ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES Ernst, Bobbie en de rest in Tiliander Laat je meeslepen naar de tijd van de Flower Power! J.VAN DIJK 1 Theaterproductie ’Gejaagd door de Wind’ in Tiliander Carnavalsconcert drukbezocht! BON Met een familiebericht in 'Moergestel-Nieuws' kunt u een geboorte, overlijden of huwelijk bekendmaken of iemand verrassend feliciteren... Opgave of meer informatie via (013) 513 2268 of: buro76@planet.nl e Vrijwilligers gezocht! I Mede dankzij jullie hebben wij de le prijs! - John's Meubel- en autostoffeerderij - Familie Donkers Explosief duo (Luca en Willemijn) bedanken: Voor alle informatie en reserveringen voor voorstellingen en optredens in Tiliander en Den Boogaard kunt u kijken op www.tiliander.com of bellen naar 521 7220. ‘Flower Power’ met Live Band Route 66 en DJ Sjefke vindt plaats op zaterdag 29 maart 2014 in Den Boogaard. Aanvang: 20.30 uur, zaal is geopend vanaf 19.30 uur. Entree be draagt 10,00. ROUTE 66 ROUTE 66 is een band die met hun repertoire al 20 jaar teruggrijpt naar de classic-rock en de nederbeat van de 60’s 70’s. Alle bekende en nog bekendere hits uit de platenkast van toen nog één keer live-on-stage. Hits van The Who, The Eagles, Rolling Sto nes, The Sweet, Santana en The Kinks, maar ook de Nederbeat van Sandy Coast, Golden Earring, Vitesse, Livin’ Blues,Cuby The Blizzards en Herman Brood. Hits die de twin tigers en dertigers zeker zullen herkennen en waarbij de veertigplussers overspoeld wor den met de nostalgie uit hun jeugd. De band, die steeds meer op festivals is terug te vinden, stond eerder op het podium met RIOLERINGSWERKEN gaat pas echt alles mis. De ‘Doe je mee op zee show’ is een belevenis voor het hele gezin die je niet mag missen! En wie wordt de winnaar van de grote prijs aan het eind van het seizoen! De voorstelling van Ernst, Bobbie en de Rest wordt twee keer gespeeld in Tiliander. Om 13.00 en om 15.30 uur. Voor onze VIPY-leden is er na afloop van elke voorstelling een spe ciale meet greet geregeld met Ernst Bobbie. Op vertoon van het VIPY-pasje en toegangsbewijs van de voorstelling krijgt men toegang tot de meet greet. Graag van tevo ren aanmelden via receptie@tiliander.com ‘Doe je mee op zeeshow’ van Ernst, Bobbie en de Rest vindt plaats op zondag 30 maart 2014 in Theater Tiliander. Aanvang: 13.00 en 15.30 uur. Entree bedraagt 15,00. Op zaterdag 29 maart staat Den Boogaard in het teken van de Flower Power! Op deze avond zijn de Live Band Route 66 en DJ Sjefke van de partij om u te laten genieten van de leukste muziek uit deze periode! The Supremes, The Sweet, Armand en Shoc king Blue. Een uitstapje naar de bluesrock uit de seventies van bands als Deep Purple en Bad Company zal ook zeker niet ontbre ken. Dus: “Get Your Kicks... with Route 66” for the best classic-rock nederbeat en laat je meeslepen naar de tijd van Flower-Power en The Summer of Love. De zaal zal om 19.30 uur geopend zijn. Op zondag 30 maart 2014 staan Ernst en Bobbie in Theater Tiliander met de ‘Doe je mee op zee show’. In de nieuwe Ernst en Bobbie show komt eindelijk ‘DE REST’ op een verrassende wijze in beeld. Eén van de bijzondere elementen uit deze show is dat er in elke voorstelling een optreden zit van een kind dat zijn of haar talent laat zien. Alle kinderen kunnen een filmpje insturen op www.ernstbobbie.nl waar op hun talent te zien is. Eén van deze kinderen mag dat tijdens de Ernst en Bobbie show aan de gehele zaal tonen. Deze talentenshow zit geraffineerd ingebed in het avontuur dat Ernst en Bobbie beleven op een cruiseschip ‘De Toet 4’. Het avontuur is zoals je dat van Ernst en Bobbie kunt ver wachten; door een ongelukkig