OEF! J-Pe Audacia- meuws In het atelier van de slager le Dan judoka judovereniging St. Jan Voorbereidingen “Seizoensopeningsweekend 2014-2015 Audacia” 22-23-24 augustus al in volle gang! Demonstratie uitbenen half varken De kunst van het proeven: Slagerij Ketelaars Avondvierdaagse gaat winkeliers benaderen 'DE KONST VAN DE SLAGER' VIDO (Vrouwen in de overgang) J eugd vakantie week Moergestel in een nieuw jasje! Donderdag 10 april Dag van de Slager 14.00 uur Ben er snel bij want VOL VOL I (maximaal 15 personen) Deze dag ook een PROEVERIJ in onze winkel Namens de Avond4daagse Moergestel Kerkstraat 10 - Moergestel 013-5131262 - info@lsagerijketelaars.nl U krijgt deskundige uitleg door een vakkundige slager en hij laat u zien dat het slagersvak echt een ambacht is. Wilt u hier bij aanwezig zijn: dan graag een berichtje (info@slagerijketelaars.nl of telefoontje (013-5131262) naar ons met uw naam, telefoonnummer en aantal personen. Begin juni is het weer zover. Dan vindt de avondvierdaagse in Moergestel plaats. Komende week zal daarom ook dit jaar weer de winkeliers benaderd worden om dit fan tastische evenement te sponsoren. Wij hopen ook dit jaar weer op jullie te kunnen rekenen. 10.00 uur 10.00 uur je op bij vriendentoernooi@audacia.nl Meer informatie over dit toernooi zoals uit nodiging en inschrijfformulier zijn te vinden op de site van Audacia www.audacia.nl. Dus geef je snel op want er kan maar een maximaal aantal deelnemers deelnemen. Deelname aan dit toernooi kan vanaf 16 jaar. Opgeven voor dit toernooi graag voor 24 juni 2014. Op zondag 24 augustus is het de “Jeugddag” en staan onze jongste leden centraal. Voor hen zal er een leuk programma verzorgd worden waar de voetbal natuurlijk centraal staat. Ook op deze dag staan de eerste officiële wed strijden op het programma voor ons le en 2e elftal. Zij beginnen dan met de bekercompe- titie. Schrijf deze data alvast in uw agenda en wij hopen u dan ook tijdens deze dagen te ver welkomen op ons sportpark aan de Molenstraat om zodoende het komend voetbalseizoen geweldig in te luiden. Commissie Seizoensopening Audacia 2014-2015 ROEF!-HANDBAL Uitslagen: Dames recr. Roef-GHV 16-13; E2 Roef2-Dongen 2-3; El Roef 1-Dongen 10- 6; DS Tachos 3-Roef 24-11; DB Desk-Roef 18-16; Dl HVM-Roefl2-7; HS Achilles 2- Roef 20-25. Dit waren de laatste wedstrijden van de zaal- kompetitie. De veldkompetitie start 13 april weer. Aandacht voor de volgende data, noteer ze in je agenda: 12 april: Para Olympic games voor de E en D jeugd. 22 mei: Seizoensafsluiting E-D en B-jeugd 31 mei: Recreantentoernooi Roef-Taxandria 1 juni: Handbaltoernooi voor alle teams Roef- Taxandria 10-12 juni: Schoolhandbaltoernooi Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is mag vrijblijvend mee komen trainen op don derdagavond in de sporthal. Voor meer infor matie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! Audacia-jeugd weert zich kranig tegen koploper Taxandria: 3-0 Ondanks de afwezigheid van een aantal vaste selectiespelers tengevolge van blessures en schorsingen wist Audacia zich tegen de kop loper Taxandria kranig te weren. Toen Taxandria reeds in de 3e minuut de 1-0 maakte en vervolgens de druk erop hield met weer een goal in de 13e minuut (2-0) werd de moraal van Audacia niet gebroken, integen deel. Men voelde heel goed aan dat Taxandria on danks de vele kansen in de eerste helft niet de rust en creativiteit in het spel had zoals in het najaar bij de thuiswedstijd toen ze supe rieur speelden. De frêle Eric Jans danste beweeglijk langs zijn Op 2 en 16 april houden wij inloop tussen 09.30 en 10.30 uur. Iedereen die behoefte heeft om over de over gang te praten of daar vragen over heeft is van harte welkom. Voor informatie(let op nieuw nummer) tel 06- 49237269 of per e-mail info@vidotilburg.nl. U kunt ook onze website bekijken www.vido- tilburg.nl Ons adres is Het Spoor Schaepmanstraat 36 5041 AR Tilburg. kunt ons vinden op de tweede etage kamer 4. Op zaterdag 22 maart 2014 behaalde Jan de Laat van Judo Vereniging St. Jan Moergestel zijn le Dan (Zwarte band) Judo. Na hard trainen was het op zaterdag 22 maart dan eindelijk zo ver en mocht Jan beginnen aan zijn le dan examen. worpen was zijn Specialiteit de Seoi Nage (schouderworpen) en bij het grondwerk had Jan gekozen voor verwurgingen. Daarna heeft Jan nog allerlei worpen en technieken op de grond laten zien. Dit duurde alles bij elkaar ongeveer 25 minuten. Toen Jan alles had laten zien, gingen de examinatoren overleggen of hij