Zondag a.s. 13de Rico Salvettiloop Aphrodite Carnavalsoptocht 2014: ’We staon op springe’ I Meer weten www.AB-Oisterwijk.nl Oisterwijk Informatieavonden Kempenhorst College Verbetering fietspad bij Lage Br n Verbetering doorsteken StJansplein initiatief plan Heerengoed initiatief tot 16 betaalbare starterswoningen bij Reuselhof Weekblad voor Moergestel Optocht 2013. I Uw Gemeenten/eum op www.oisterwijk.nl Kopij en advertenties: buro76@planet.nl Huidverzorgingsinstituut Als je dit bericht leest heb je nog 1 week om je in te schrijven. Download nog snel het inschrijfformulier op www.carnavalmoerge- stel.nl en schrijf je nog in! Dit kan t/m woens dag 26 februari! Meer info: - Toon Moorman, Raamackerstraat 6, tel. 513 3732; - Ad Bakkers, Pr. Margrietstraat 15, tel. 513 3923 of e-mail: carnavalsoptocht moergestel@gmail.com RicoSalvetti Loop steunt ALS Moergestel. Om voor onderzoek tegen ALS zoveel mogelijk geld bij elkaar te fietsen beklimt een team uit Moergestel op 30 mei 2014 meerdere malen de Mont Ventoux. Op de dag van de loop kunt u hen steunen. WOENSDAG 19 FEBRUARI 2014 38e JAARGANG Nr. 1744 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-5131474 Het aftellen is begonnen. Moergestel is klaar voor een bruisend carnaval 2014! Zondag 2 maart trekt dan ook de bonte opstoet door ons dorp. D’n opstoet begint om 12.45 uur. Dit is net als afgelopen jaar een kwartier eerder dan de jaren daarvoor, waardoor er meer tijd is voor deelnemers die ook in Oisterwijk mee willen doen. Ook dit jaar laten we weer zien dat Moergestel uitblinkt in humor, creativiteit en gezelligheid onder het motto: ‘We staon op springe’. Nog meedoen? Categorieën volwassenenoptocht Categorie A: Wagens Categorie BI: Kleine loopgroepen (3 tot en met 10 personen) Categorie B2: Grote loopgroepen (meer dan 10 personen) Categorie C: Individuen (1 of 2 personen) Categorieën Kinderoptocht: KI voor de groepen (meer dan 2 personen) K2 voor de individuen (1 of 2 personen). Voor alle deelnemers is er in ieder geval een hele mooie button, een lekkere snoepzak en een vette prijs! Kempenhorst College organiseert twee informatieavonden, speciaal voor ou ders en kinderen van de basisschool die extra geïnformeerd willen worden over de school en haar mogelijkheden. De leerlingen volgen deze avond een aantal minilessen, terwijl hun ouders informatie krijgen over de school in het algemeen, de onderwijskundige ontwikkelingen en de bege leiding in het schooljaar 2014-2015. Alle leer wegen van het Kempenhorst College (VMBO- BBL, KBL en TL (TOPm)) komen aan bod. De informatieavonden op donderdag 20 en dinsdag 25 februari starten om 19.30 uur op het Kempenhorst College, Eikenbussel 1 in Oirschot. Voor meer informatie kunt u terecht op www.kempenhorst.nl Op zondag 23 februari wordt voor de dertiende maal voor zowel wedstrijdatleten als sportieve liefhebbers de Rico Salvettiloop georganiseerd over de afstanden van 5,10 en 15 kilometer. Alleen op de 10 kilometerloop starten ook lopers die deelnemen aan het bekende ZLM circuit onder auspiciën van de KNAÜ. Maar ook vele liefhebbers starten op deze afstand. Het parcours leidt door de bosrijke omgeving van Moergestel en bestaat uit een ronde van 5 kilometer door de schitterende omgeving van bossen en vennen van Moergestel en Oisterwijk en is grotendeels verhard. De start van alle afstanden is om 11 uur bij het clubgebouw van Sportvereniging Roef! Voor de 3 eerste finishers bij zowel dames als heren op de drie afstanden zijn prijzen beschikbaar. En aan alle deelnemers wordt na afloop een herinnering, passend bij het jaargetij, verstrekt. Dit jaar worden de zuivere looptijden elek tronisch geregistreerd door middel van een chip die aan de schoen bevestigd wordt. Het inschrijfgeld bedraagt: bij voorinschrij ving tot 18 februari 5.-, en bij na-inschrijving 7.-. Ook op de dag zelf is inschrijven vanaf 9.45 uur mogelijk. Op de site ricosalvettiloop.inositerwijk.nl is alle verdere informatie over parcours, inschrij ven, starttijd, bereikbaarheid van het parcours enz. te vinden. De belangrijkste punten op een rij: Zondag start de optocht om 12.45 uur. De optocht wordt vanaf 12.00 uur opgesteld nabij het kruispunt van de Schoolstraat met de Scheerman en de Burg. Bardoelstraat. De route is als volgt: Schoolstraat, Burg. Bardoelstraat, Past. Janssenstraat, Pr. Mar grietstraat, Pr. Beatrixstraat, Krijtestraat, Rootven, Raadhuisstraat, Sint-Jansplein. Bij het inschrijfformulier zit het reglement van de optocht, neem dit voorafgaand aan deelname kritisch door! Startnummers dienen zondag tussen 10.30 uur en 11.30 uur te worden afgehaald bij Café de Brouwer De prijsuitreiking voor de kinderoptocht is om 15.30 uur in Den Boogaard De prijsuitreiking voor de volwassenenop tocht is om 17.00 uur in Café de Brouwer. nieuws i»-» 1 1 *1 oe es *- ja gomssnt» Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 1