moorman SCHOENSTIKKER/ MODELLEUR m/v s St. Jansplein in het middelpunt op Moergestelse sauwelavond Henk Willems wint laatste bingo Welk instrument wil jij bespelen? BUCHRNHORNEN AUTOMOBIELBEDRIJF Voor onze vestiging in Eindhoven zijn wij op zoek naar een fulltime Waar vindt u als Moergestelnaar al het nieuws dat voor u belangrijk is? VOET Iloop CENTER “Ik kan het niet vaak genoeg zeggen: dat plein had allang klaar kunnen zijn!” meent ook Kees Linker (Gerard Vugts). De oorzaak kent hij wel: “Het komt allemaal, omdat de Aan het eind van de avond overhandigt Mar- tien Oerlemans de cheque met ‘n deel van de opbrengst van de sauwelavond aan Maarten Lapien van Jongerenwerk Moergestel. M.v.K. Na een schouderklopje en een peptalk van Prins Marcus d’n Urste, de prins van de 100-ste van millimeters, wagen zes sauwelaars zich op zaterdagavond 8 februari in de ton. Direct bij aftrap blijkt al, dat de lat dit jaar hoog ligt. Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s Of we nog niet genoeg bezienswaardigheden in Gèssel hebben: D’n Tob, een schitterend pand voor Royke Donders (gewend om met een bus haarlak en een kwak glitters van iets heel ‘lilluks’ iets moois te maken) en onze Ermelindis bij de kerk (lijkt op de rug gezien wel familie van dat beeld op de rotonde in Udenhout).” Wil je slagwerk doen? Of wil jij klarinet spelen? Of trompet? Of dwarsfluit? Of drummen? Of.je zegt het maar!!! Bij de harmonie kan het! Muziek maken met jouw leeftijdgenootjes is het leukste dat er is! En zéker binnen de har monie zoals we die hier in Moergestel een hebben. Je krijgt speciale muzieklessen op jouw favoriete instrument, we hebben gezel lige repetities met elkaar, en daarnaast zijn er nog allerlei landere activiteiten zoals o.a. het jaarlijkse kamp, Sinterklaasavond enz. Dit keer leggen we de nadruk op slagwer kers. We hebben workshops gedaan op de basisschool en op de Bienekebolders en we zouden graag nog wat meer leerlingen hebben. Kortgeleden zijn we begonnen met een échte jeugdslagwerkgroep! Je leert dan alle slagwerkinstrumenten bespelen: van grote trom tot klokkenspel en drumstel! Gaaf! Stuur maar eens ’n mailt je naar: secretaris @julianamoergestel.nl Dan nemen wij con tact met je op! Doen hoor!!! Of kom eens kijken op maandagavond... van 19.00 tot 19.45 uur. Gert-Jan Pijl die de getallen trok. Rechts winnaar Henk Willems. Met ’n recordaantal bingoloten werd donder dag begonnen aan de vierde en laatste ronde MTV bingo. De getallen werden getrokken door Gert-Jan Pijl, voorzitter Stichting Tour du ALS. Winnaar werd Henk Willems uit de Postelstraat. Ook hij speelt altijd trouw mee met de bingo’s. De prijs van 135,- kwam hij, samen met de bijbehorende bloemen, ophalen in de studio tijdens de uitzending. Hekkensluiter is Sneeuwwatje, de ‘lillukste’ van het land. Eric Boogaers moest vorig jaar verstek laten gaan, maar is het sauwelen dui delijk niet verleerd. Als Sneeuwwatje concur rentie krijgt van Maxima, de vrouw van prins Pils, trekt hij met de zeven horecadwergjes met o.a. Jan Hein, Marc, Ralf en Epi) ten strij de. Een barre tocht naar het grote, boze dorp Oisterwijk volgt en uiteindelijk zegeviert Sneeuwwatje. Aan het eind van de uitzending werd door Merel Bertens nog ‘n aantal prijzen getrokken op de lotnummers. Dat waren de nummers 0557,0680,1012,0473,1210,1239,0119,0265, 1582 en 0144. Alle geldprijzen, en ook de prijzen op de kaartnummers, kunnen op dinsdag worden afgehaald tussen 19.00 en 20.00 uur in Den Boogaard. Daarvoor is komende dinsdag de laatste mogelijkheid. De bingo-actie is een enorm succes gebleken. De organiserende familie Bertens kwam dan ook tijdens deze laatste uitzending haar dank betuigen voor ieders medewerking. Ook in deze Moergestel-Nieuws schreven zij ’n be dankje. mensen zo lang kunnen maauwen. Hedde net twee klinkers erin, komt er weer één: Hé Kiske, hoe gaat het?” Het leven andersom is een oplossing voor al onze problemen, meent de Gèsselse stratenmaker. Hij spiegelt het enthou siaste publiek voor hoe het had kunnen zijn: “Op een goeie dag stap je uit je kist: al je vrien den zijn er, er zijn bloemen... Daarna ga je kaarten en biljarten in het bejaardenhuis, je wordt steeds jonger, je