen 9> <»- - - Het geheim van de dinosaurus De Efteling doet niet aan seizoenen. Het attractiepark in Kaats heuvel is 365 dagen per jaar geopend. Dit jaar is de nieuwe Aquanura watershow te bewonderen oftewel de Tweede Efteling Symfonie. De nieuwe bewoners van Beekse Bergen: Afrikaanse nijlpaarden. Foto: Beekse Bergen de spannende strijd tussen Joris en de Draak uit. De Efteling is er in alle geledingen klaar voor. De kabouters in het Kabouterdorp, de inwoners van de stad Raveleijn en de keizer met zijn nieuwe kleren. Ze hebben er allemaal zin in. Dat geldt ook voor alle attracties. Zo zijn de wildwaterbaan Pirana en zelfbedieningsrestaurant Het Witte Paard na een flinke opknapbeurt weer helemaal up to date. Meer in formatie: www.efteling.com. nen leven. De nijlpaarden en kroko dillen vormen een mooie aanvul ling op de andere Afrikaanse dieren, zoals de olifant, giraf en leeuw die al te zien zijn in Safaripark Beekse Ber gen. Safaripark Beekse Bergen is hét grootste Afrikaanse wildlife park van Nederland. Bezoekers van het park komen tijdens een wandel-, auto-, boot- en bussafari oog in oog te staan met meer dan 1.250 dieren zoals leeuwen, olifanten, giraffen, neushoorns en apen. Safaripark Beekse Bergen is gevestigd in Hilva- renbeek en onderdeel van Libéma. Meer informatie: www.safaripark.nl. jn de expeditiebus van Movie Park een spannend avontuur beleven. Foto: Movie Park Germany ste film- en animatietechnieken en spectaculaire decors. Als bezoeker word je zelf onderdeel van het spannende avontuur. De nieuwe attractie voert je namelijk in expe- ditiebussen diep onder het park mee naar een oerwereld met be woners van enkele duizenden jaren oud. Je ontmoet er een wereldbe roemde archeoloog en gaat samen met hem op expeditie naar onder aardse opgravingen. Als de we tenschapper plotseling verdwijnt, wordt een beroep gedaan op de bezoekers van het park en voor je het weet ben je betrokken bij een zenuwslopende reddingsactie. Duitslands grootste film- en attrac tiepark is een bijzondere belevenis voor jong en oud. Met de populaire helden uit Nickland, de vrienden uit Ice Age, Spongebob, Cosmo en Wanda is dit film- en attractiepark de ideale gezinsattractie. Meer in formatie: www.moviepark.de. Safaripark Beekse Bergen blijft groeien. Het nieuwe verblijf voor Afrikaanse nijlpaarden en krokodillen betreft de grootste investe ring voor het safaripark tot nu toe. Alle parken op deze pagina geven in totaal 32 toegangsbewijzen weg. Bel de oplossing door en maak ook kans! De woorden staan in alle richtingen (ook diagonaal). De oplossing is een woord. Deze belt u door naar 0909 - 5010 706 (60 ct per gesprek). P\ e grootste watershow van 1 Europa zorgt met dit muzi- I kaal schouwspel voor ver- LX wondering en verbazing bij jong en oud en geldt als perfecte afsluiter voor een dagje Efteling. In de Vonderplas komen meer dan tweehonderd fonteinen met behulp van muziek, vuur en licht in beweging. Ze beelden onder andere de 1001 nacht van Fata Morgana, de ronddraaiende kook potten van Monsieur Cannibale en aarnaast presenteert het 1 park een nieuwe show van J Toos Toverhoed en haar vriendje Morrel. Attractie park Toverland is de afgelopen ja ren snel gegroeid. Het park biedt zowel binnen als buiten attracties voor alle leeftijden. De kleintjes komen nog steeds volop aan hun trekken op uitdagende klimtoe stellen en natuurlijk in het beroem de Toverhuis, waar ze zelf kun nen toveren. Het park biedt twee wildwaterbanen, een bobbaan en vier snelle achtbanen. Vooral de houten achtbaan Troy is met 35 meter hoogte en een snelheid van 90 kilometer per uur een van de spectaculairste attracties ter wereld. De Magische Vallei is een bijzonder deel van het park, met een spetterende wildwaterbaan en een achtbaan waarbij de karretjes draaien tijdens de rit. En dat alles in een magisch decor. Meer info: www.toverland.nl. pX e nijlpaarden en krokodillen I zijn vanaf eind april te zien via I de wandelsafari. De verblij- ven worden zo ingericht dat de dieren goed zichtbaar zijn voor het publiek en tegelijkertijd op een zo natuurlijk mogelijke manier kun- A A ovie Park is te vinden net l\ /I over de grens bij Arnhem. I I De nieuwe attractie be- I V I schikt over de modern- Adrenalinekicks, een expeditie naar het verre verleden en dinosaurussen. Het zijn de ingrediënten van de nieuwe attractie die Movie Park Germany deze zomer gaat openen. Pre tparfyen

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 8