Concert Zanggroep Inspiration VAN ALPHEN Eerste optreden van Jeugdslagwerkgroep harmonie Aphrodite Zondag 23 maart: Open dag Brede School Moergestel! Met Muziekvereniging Prinses Juliana in zomerse sferen! Oi st er wijk ONZE SERViqE: Vastenaktie Ghana (3) Gratis vervangend vervoer Zondag 23 maart 14.00 uur in ‘Den Boogaard’: Uw Gemeentemeuws ©p www.oUterwijk.nl a.s. Zondag in Brede School De Vonder Na de vakantie vorig jaar heeft Beat It Slagwerkopleidingen uit Veghel de slag- werkopleiding overgenomen bij Muziekvereniging Prinses Juliana. Dat resulteerde in het opzetten van ’n aantal enerverende workshops op basisschool ‘De Vonder’ en ‘De Bienekebolders’. En u kunt daar bij zijn! U (uiteraard ook kinderen die nieuwsgierig zijn naar het op treden) bent van harte welkom om te komen kijken en luisteren! Zondag 23 maart van 11.00 tot 12.00 uur op Brede School ‘De Vonder’! En voor kinderen die alsnog toe willen treden tot de slagwerkopleiding: alle informatie is aanwezig en.de gratis eerste proefles is nog altijd mogelijk! Huidverzorgingsinstituut Help mensen met epilepsie. Help Marte. Moergestel spant zich in voor de bouw van een semi-permanent verblijf in de Hand in Hand Company in Ghana. Uit de Nieuwsbrief van maart 2014: ‘Vorig jaar zijn er vier nieuwe bewoners bij gekomen, nl. Daniel Coffie, Abass, Efia Mawunya en Nana Agyei, zij zijn inmiddels helemaal en van harte opgenomen in de gemeenschap. Er waren helaas ook dieptepunten, met name het heengaan van John Fabeson, van Daniël en van onze senior Mr. Robert. Deze laatste was in de loop der jaren uitgegroeid tot wel haast een icoon van ons centrumbijna iedere bezoeker ging even bij hem langs om een praatje met hem te maken of iets in zijn Grote Boek te schrijven. Na een zeer lange ziekte periode van meer dan 20 jaar is hij in juni aan zijn hartkwaal en neurologische aandoe ning overleden. Komend weekend zal extra aandacht worden besteed aan ons project in Ghana. Op zondag zal de directeur Ab van Gaaien in onze parochiekerk de overweging houden. Daarna is er een interview met hem en zijn vrouw Jeanette in het Parochiecentrum, waar MTV opnames zal maken. Ook in de diensten op zaterdag in Stanislaus en in de kerk gaat de overweging in op het liefdewerk wat door Hand in Hand wordt verricht. Korting op uw eigen risico tot 135 euro Gratis haal-en brengservice Direct en vriendelijk geholpen; ook zónder afspraak Op 23 maart 2014 openen basisschool de Vonder, peuterspeelzaal Janneke en buitenschoolse opvang Humanitas hun deuren voor alle belangstellenden. Het gebouw is dan van 14:00 tot 15:30 geopend en iedereen is welkom om een kijkje te komen nemen. In de carnavalsvakantie zijn de leerpleinen van BS de Vonder ingericht. Hiermee is de school helemaal klaar. Op de leerpleinen zijn werkplekken voor de leerlingen gecreëerd. Op een bank, in een ‘treinzits’ of aan bureaus kunnen de leerlingen (samen) werken. De Vonder is hiermee helemaal klaar om onder wijs van deze tijd te verzorgen. Bent u nieuwsgierig geworden? Kom dan zondagmiddag 23 maart langs. De koffie staat voor u klaar en voor de kinderen zal er een FOCWA g Eindelijk is het zover! Na vele maanden van repeteren kunnen we u een afwis selend programma aanbieden op ons jubileumconcert. Expositie van Marlis Degreef-Mackels Dat wordt een middag genieten van prachtige klanken, ritmes en beelden. Zorg dat u er bij bent. Wij willen u graag uitnodigen op zondag 23 maart van 14.00-16.00 uur in Den Boogaard in Moergestel. De entree die middag is gratis en u krijgt een kopje koffie aangeboden. Tot ziens, Zanggroep Inspiration. Zondagmiddag 30 maart: tapas en muziek! Tapas en Spaans/Mexicaans entertainment in één! Samen met Europrof organiseert onze harmonie een érg leuk evenement! Je kunt op zondag 30 maart tijdens een perfect verzorgde tapasmaaltij d van Europrof 11 tapasgerechtenluisteren naar de warme zuidelijke klanken van de harmonie en de slagwerkgroep én van Ankie van Noppen, gitaardocent aan de gitaarschool Brabant. Zondag 30 maart van 16.00 tot plm. 19.00 uur in Den Boogaard. Kaartjes kosten incl. de maaltijd slechts 19,50. Je kunt ze bestellen via: moergesteldiner@gmail.com Let op: er zijn nog slechts 20 kaarten beschikbaar! Wees er dus snel bij als u dit unieke (en heerlijke...) evenement mee wilt maken! springkussen op de speelplaats staan. Voorafgaand aan de open dag van de brede school, zal van 11:00 tot 12:00 het allereerste optreden van de Jeugdslagwerkgroep en het Opstaporkest plaatsvinden. Ook hierbij bent u van harte uitgenodigd! Wilt u graag eens komen kijken op een ander moment dan 23 maart? Neem dan contact op via www.bsdevonder.net of info.devon- der@stgboom.nl. De deur staat altijd voor u open. AUTOSCHADE S Gratis offerte/geschat schadebedrag, ook aan huis Zanggroep Inspiration uit Moergestel Dirigent Petra Moors; Pianist Dila Zalialdi- nova; Saxofonist Peter Geerts. Koor “Klein Akkoord” uit Lage Mierde Dirigente Anja van Lierop; Pianist Susan Geevers Percussieband “Samoeba” uit Moergestel Dirigent Bart van de Put De Jeugdslagwerkgroep: a.s. zondag al toe aan haar eerste optreden! Leerlingen die ’n workshop bezochten kon den zich vervolgens gratis aanmelden voor een proefles van (hun eventueel toekomstige slagwerkleraar) Paul Schepers, ’n Zestal kin deren meldde zich op die manier als slag werker aan en ging in september op indivi duele basis aan de slag. Direct na Nieuwjaar begonnen zij aan hun repetities als slagwerkgroep en nu, ruim 2 maanden verder, gaan ze hun eerste ‘concertje’ al geven en willen ze laten horen én zien wat ze in die korte tijd al geleerd hebben! Ze doen dat a.s. zondag 23 maart op de plek waar ze in eerste instantie kennis hebben gemaakt met het slagwerken: op basisschool ‘De Von der’. Naast het allereerste optreden van de slag werkgroep is ook het opleidingsorkest van Muziekvereniging Prinses Juliana te beluis teren, want samen verzorgen ze ’n programma van ’n uur tijdens de Open Dag op de school aan de Kloosterlaan. T—8 nieuws Weekblad voor Moergestel oe es WOENSDAG 19 MAART 2014 39e JAARGANG Nr. 1748 Kraaivenstraat 24 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 www.vanalphenautoschades.nl Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Collecteer ook mee! De collecteweek is begin juni. Meld u aan via www.ikgacollecteren.nl of bel met 030 634 40 63. Epilepsiefonds Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planef.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur (wanneer dit niet te verhalen is bij een tegenpartij) Wij zijn een Schadegoront totaalherstelbedrijf en vertrouwensreparateur voer Interpolis/Centraal Beheer Achmea O M!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 1