Uitnodiging Jeugd aan de slag met slagwerk Wisseltrofee Zorgcoöperatie geëxposeerd in vitrine gemeentekantoor 'acne Zondagmiddag- concert in conferentieoord Zonnewende 9 februari 2014 Tilfla Bierproefavond I We willen dit samen met u vieren op zondag 9 februari van 10.00 tot 17.00 uur. Tot 9 februari, Hilly van Gansen |r nde Eindelijk is het dan zover, een nieuwe stap voor onze winkel. Na maanden van hard werken openen wij de nieuwe winkel aan de Kerkstraat 16 te Moergestel. Waar vindt u als Moergestelnaar al het nieuws dat voor u belangrijk is? Kerkstraat 16, 5066 AS Moergestel E-mail: info@tantelilly.nl Lijkt het jou leuk om aan de slag te gaan bij de muziekvereniging? Meld je nu aan voor een gratis proefles. Dit doe je heel makkelijk door een mail te sturen naar secretariaat@julianamoerges tel.nl Dit geldt voor alle kinderen uit Moer gestel vanaf groep 5. Doen hoor! 2014 theaters Glunderende snoetjes, klappen, stampen en natuurlijk zelf trommelen! Afgelopen vrijdag heeft Beat-It Slagwerkopleidingen een aantal slagwerk workshops ver zorgd op basisschool Bienekebolders. Een groot succes bleek want de kinderen deden fanatiek en erg enthousiast mee. Deze kinderen kunnen zich - zoals trouwens alle kinderen in Moergestel! - aanmelden voor een gratis proefles. Deze wordt gefacili- teerd door Muziekvereniging Prinses Juliana. De door de Zorgcoöperatie voor Oisterwijk, Moergestel en Heukelom gewonnen wisseltrofee is in de maand februari te zien in de publiekshal van het gemeen tekantoor. Coöperatie Zorg voor Elkaar heeft Het Gouwe Peerke gewonnen. Deze jaarlijkse prijs bestaat uit een bedrag van 1.000 euro en een wisseltrofee. Deze wisseltrofee is een goudkleurig bronzen beeld van Peerke Donders naar wie de prijs is genoemd. Tijdens de uitreiking van de prijs zegde burgemeester Henk Willems toe dat de wisseltrofee in de hal van het gemeentekantoor ten toongesteld mag worden. Op de foto is te zien hoe voorzitter Hans Jagers van de zorgcoöperatie (rechts) en secretaris Carel Brands van de Stichting Oisterwijk 800 SPOT het beeld in een vitrine plaatsen. Oisterwijk 800 SPOT stelt het ver enigingsleven in Oisterwijk, Moergestel en Heukelom gratis vitrines ter beschik king. Brouwerij ’t IJ op vrijdag 7 februari Sinds 1985 wordt Amsterdams speciaalbier gebrouwen. Al deze bieren zijn op ambachte lijke wijze gebrouwen zonder te filteren of te pasteuriseren. Hierdoor hebben deze bieren een eigen karakter en een mooie volle smaak. ontstaan. Iets waar de muziekvereniging en Beat-It erg trots op zijn. Afgelopen najaar zijn er ook workshops ver zorgd op De Vonder en hiervan hebben zich een aantal kinderen aangemeld. Zoals u vorige week heeft kunnen zien op de voorpagina is hieruit een jeugdslagwerkgroep Bij Brouwerij ’t IJ worden vele soorten bieren gebrouwen. De brouwerij heeft twee vestigin gen. De meest bekende zit naast molen de Gooyer in Amsterdam-Oost. Dit is ook waar de brouwerij begonnen is en waar het proef lokaal gevestigd is. Vanavond een proeverij van slechts 5 bieren uit dit grote assortiment. Na afloop zijn er van andere brouwerijen meer bieren te proeven want Herberg De Veerkes heeft een interes sante kaart. Dus genieten maar!!! Vrijdag 7 februari bent u van harte welkom om mee te komen proeven bij Herberg “De Veerkes”, aanvang 20.15 uur, kosten 10,50 voor niet leden. Zondag 16 februari a.s. zal er 's mid dags in Zonnewende weer een huis concert worden gegeven. Er zal wor den opgetreden door de jonge pia nisten Rangel Silaev (2000) en Jo hannes Asfaw (2000). Zij spelen solo, werken van J.Haydn; J. S. Bach; S. Rachmaninov; T. De Leeuw; M. Glinka; C. Debussy, S. Slonimsky; E Chopin; L. van Beet hoven; F.Mendelssohn-Bartholdy; B. Bartók en G. Gershwin. Met de Zonnewende concerten wil de stichting SOKA een podium bie den aan jonge getalenteerde musici uit binnen- en buitenland, die hun sporen reeds hebben verdiend bij (inter)nationale muziekconcoursen. De in authentieke stijl ingerichte muziekzaal van het fraai gelegen land huis is bij uitstek geschikt voor uit voeringen van kamermuziek. Zondag 16 februari om 14.15 uur in Zonnewende, Tilburgseweg 54. Kaarten zijn te bestellen via e-mail: muziek@soka.nl; ook via: 06 34146680 Prijs: 12,50,- p.p (kinderen t/m 16 jaar gratis). Informatie: Stichting Soka; bezoek onze website: www.soka.nl Kinderkleding Cadeautjes vZ W'V ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 5 FEBRUARI 2014 PAGINA 5 1 mrt. 3 mrt. 4 mrt. 19 feb. 23 feb. Kauwboy (Kinderfilm) 19 februari 2014 Kaarten informatie: www.theatersoisterwijkmoergestel.com of 013-5217220 Volg Tiliander of Den Boogaard op Twitter en Theaters Oisterwijk Moergestel op Facebook! Sauwel (Carnaval) Pieregebler - CV De Pierewaaiers Dansavond - Lokale DJ Carnavalsconcert - Seniorenorkest Tilburg Openingsbal van carnaval Carnavalsdansavnond 50+ Prijsuitreiking kinderoptocht Dweilen (Carnaval) Seniorenmiddag (Carnaval) Opening city filmhuis Concerto d' Amore - KVSH Asterius FF wat anders - Roué Verveer (Cabaret) Ladies night met Op recept-Piepschuim Muziek) 15/16feb.Tel uitje winst - De Ghesellen van den Spele Tiliander City Filmhuis: Kauwboy Carnavalsconcert - Stichting Döllekesgat en Het Oisterwijks Orkest Jeugdavond (Carnaval) Kindermiddag (Carnaval) Seniorenmiddag (Carnaval) Theatertip: Seniorenorkest Tilburg Te zien in Den Boogaard: 8 feb. 15 feb. 22 feb. 27 feb. 1 mrt. 1 mrt. 2 mrt. 3 mrt. 4 mrt. Te zien in Tiliander: 7 feb. 8 feb. 13 feb. T’dbiWh Kinderkleding Cadeautjes %Z - - I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 5