VAN ALPHEN AUTOSCHADE S ».i i.ili..illii».iii I,. I .g'uds J Zonovergoten carnavalsoptocht laat heel Fotoexpositie Moergestel ’springe’! J1? v Start collecte week Reuma fonds Aphrodite r- e> De Verdieping I I I 1 ft k c Oisterwijk s ONZE SERVIC Gratis haal- en brengservice FOCWA Meer optocht en uitslagen zie pag. 5 Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Direct en vriéndelijk geholpen; ook zónder afspraak de jury die er toch ook nu weer in slaagde de prijzen op rechtmatige wijze toe te kennen. Tenminste... afgemeten aan de reacties van de toeschouwers. En da’s niet onbelangrijk! Wanneer u dit leest is het motto voor het nieuwe carnavalsseizoen alweer bekend. Vannacht - dinsdag op woensdag - is dat, tij dens het sluiten van Carnaval 2014, op het St. Jansplein bekendgemaakt. We hopen dat Moergestelnaren het motto komend jaar weer zullen benutten om er ook dan weer vele cre atieve oplossingen voor te bedenken. Huidverzorgingsinstituut Debutanten in de optocht: Ruben van Herck (9) draagt het tekstbord en Tember van Herck (6) en Svea van Laarhoven (6) staan op (ons touw te) springe! Ook als het motto ’n keer niet zo makkelijk lijkt, weten Moergestelnaren tóch meer dan voldoende creativiteit aan de dag te leggen. Dat bleek zondagmiddag toen onder ’n lekker voorjaarszonnetje de bonte stoet, die carnavalsoptocht heet, weer door onze straten trok. Vaak wordt het motto, zoals dit jaar, letterlijk genomen, maar anderen weten er soms ook weer een verrassende draai aan te geven. Zoals de ‘oudjes’ die zich afvroegen of ze het goed hadden gehoord. En voor de dag kwamen met ‘we staon op stringe’. Origineel gevonden, waardoor blijkt dat men met een motto vaak ook ’n andere kant op kan. Je kunt er bijna niet onderuit of zo’n motto als dit jaar gekozen was, levert ’n paar keer hetzelfde idee op. De uitwerking wordt dan héél belangrijk, maar dat is ’n probleem voor Het Reumafonds houdt binnenkort de jaarlijkse landelijke collecte. In de week van 10 t/m 15 maart 2014 komen ruim 63.000 vrijwilligers in actie om door heel Ne derland geld op te halen voor de bestrijding van reuma, zoals artrose. In Nederland leven bij na twee miljoen mensen met deze ingrijpende aandoening, die niet te genezen of te voorko men is. Onderzoek naar de oorzaak en behande ling van reuma is kost baar. Daarom is uw bij drage hard nodig. We zijn blij met iedere gift: NL86RABOO123040000 Korting op uw eigen risico tot 135 euro Gratis vervangend vervoer Fotogroep “De Huiskamer” nodigt u uit voor haar expositie op 7-8-9 maart in Galerie De Verdieping. De leden van FG de Huiskamer zijn: Els van der Kolk, Ton Wolswijk, Femke de Wit, Frans van Groeninge, Cees Mutsaerts, Edzo Meer man, Theo Mastenbroek, Fons Kern, Ton Dirven, John Moest en Martijn Verweel. Tijdens de expositie van FG de Huiskamer op 7-8-9 maart 2014 bestaat de gelegenheid voor collega fotografen om hun portfolio te bespreken met leden van de FG de Huiska mer. De bespreekmomenten zijn op zaterdag 8 maart en zondag 9 maart van 11.00 tot 13.00 uur in de Verdieping te Moergestel. Per foto graaf wordt een half uur gereserveerd. Om genoeg ruimte te hebben voor bespreking graag niet meer dan 15 geprinte foto's inbren gen. Inschrijving kan plaatsvinden via Frans van Groeninge: fgdehuiskamer@home.nl Er zijn geen kosten aan verbonden. Openingstijden: 7 maart 19.30-22.00; 8 maart 11.00-17.00; 9 maart 11.00-17.00 uur. Gratis offerte/geschat schadebedrag, ook aan huis - nieuws Weekblad voor Moergestel oe es Foto: Marco van Herck WOENSDAG 5 MAART 2014 39e JAARGANG Nr. 1746 Kraaivenstraat 24 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 www.vanalphenautoschades.nl Wij zijn een Schadegorant totaolherstelbedrijf en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraal Beheer Achmea lo Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planef.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur (wanneer dit niet te verhalen is bij een tegenpartij) - 4 z.~ j v

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 1