toeval komen Ernst en Bobbie op een cruiseschip terecht, de kapitein is verdwenen en Ernst en Bobbie gaan natuurlijk naar hem op zoek. En daarna 75 jaar na het verschijnen van de legendari sche film (met in de hoofdrollen Vivien Leigh en Clark Gable), brengt MATZER Theater producties Gejaagd door de wind naar het theater. Nu met Anna Drijver (o.a. Rain Man, Komt een vrouw bij de dokter), als de eigen gereide Scarlett O’Hara en Gouden Kalf-win- naar Nasrdin Dchar (o.a. Rabat, Charlie) als de vrijgevochten buitenstaander Rhett Butler. Regisseur Madeleine Matzer maakte eerder veelgeprezen boekbewerkingen van o.a. Knie len op een bed violen en De eenzaamheid van de priemgetallen. Nu bewerkt zij Gejaagd door de wind, de beroemde, woeste liefdes geschiedenis die zich afspeelt in het Amerika ten tijde van de Burgeroorlog. Een tijd waar- in-net als nu het geval is - bestaande zeker heden als positie en welvaart, superioriteit Gejaagd door de Wind, gebaseerd op de roman van Margaret Mitchell, staat op vrijdag 21 maart 2014 in Theater Tiliander te Oisterwijk. en hiërarchie wankelen. In die beladen peri ode overleeft Scarlett dankzij haar motto: ‘Daar denk ik morgen wel over na, nu even niet. Per slot van rekening is er morgen weer een nieuwe dag.’ Gejaagd door de wind is het portret van de ultieme moderne vrouw, die meedogenloos nastreeft wat ze wil hebben, misgrijpt, en weer opnieuw begint. Een eigen tijdse klassieker over de liefde, met meesle pende muziek (van Gouden Kalf-winnaar Helge Slikker), sensuele blikken en omzwie pende jurken. ‘Gejaagd door de wind’ met o.a. Anna Drijver en Nasrdin Dchar vindt plaats op vrijdag 21 maart 2014 in Theater Tiliander. Aanvang: 20.30 uur. Entree bedraagt 22,00, inclusief kopje koffie/thee voorafgaand aan de voor stelling. Het jaarlijkse Carnavalsconcert, on donderdag voorafgaand aan het carnaval. was weer drukbezocht. Naast het Seniorenorkest Tilburg trad ook ons eigen meezingkoor ‘Agge Mar Weg Bent’ op. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 5 MAART 2014 PAGINA 6 g, oi xgfe Epilepsiefonds De Macht van het Kleine Ontstoppen Rookdetectie •v Camera inspectie Vervangen van rioleringen Onderstaand gedeelte ook invullen. Naam 1 Straat. Vooskerbos 25 Moergestel Tel. 06 23979071 Woonplaats Telefoon Fax 013 5134533 info@vandijkrioleringswerken.nl www.vandijkrioleringswerken.nl ’Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! t/m 6 regels 3,50 t/m 10 regels 5,00 Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees-gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te wor den en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Kadastrale grensbepaling? Beduidend joedkoper dan het Kadaster. Jan van Esch 16-12783101 of geovesch@home.nl Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. www.ligtvoetshoes.nl Restauratie van antieke en eigentijdse meubelen. Charles van den Breekei, Scnee- persdijk 70, Oisterwijk, 013-5284329 of 06- 10 80 21 78. vakantie vind je meer informatie en kun je je aanmelden. Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; z? elke punt of komma is ook een hokje. - - - Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te q betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Ci—Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. ding met vakantie kunnen. Hiervoor zoeken wij enthousiaste vrijwil ligers. Wil jij mensen met epilepsie een onvergefelijke vakantieweek bezorgen? Op www.epilepsie.nl/ VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. Het Epilepsiefonds organiseert I speciale reizen voor mensen met epilepsie die niet zonder begelei- "4*

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 6