SENIOREN OPGELET!!! contourdetwern Klus en Dienst ook in Moergestel TORENBEEMD 41 loii ALLROUND MAKELAARDIJ (e>OEF! nieuws Welk instrument wil jij bespelen? Hartstichting houdt collecteweek Audacia- De Boskampi’s Actie ’’Dagje Efteling voor senioren 65door Charitas i 4 Expositie Schildersgroep in ’De Verdieping’ Tneaiers uisierwijK Moergestel - F CHARITAS OISTERWIJK ZÉÉR GESCHIKT VOOR SENIOREN! funda Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl achternaam: achternaam: 1. voornaam: 2. voornaam: Uitslagen: SVSOS 3-Audacia 4 2-2; Audacia 6-Tuldania 5 2-0 14.30 uur 11.00 uur 10.00 uur 10.30 uur 10.00 uur ..9.45 uur Deze dienstverlening is niet geheel gratis. Wij werken met dienstencheques, die drie euro per stuk kosten. Dienstencheques zijn in Moer gestel verkrijgbaar bij het VVV. Ik wil graag kaartjes ontvangen voor een “dagje Efteling voor senioren van 65voor de volgende personen: Aanmeldformulier “Dagje Efteling voor senioren 65(Volledig ingevuld opsturen vóór 15 april 2014). Voor de toelichting hierop zie het betreffende artikel Of zuil jij klarinet spelen? Of trompet? Of dwarsfluit? Of drummen? Ofje zegt het maar!!! Bij de harmonie kan het! U hebt een beperking, bent mantelzorger of op leeftijd en u woont nog zelfstandig. U weet zich goed te redden... Soms zijn er van die karweitjes in en om het huis die niet meer lukken. Kinderen wonen helaas niet in de buurt. Vrienden zijn zelf ook op leeftijd en kunnen niet zo vlot meer uit de voeten. De buren hebben geen tijd om u te helpen. De klus is te klein voor een commercieel bedrijf of u TE KOOP OISTERWIJK: Adresgegevens: Straat: Postcode plaats: Telefoonnummer: geboortedatum: geboortedatum: Aanmelden van kinderen kan van 7 t/m 27 april. Ook leiding, spelleiding en mensen voor het ranjateam kunnen zich vanaf 7 april aan melden via de site. Inruil eigen woning bespreekbaar! F- hebt niet de middelen om een commercieel bedrijf in te schakelen. Op zulke momenten kunt u een beroep doen op de vrijwilligers van Klus en Dienst. Via ContourdeTwern kunt u een aanvraag indienen. Zij plannen een vrijwilliger voor u in, die zelf met u contact opneemt over de klus. De vrijwilligers van Klus en Dienst kun nen u helpen bij klein tuinonderhoud, kleine reparaties of klusjes, incidenteel licht huis houdelijk werk of maaltijdbereiding. Zij kun nen boodschappen doen voor mensen die zich moeilijk verplaatsen of u begeleiden als u naar het ziekenhuis of huisarts moet. Onder het motto “Dagje Efteling” kunnen senioren van 65+, die dit zelf niet kunnen betalen en/of niet op vakantie kunnen, bij Charitas kaartjes voor de Efteling bestellen. Zij moeten wonen in Oisterwijk, Moergestel of Heukelom. door dit formulier in te vullen. Het is belang- rijk, dat u het formulier volledig invult en vóór dinsdag 15 april opstuurt naar Charitas. U krijgt dan hierna zo spoedig mogelijk de kaartjes thuis. Wij hopen dat u een hele fijne dag zult heb ben. Programma zondag 6 april: Audacia 1 - Were Di 1 RKTW 3 - Audacia 2 Audacia 3 - GSBW 4 Audacia 4 - Helvoirt 5 Audacia 5 - Una/Brinvast 10 Bladella 8 - Audacia 6 In de week van 06 t/m 12 april 2014 komen de collectanten van de Hartstichting weer aan de deur. Zij vragen u om iets te geven voor het bestrijden van hart- en vaatziekten. Dit is hard nodig, want 1 op de 4 Nederlanders sterft aan een hart- of vaatziekte: elke dag zijn dat 107 mensen. de basisschool. Baanbrekend onderzoek