Audacia- nieuws QOEF! "fl Moergestel Veel kampioenen bij Audacia! DE 1 IZONNE 1T BLOEM c1 Laatste kans! Inschrijven JVW Moergestel Programma zondag 27 april: WSJ 1 - Audacia 1 NO AD 3 - Audacia 2 Audacia 3 - Helvoirt 3 Audacia 4 - Beek Vooruit 12 Knegselse Boys 4 - Audacia 5 Audacia 6 - HMW 7 ...14.30 uur ..14.30 uur ..10.00 uur ..10.30 uur ..10.00 uur ..10.00 uur ROEF! KORFBAL NIPT VERLIES De derby tegen EDN uit Haghorst heeft altijd iets speciaals. In deze wedstrijd zal dat niet anders blijken te zijn. De thuisclub begint sterk aan de wedstrijd en neemt via Annet Verstijnen en Geke Denissen binnen tien De F4 wist al wat het is om kampioen te worden. Dit werden ze vorig seizoen, als F5, namelijk ook al en nu gingen ze daar, na een zware najaarscompetitie, weer volop voor. Lange tijd kon Riel in het spoor blijven van de F4, maar ook in hun 2e onderlinge wedstrijd gaven de jongens Riel geen schijn van kans waardoor het klusje afgemaakt kon worden in de wedstrijd tegen Helvoirt. Ook Helvoirt bleek geen partij voor de F4 en het ene mooie doelpunt volgde na het andere. De scheidsrechter floot uiteindelijk bij een 9- 0 stand af en de jongens waren voor de tweede keer in twee jaar als voetballer bij Audacia kampioen. Proficiat Jorn, Tom, Willem, Fer, Olivier, Quint, Joep, Rick, Roel, Dean, Daan en trainers en leiders Peter, Luuk, Bob en Jeroen! Terwijl de mist aan het optrekken was werd tegenstander Baardwijk helemaal zoek gespeeld met een 5-0 overwinning als resultaat. Dat de jongens om 10 uur in de ochtend al aan de champagne zaten werd maar even goed gekeurd door de ouders. Joep, Jesse, Daan, Harm, Keno, Rowin, Teun, Jur en Floris hebben laten zien dat ze echte kampioenen zijn! Natuurlijk geholpen door hun trainer/coaches Joost en Sander en leidster Ilse! sport voor mensen met een visuele beperking. Iedereen kreeg een donkere bril op. De teams moesten proberen om met een rinkelbal de bal bij de tegenstander in het doel te rollen. Dit tot grote hilariteit van de toeschouwers, die natuurlijk wel muisstil moesten zijn. Ook schuiftafeltennis en rolstoelhockey kwamen aan bod. Tot slot heeft de jeugd (en natuurlijk ook de leiding) fanatiek een aantal wedstrijdjes rol- stoelbasketbal gespeeld. Af en toe moest er afgeremd worden met de benen tegen de muur of snel met de voeten op de grond. Dat was natuurlijk niet de bedoeling maar ja botsen was natuurlijk niet geoorloofd. Het was een hele gezellige dag en iedereen was natuurlijk blij dat ze aan het eind weer gewoon uit de rolstoel konden stappen. Ook de F2 kende een vliegende start in de voorjaarscompetitie. Het kampioenschap kwam al snel in zicht, maar misschien kregen de jongens last van kampioensstress want daarna werd een paar keer onnodig puntverlies geleden. Gelukkig ging de concurrentie ook een paar keer onderuit en was de voorsprong groot genoeg om kampioen te kunnen worden. Uitslag: Dames recr. Roef-Wh.Demons 9-9. Het komend weekend geen wedstrijden i.v.m. pasen. Fijne paasdagen! Aandacht voor de volgende data, noteer ze in je agenda: 31 mei: Recreantentoernooi Roef-Taxandria 1 juni: Handbaltoernooi voor alle teams Roef- Taxandria 10-12 juni: Schoolhandbaltoernooi 14 juni: Kraachtkuptoernooi voor de jeugd- teams 19 juni: Seizoensafsluiting E-D en B-jeugd, alle ouders zijn hierbij uitgenodigd. Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is mag vrijblijvend mee komen trainen op don derdagavond in de sporthal. Voor meer infor matie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! Dat de Jeugdvakantieweek er weer aan komt zal niemand ontgaan zijn. Van 18 t/m 22 augus tus staat Moergestel in het teken van de JVW Feestweek. Maar vergeet het allerbelangrijkste niet: inschrijven! Deze week is de laatste week dat kinderen aangemeld kunnen worden. Op www.jvwmoergestel.nl kun je het inschrijf formulier invullen, deelname kost 20,-. Betaling gebeurt via de site met