glas raakt voller terwijl je het onkruid tussen de tegels weg ziet zakken en je rokerslongen worden steeds schoner. Na de pauze, die wederom wordt opgeluisterd door de Zzzzenderbijband, beklimt De Ziener (MaikelDenissen) bewapend met zesde zin tuig, het podium. Hoewel zijn cursus tot drie keer toe werd afgelast wegens ‘onvoorziene omstandigheden’ is hij toch zijn eigen zaak begonnen. Een sponsortocht langs de plaat selijke ondernemers volgt: kaarsen van Gifts for You, tarotkaarten bij de Novy en in Twin- keltje de onmisbare glazen bol. Na een wedje met Marc van de Veerkes heeft hij zelfs een zaaltje weten te bemachtigen en nu loopt zijn tentje redelijk goed. De Ziener krijgt veel vra gen over relaties, maar ook zakenlieden weten hem te vinden. “Ik weet niet hoe ik het moet interpreteren, maar ik zie heel het college kopje onder gaan,” antwoordt hij op een vraag over het zwembad van waarnemend burge meester Willems. Will Pellis zal het ondanks de crisis stervensdruk krijgen en Judith Pon ken (Lekker Evenwichtig) zal zakelijk gezien behoorlijk afslanken, maar zal ook te maken krijgen met persoonlijke groei (100-110 kilo is de schatting). Voor Hans Denissen (Harry de Kermisex ploitant) is het de tweede keer in de ton. Vorig jaar werd Harry beschuldigd van een ‘onge- lukske’ op de kermis: hij zou met een ‘panneke’ hete thee gegooid hebben. Nu heeft hij een nieuwe deeltijdbaan bemachtigd: hij is de nieuwe kermismanager van Gèssel. Voort varend schotelt hij het publiek zijn drie nieuwe arrangementen voor: het Klaore arrangement (veur meer dan 20 euro in Tilburg shoarma eten en gratis met de taxi), het Centrum arran gement (Russisch wauwelen met Piet Moor man) en het Brouwer arrangement (onbeperkt eten bij de buurman). Maarten Lapien krijgt de cheque voor het Jongeren Werk Moergestel overhandigd. Ron van der Sanden als Bertus Put, staat zoals gebruikelijk, garant voor de eerste sauwel. Twee jaar lang heeft hij in de put gezeten op het St. Jansplein, omdat de ‘geminte’ zo nodig een infiltratiekelder moest aanleggen voor de opvang van overtollig regenwater. Nou, dat is prima gelukt bij de parkeergarage van de Tiliander,” sneert Bertus, “Maarten Pieters heeft hiermee meteen het probleem van het nieuwe zwembad opgelost. Jammer genoeg kwam Noud Smits op het lumineuze idee om een bezienswaardigheid van de put te maken. Pastoor Janssen, een alias van Ron Hermus, steekt een stevige preek af. Speciaal voor Wie- Kent Kunst is hij wedergekeerd uit het hier namaals en ook hem is het veranderde St. Jansplein niet ontgaan: Een compliment aan de gemeente, want het plein ziet eruit alsof het gisteren pas klaar was! De gemeente zij met u, de gemeente zal u verharden.” Wel uit hij zijn zorgen over de kerk, die gezien het huidige bezoekersaantal wel iets economischer gebouwd had kunnen worden. “Het gebouw is nu groot genoeg voor de heilige 3B-heid: de Bank, de Bieb en Den Boogaard. “Pastoor Janssen zij met u, pastoor Janssen gaat u ver laten, zo eindigt zijn met spreuken gelar deerde tirade. ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 12 FEBRUARI 2014 PAGINA 5 www.aandachtvoorbewegen.nl Buchrnhornen is een dynamisch, succesvol en innovatief bedrijf op het gebied van voet- en loopzorg en orthopedische instrumenten. Wij kenmerken ons door een hoge mate van klantgerichtheid en een professionele, informele cultuur waarbij aandacht voor de klant centraal staat. Voor deze functie zoeken wij een enthousiaste kandidaat met passie voor schoenen en ervaring met: - Zelfstandig maken, aanpassen en repareren van orthopedische schachten - Modelleren van orthopedische schachten Wij bieden een fijne werksfeer met enthousiaste collega's en goede persoonlijke begeleiding. Een aanvullende interne opleiding behoort tot de mogelijkheden. Geïnteresseerd? Herken jij je in de bovenstaande beschrijving en heb je interesse? Reageer dan direct en stuur je sollicitatie met motivatie en cv naar solliciteren@buchrnhornen.nl t.a.v. Michel Raijmakers. DE SONMAN 22 - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTENI Dr. Cuyperslaan 86 5623 BB Eindhoven 040 244 88 36 JONGENS ALS MEISJES! ■’W.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 5