voldoende had laten zien om de le dan (zwarte band) Judo in ontvangst te mogen nemen. Toen deze klaar waren mocht Jan naar voren komen en kreeg hij te horen dat hij geslaagd was. Namens Judo Vereniging St. Jan Moergestel gefeliciteerd met je le Dan! Zou jij graag ook ooit de zwarte band Judo willen halen, kom dan Judoën bij Judo Vereni ging St. Jan Moergestel. De trainingstijden zijn als volgt van 18:30 tot 19:30 voor kinderen van 5 jaar t/m 10 jaar en van 19:30 tot 20:30 voor 10 jaar en ouder. Judo is een sport voor jong en oud! Dus iedereen is welkom bij Judo Vereniging St. Jan Moergestel! robuuste verdedigers en Joris van Gerwen speelde hogeschoolvoetbal op het middenveld. Werner Kastelijn werd voor de leeuwen ge gooid maar keepte als een tijger en Jur Swin- kels, de 4e A-jeugd speler, verving Koen Schol len voortreffelijk. Er werd gestreden zonder complexen met als resultaat dat men gedurende de tweede helft ruime tijd zeker gelijk waar dig was aan de dorpsgenoten en de titelkandidaat uit Oisterwijk. Dat in de 90e minuut dan nog de 3-0 viel is alleen interessant voor de statistieken, evenals de regen aan onnodig gegeven gele kaarten in de tweede helft. Audacia trainer Frans Tekath kan ondanks het verlies tevreden terugkijken. Komende zondag 30 maart is Audacia 1 vrij. Uitslagen: Taxandria 1-Audacia 1 3-0; Audacia 2-Bavel 2 2-1; Sarto 9-Audacia 3 0-2; Riel 4- Audacia 4 1-4; De Bocht’80 3-Audacia 5 4-2; Audacia 6-RKDSV 5 1-1 Programma zondag 30 maart: SVSOS 3 - Audacia 4 Audacia 6 - Tuldania 5 Samen met zijn trainingspartner Bram Schelle- kens mocht hij aan 5 examinatoren laten zien wat hij de afgelopen jaren heeft geleerd. Jan liet eerst zijn Kata oefeningen (kata is een serie verplichte bewegingen, balansverstorin gen waar uiteindelijk een worp uit komt) zien. Na het Kata heeft Jan een eigen programma laten zien dat bestond uit zijn specialiteit zowel bij de worpen als bij het grondwerk. Bij de Nu we alweer het spannende einde van het lopende voetbalseizoen nadert en waarin Audacia 1 de komende wedstrijden zich helemaal veilig kan spelen voor handhaving in de 4e klasse, zijn de voorbereidingen voor het seizoensopenings weekend 2014-2015 van Audacia alweer in volle gang. Vrijdag 22, zaterdag 23 en zondag 24 augustus a.s. staat het sportpark van Audacia weer bol van de voetbal-en muziekactiviteiten. We staan dan namelijk alweer op de drempel van een nieuw voetbalseizoen en dan is het de beurt aan het traditionele seizoensopeningsweek end. Op vrijdag 22 augustus trappen we vanaf 18.30 uur af met wedstrijden voor de lagere senio ren. Op zaterdag 23 augustus staat het “Vrienden- toernooi” op het programma en zullen vanaf 12.00 uur teams samengesteld door vereni gingen, bedrijven, families etc. strijden om de felbegeerde wisseltrofee in een onderling toer nooi (dit jaar overigens wederom 11 tegen 11). De traditionele barbecue mag natuurlijk niet ontbreken en na het toernooi zal er ook een spetterende feestavond losbarsten met vele verrassende artiesten. Voor dit toernooi zijn we dus ook op zoek naar teams die op een gezellige wijze hun verbon denheid met Audacia willen tonen. Dus trom mel je vrienden, collega’s, familie op en geef Achter de schermen is de organisatie al weer druk bezig met de voorbereidingen voor de jeugdvakantieweek van 2014 van 18 t/m 22 augustus. Achter de schermen mag in dit geval letterlijk genomen worden: onder leiding van Bas Smits van Pixelbits, zijn we een nieuwe site aan het maken. Dit betekent dat alle kinderen zich voortaan via de site op moeten geven. Voor iedereen een stuk gemakkelijker! Ook alle vrijwilligers (groepsleiding, spelleiding en overige hulp krachten) kunnen zich vanaf dit jaar opgeven via de vernieuwde site. Aanmelden voor deelname aan de JVW kan vanaf maandag 7 april via onze site: www.jvwmoergestel.nl. Voor de kinderen sluit de inschrijftermijn op zondag Tl april. De vrijwilligers kunnen zich altijd aanmel den. Houd de berichten in Moergestel Nieuws, en op de social media (facebook.com/jvwmoer- gestel en/of Twitter:@JVWmoergestel) in de gaten en meld je op tijd aan voor deelname aan de Jeugdvakantieweek! PAGINA 7 Computerservice Moergestel 10-04 DAG VAM DE SLAGER IT IS OUR BUSINESS Voor al uw computerproblemen Reparatie - Onderhoud - Verkoop Pastoor Muskenshof 2 - 5066 GM Moergestel E-mail: info@j-pc.nl - Tel: 06 51 57 53 51 www.j-pc.nl ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 26 MAART 2014

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 7