redt elke dag levens. Geef aan onze collectant zodat steeds meer hartpatiënten het net als Zinzy kunnen naver tellen. Feestje! Paaseieren zoeken, kerstbomen versieren, cadeautjes in-of uitpakken? Een surpriseparty en een bruiloft.... Het programma van de Jeugdvakantieweek staat dit jaar in het teken van feest. Volgende week lichten we nog een tipje van de sluier op. Kijk dan op onze ver nieuwde site www.jvwmoergestel.nl en geef je op om mee te doen. Hebt u vragen omtrent Klus en Dienst, neem dan contact op met ContourdeTwern en vraag naar Jacqueline van den Acker, telefoon 528 40 80. “Mijn hart was stuk maar nu niet meer” Zinzy Knapper (4 jaar) werd geboren met 3 hartafwijkingen. Na 3 ingrijpende operaties doet ze het goed. Ze is nauwelijks anders dan andere kleuters. De laatste operatie heeft Zinzy goed doorstaan. Vijf weken later ging ze naar Wat gebeurt er met uw gift? De Hartstichting heeft de afgelopen 50 jaar geweldige resultaten behaald. Maar de strijd is nog lang niet gestreden. Er zijn nu 1 miljoen hart- en vaatpatiënten in ons land en dagelijks komen 1.000 mensen met hart- en vaatziekten in het ziekenhuis terecht. Hart- en vaatziekten zijn dus nog steeds een groot probleem. Met uw hulp kunnen we deze ziekten sneller en beter opsporen, behandelen of zelfs genezen. Van elke ontvangen euro gaat 0,80 naar weten schappelijk onderzoek, voorlichting en patiën tenzorg. Muziek maken met jouw leeftijdgenootjes is het leukste dat er is! En zéker binnen de har monie zoals we die hier in Moergestel een hebben. Je krijgt speciale muzieklessen op jouw favoriete instrument, we hebben gezel lige repetities met elkaar, en daarnaast zijn er nog allerlei landere activiteiten zoals o.a. het jaarlijkse kamp, Sinterklaasavond enz. Dit keer leggen we de nadruk op slagwer kers. We hebben workshops gedaan op de basisschool en we zouden graag nog wat meer leerlingen hebben. We zijn inmiddels begonnen met een échte jeugdslagwerk- groep! Je leert dan alle slagwerkinstrumen- ten bespelen: van grote trom tot klokken spel en drumstel! Gaaf! Je kunt elk moment instappen! Stuur maar eens ’n mailtje naar: secretaris @julianamoergestel.nl Dan nemen wij con tact met je op! Doen hoor!!! Ook voor elk ander instrument zijn we op zoek naar leerlingen... ROEF! KORFBAL BIJZONDER EINDE De eerste wedstrijd van de veldcompetitie is tegen Tuldania uit Esbeek. Een tegenstander waarbij in voorgaande seizoenen steeds sprake is geweest van spannende wedstrijden. De wedstrijd begint en direct staat Roef! met 1-0 achter. Als in de 7de minuut ook de 2-0 op het scorebord komt lijkt het of de tegenstander ‘een maatje te groot is’. Roef! komt beter in haar spel en weet via twee doelpunten van Anita Timmermans de stand gelijk te trekken 2-2. Daarna gaat het gelijk op maar weet de thuisploeg, in tegenstelling tot Roef!, de korf wel te vinden. De rust wordt bereikt met een 4-2 stand, waarbij alles nog mogelijk is. Na rust wederom direct Tuldania dat scoort 5-2. Tot halverwege blijft deze stand staan waarna het, via een mooie doorloper van Joyce v.d. Brink, 5-3 wordt. Meteen daarna is het echter weer de thuisploeg die 6-3 scoort. Cille v.d. Brink maakt er 6-4 van, waarna Anita de aan- sluitingstreffer scoort 6-5. Er zijn dan nog vijf minuten te spelen. Roef! krijgt (grote) kansen maar het scoren wil niet lukken. Mede door hulp van de, overigens goed fluitende, scheids rechter (zat er nu toch