iDeal. Zorg dus dat je voor zondag 27 april het formulier hebt ingevuld. Vrijwilligers vanaf 14 jaar kunnen zich natuur lijk altijd kosteloos aanmelden. Dit hoeft niet perse voor de hele week, ook als je maar één dagdeel kunt komen helpen zijn wij daar erg blij mee! Op de site vind je het inschrijffor mulier voor groepsleiding, spelleiding, mede werker ranjateam, EHBO-er of brigadier. Denk je dat je iets anders voor ons kunt betekenen? Neem dan via de site contact met ons op! Naast de Cl werden zaterdag 12 april nog 3 andere jeugdteams van Audacia kampioen. Zowel de Cl, C3, F2 als F4 voegden zich bij de 4 teams die in het najaar al kampioen werden, waardoor dit seizoen 8 van de 18 jeugdteams van Audacia een feestje mochten vieren. De C3 heeft een vlekkeloze voorjaarscom petitie gehad. Na een paar gewonnen wedstrijden werd al snel duidelijk dat het team om de bovenste plaatsen ging strijden. De jongens bleven ech ter winnen, soms met grote cijfers, en uitein delijk was het niet de vraag of de C3 kampioen zou worden maar wanneer. Vorige week zaterdag kwam SVSSS op bezoek in Moergestel en bij winst zou het kampioen schap binnen zijn. Al vroeg in de wedstrijd nam de C3 afstand van de bezoekers uit Udenhout en uiteindelijk prijkte er een 8-0 uitslag op het scorebord waardoor het kampioenschap binnen was! Stijn, Dax, Ruud, Joep, Martijn, Boyd, Cas, Michael, Jochem, Max, Mike, Lucas, Jeroen, Bart en trainers en leiders Toine, Jan, Toon en Pedro, van harte^efeliciteerd met deze fan tastische prestatie! ROEFÏ-HANDBAL PARALYMPISCHE SPELEN Op zaterdag 12 april kon onze E D jeugd kennismaken met een aantal paralympische sporten. Allereerst konden ze (geblinddoekt) klimmen op de klimwand. Omdat onze jeugd natuurlijk al goed met een bal konden gooien werd er ook goalbal gespeeld. Dit is een team- Met de Zonnebloem naar Meersel-Dreef Op 14 mei kunt u met de Zonnebloem afd. Moergestel een bezoek brengen aan Meersel- Dreef. Meersel-Dreef is het meest noordelijk gelegen dorpje van België. Gelegen tussen Breda en Hoogstraten. Vanwege de meimaand bezoeken we in Meersel-Dreef in het Maria- park de Lourdesgrot. Bent u slecht ter been dan is dat geen enkel probleem. Er is voldoende begeleiding. Vertrek is om 13.30 u vanaf het St. Jansplein. Eigen bijdrage voor consumptie en vervoer is 7,50. Voor 30 april aanmelden bij: Petra Verheijen, tel. 513 23 51Annie van den Hout, tel. 513 31 44, Ans Hoppenbrouwers, tel. 513 22 48. Vooraf wordt het geld bij u opgehaald. minuten een 2-0 voorsprong. Daarna een gelijk opgaande wedstrijd met de betere kansen voor de thuisclub, maar het is EDN die de stand in de 21ste minuut gelijk weet te trekken (2-2). Daarna is het weer de beurt aan Roef! dat door twee doelpunten van Geke Denissen de rust stand op 4-2 bepaalt. Na rust gaat het wederom gelijk op en pas in de 12de minuut valt een doepunt en wel voor EDN (4-3). Het blijft erg spannend met kansen over en weer, maar het lukt Roef! maar niet om te scoren. EDN pro fiteert maximaal en loopt met nog een kwartier te spelen uit naar 4-6. De thuisclub zet aan, neemt initiatief, maar de verdediging van de gasten staat prima. Een benutte strafworp van Anita Timmermans brengt de stand op 5-6 met nog tien minuten te spelen. De schaarse kansen worden echter niet benut en zo blijft de stand ongewijzigd en wint EDN nipt de wedstrijd. De volgende wedstrijd is op 11-5 thuis tegen Tuldania. Ben je na het lezen van deze rubriek nieuws gierig geworden? Lijkt korfbal jou een leuke sport? Iedereen is van harte welkom dus... Wil je een keer meedoen, je bent van harte welkom. De trainingen worden gegeven op sportpark Stokeind elke maandag vanaf 19.00 uur. Wil je meer informatie bel 06-51530853. Roef! Korfbal, gezellig, daar wil je bij zijn! - -• ■i 4 PAGINA 7 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 23 APRIL 2014

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 7