MOERGESTEL DOET/HELPT Oranjecomite luidt de noodklok! Bewoners Dagopvang Park Stanislaus verwend met nieuwe tuin De nieuwe gemeenteraad Dus: “Get Your Kicks... with Route 66” for the best classic-rock nederbeat en laat je Op vrijdag 21 maart om 10.00 uur werd de verkiezingsuitslag officieel vastgesteld, meeslepen naar de tijd van Flower-Power en De verkiezingsprocedure schrijft voor dat alle handelingen worden gecontroleerd. The Summer of Love. Aphrodite Zomertijd! BRILLEN LENZEN Maandag 7 april SCHOONMAAK KERK Oisterwijk Route 66 van de partij tijdens Flower Power Avond in Den Boogaard Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Twee weken geleden hebben wij een oproep gedaan voor nieuwe enthousiaste leden voor ons oranjecomite. Tot onze grote spijt en verbazing heeft daar helemaal niemand op gereageerd! Daarom doen wij nogmaals een dringende oproep aan alle inwoners van Moergestel. Want het zou toch echt heel jammer zijn als er vanaf volgend jaar geen Oranjefeest meer zal zijn op Koningsdag in ons dorp!!! foto). De verzorgers van de dagopvang willen alle vrijwilligers en Algemeen Belang Ruud van de Ven (m); Martien Mathijssen (m); Evelien Roborgh-Jansen(v); Harrie Huidverzorgingsinstituut De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 GEKOZEN KANDIDATEN PrO Ruud van der Star (m); Hanneke Oerlemans (v); Jan de Laat (m); Wil de Kort (m); Jean Coumans (m) In de nacht van zaterdag 29 op zondag 30 maart gaat de klok ’n uur vooruit (van 02.00 naar 03.00 uur) en begint de zomertijd! Het huidige Oranjecomite wil de komende jaren de organisatie over dragen aan een nieuw team. We willen de nieuwe vrijwilli gers natuurlijk niet in het diepe gooien, we zullen daarom ook zeker niet met z’n allen tegelijk gaan stoppen! Wel willen we dit jaar al van start gaan met het inwerken van nieu we mensen. Echter, als er helemaal geen animo blijkt te zijn van mensen die dit willen gaan oppakken, staan wij voor de noodge- De vrijwilligers op de foto. ‘n Aantal vrijwilligers heeft afgelopen vrijdag en zaterdag, in het kader van de landelijke actie NLdoet de tuin in de dagopvang op Park Stanislaus helemaal opgeknapt. Er is een overkapping gecreëerd, nieuwe beplanting aange bracht en een kippenhok neergezet. Heel bijzonder is dat ZETELVERDELING PrO: 5; Algemeen Belang: 6; WD: 4; CDA: 2; Partij Gemeente Belangen: 4. dwongen vraag: wordt dit de eerste en met een de laatste Koningsdag die gevierd gaat worden in Moergestel?? Zover willen wij het zeker niet laten komen! Dus.... nogmaals de dringende vraag: wie of welke groep wil het stokje over gaan nemen van ons de komende jaren? Emilie, Miriam, Angeline, Paul, Brigitte, Eva, Marco, Laurette, Lucille, Nard, Tobi en Dorris (06-23101515) Van 28 tot en met 30 maart vindt de tweede editie plaats van Ladies First. Elf vrouwelijke fotografen uit verschillende fotoclubs in Noord-Brabant, inclusief enkele gasten, zijn uitgenodigd om samen hun fotowerk te expo seren in Galerie De Verdieping. Deze fotografen zijn Francien Claessens, Carla van Gaaien, Ans Janssen, Jeanette Kam- berg, Miranda de Labie, Vivianne Molenaar, Els Petersen Nobbe, Petra van der Put, Sigrid Rijkers, Monique Tjallema en Alice Vissers. Ladies First 2 wordt gecoördineerd door Monique de Zwart als stage-opdracht voor de leergang Fotoreflectie in Amsterdam. Opening vrijdag 28 maart 20.00 uur, door Marieke de Wolf-Maat, beleidsadvisering/ communicatie van Kunstbalie Tilburg. Zaterdag 29 maart en zondag 30 maart geopend van 11.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag 29 maart geeft de band Route 66 een live optreden tijdens de Flower Power Avond in Den Boogaard. Route 66 is een band die met hun repertoire al 20 jaar teruggrijpt naar de classic-rock en de nederbeat van de 60’s 70’s. Alle bekende en nog bekendere hits uit de platenkast van toen nog één keer live-on-stage. Hits van The Who, The Eagles, Rolling Stones, The Sweet, Santana en The Kinks, maar ook de Nederbeat van Sandy Coast, Golden Earring, Vitesse, Livin’ Blues,Cuby The Blizzards en Herman Brood. Hits die de twintigers en dertigers zeker zullen herkennen en waarbij in de tuin nu ook een grote uil zijn stek heeft gekregen (zie de veertigplussers overspoeld worden met de nostalgie uit hun jeugd. 1 De band, die steeds meer op festivals is terug sponsoren die aan dit prachtige project hebben deelgeno- te vinden, stond eerder op het podium met men/bijgedragen, bedanken voor hun geweldige inzet! J^te Supremes, The Sweet, Armand en Shoc king Blue. Een uitstapje naar de bluesrock urm uit de seventies van bands als Deep Purple TV a 1 en Bad Company zal ook zeker niet ontbre- De gekozen kandidaten voor de gemeenteraad ontvingen vervolgens een aan- stellingsbrief. Op donderdag 27 maart wordt de nieuwe Oisterwijkse gemeenteraad, voor de periode 2010- 2014, geïnstalleerd. ‘Flower Power Avond’ met o.a. Route 66 vindt plaats op zaterdag 29 maart in Den Boogaard. Aan vang: 20.30 uur, zaal geopend om 19.30 uur. Entree bedraagt 10,00. Marsé (m); Jan Jonkers (m); Peter Smit (m) LtldieS FifSt 2 Ina Batenburg (v); Laurens van den Bosch ijl TJp VerdieDlIlff (m); Patrick Simons (m); Bianca Taapken (v) CDA Con van Beekhoven (m); Anton van Tuyl (m) Partij Gemeente Belangen Kees van Elderen (m); Carlo van Esch (m); Dion Dankers (m); Sander Arkesteijn (m). nieuws Weekblad voor Moergestel 1 oe es RUUD PANIS l--:--?-? -71 WOENSDAG 26 MAART 2014 39e JAARGANG Nr. 1749 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 gemeente 12) Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 1