twee keer naast) loopt de thuisploeg nog uit naar 9-5, waardoor de nederlaag te groot uit valt. Jammer, een gelii- kopgaande wedstrijd die eigenlijk geen winnaar heeft verdiend. Komend weekend de thuis wedstrijd tegen DDW. Supporters jullie zijn van harte welkom. Programma 6 april: Roef! - DDW aanv. 10.00 aanw. 9.15 uur Ben je na het lezen van deze rubriek nieuws gierig geworden? Lijkt korfbal jou een leuke sport? Iedereen is van harte welkom dus... Wil je een keer meedoen, je bent van harte welkom. De trainingen worden gegeven op sportpark Stokeind elke maandag vanaf 19.00 uur. Wil je meer informatie bel 06-51530853. Roef. Korfbal, gezellig, daar wil je bij zijn! Hallo jongens en meisjes: samen met jullie hele familie nodigen wij jullie uit voor een prachtig toneeL/zangspel De Boskampi’s. De jonge schrijfster Marjan Hoffman schreef een vrolijk boek over Rik, die zich stoer wil voelen Dit levert heel wat hilarische momenten op en samen met de hip-hopnummers wordt dit een swingende voorstelling. De Jong Ghesellen van den Spele, 20 in getal, spelen de Boskampi’s op zaterdag 12 en zondag 13 april om 15.00 uur in Tiliander. Toegangs- prijs euro 4,- aan de kassa. Zegt het voort en komt allen naar Tiliander. Er is geen plaatsbespreking, op op, dus wie er bij wil zijn komt op tijd. Tot dan! De Jong Ghesellen van den Spele Ter informatie: Over een paar weken wordt nadere informatie gegeven over de actie “Dagje Efteling voor gezinnen met kinderen”. Dit formulier in envelop met postzegel sturen aan: Charitas Oisterwijk, Postbus 394, 5060 AJ Oisterwijk. Voor wie? Senioren van 65 De actie is uitdrukkelijk bedoeld voor gehuwde of alleenstaande senioren die een “dagje Efteling” niet zelf kunnen betalen, omdat zij een te klein inkomen hebben en/of niet op vakantie kunnen. De actie wordt mede moge lijk gemaakt door Albert Heijn uit Oisterwijk. Zij geven een leuke korting op de prijs van de kaartjes. In deze krant vindt u het aanmeldformulier. Als u meent dat u voor deze actie in aanmer king komt, dan kunt u zich hiervoor opgeven Koloriet is een enthousiaste groep schilders eh tekenaars, met een uiteenlopende achter grond en evenzo uiteenlopende werkwijzen en technieken. Variërend van realistisch tot abstract in aquarel, acryl, olieverf of gemengde technieken. Soms geïnspireerd door werk van bekende kunstenaars, soms naar foto's of zelf samengestelde collages daarvan, maar even vaak een opzet geheel naar eigen idee. Resul terend in een opmerkelijke diversiteit van werken. Open: zaterdag 5 april van 13.00 tot 17.00 uur; zondag 6 april van 11.00 tot 17.00 uur. EVENEMENTEN IN TILIANDER Flashback - Danserswijk Zaterdag 5 en zondag 6 april 2014 Aanvang: zaterdag 5 april 16.00 en 18.30 uur, zondag 6 april 16.00 en 19.00 uur Entree: 12.50 Kassa open vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling of nu reserveren 521 7220. PAGINA 7 L Korvelplein 212 5025JX Tilburg T 013-5920080 F 013-4688259 lwww.ailroundmokelaardij.nl MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 2 APRIL 2014 Royaal 3-kamer appartement met een ruim, op het zuiden gelegen, balkon. Dit recentelijk gemoderniseerde appartement bevindt zich in ‘t zorgcomplex ‘De Torenbeemd’, op loopafstand van het bruisende winkelcentrum van Oisterwijk. Het appartement is instapklaar! Bouwjaar 1980, vloeropp. ca 75 m2. Vraagprijs: 169.000,- k.k.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 7