Komende zaterdag wordt weer gesauweld! 12 Julia Horsten wint derde bingo CV De Pierewaaiers organiseert Pieregeblèr 2014 Aphrodite Oisterwijk Scouting St. Jan gaat weer collecteren voor Jantje Beton Als ook üw boodschap gezien moet worden, plaats ‘m dan in ‘Moergestel- Nieuws’. Wekelijks vinden 2.800 ex. hun weg naar Moergestelse brievenbussen, maar ook naar familieleden elders... 1 Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Ron Hermus, Gerard Vugts, Eric Boogaers, Ron van der Sanden, Hans Denissen en Mai- kel Denissen gaan dit jaar de ton in. Eric is weer terug nadat hij vorig jaar wegens ziekte verstek moest laten gaan. Hans Denissen tekent z’n tweede jaar aan en de andere debu tant van vorig jaar, Mark van Daelen, heeft voor ’n jaartje pas op de plaats gemaakt evenals Stef Habraken. Van de Sauwelavonden zal op later tijdstip slechts ’n korte samenvatting op MTV worden uitgezonden. De sauwels zullen daar dus niet meer in z’n geheel te zien zijn. graag naar Den Boogaard voor de muzikale en vrolijke noot! KAARTEN De entreekaarten zijn beschikbaar in de voor verkoop. Voor€ 10,- euro mag u naar binnen en krijgt u ’n kopje koffie of thee voor aan vang. De kaarten zijn te koop bij Novy van Wezel, Slijterij In den Korenmaaier, Jumbo Supermarkt en in Den Boogaard. Wat doet Jantje Beton? Jantje Beton wil dat kinderen kunnen spelen in hun eigen buurt. Verstoppertje spelen, DOEL Het ‘doel’ waar ’n gedeelte van de opbrengst van de kaartverkoop naar toe gaat is inmiddels bekend. Vertegenwoordigers van de organi satie of vereniging die dat ten deel valt zullen uitermate verrast zijn. Daar twijfelen we niet aan. Julia Horsten, Tilburgseweg 40, was donderdag 30 januari de winnaar van de bingo op MTV. Paul Bertens verrichtte de trekking in de studio van MTV. Julia kwam, begeleid door haar moeder, de hoofdprijs van 135,- en de bijbehorende bloemen tijdens de uitzending ophalen. Aan het eind van de uitzending werd nog ’n aantal prijzen getrokken op de lotnummers. Dat waren de nummers 0584, 0558, 1208, 1564,1093 en 0308). Alle geldprijzen, en ook de prijzen op de kaartnummers, kunnen op dinsdag worden afgehaald tussen 19.00 en 20.00 uur in Den Om 20.00 uur in Den Boogaard a.s. Zaterdag om precies 20.00 uur begint de Sauwelavond in Den Boogaard zoals die al vele jaren wordt georganiseerd door de Moergestelse Sauwelcom- missie. Al vanaf 1997 - met onderbreking van slechts één jaar - wordt deze avond jaarlijks door de Sauwelcommissie georganiseerd. MUZIEK De muzikale leiding is in handen van de Zzzzzenderbijband uit Oisterwijk. Vorig jaar heel succesvol, komen ze dit jaar wederom Boogaard. Nog geen loten voor de uitzending van mor gen? Snel nog even naar Novy van Wezel, Slijterij In den Korenmaaier of Jumbo De nissen. Vbor€ 1,25 maakt u kans op de hoofd prijs van 135,- en steunt u een uitstekend doel! Pak deze laatste kans waarbij ook nog eens extra prijzen beschikbaar komen op de kaartnummers! Donderdag 30 januari, MTV, 19.00 uur. Tussen 10 en 15 februari a.s. zullen kinde ren, ouders, leiding en bestuur van onze Moer-gestelse scoutingvereniging weer gaan collecteren voor Jantje Beton. Mis schien dat ze ook bij u aanbellen. Hopelijk wilt u ons weer steunen. Want de helft van de opbrengst is voor onze scoutingroep en zullen we besteden aan leuke spelmateria len voor de jeugd van de scouting. De ande re helft gaat naar Jantje Beton. kliederen met water, hutten bouwen, stoep randen, etc. Maar vaak is er geen plek, is de speelplek slecht be reikbaar of prikkelt deze de fantasie van kinderen niet. Jantje Beton bedenkt, financiert en organiseert daar om projecten die vrij buitenspelen mogelijk maken. Jantje Beton laat kinderen buiten spelen! Hopelijk tot ziens, Het collecteteam van Scouting St. Jan Moergestel leuke liedjes en carnavaleske acts. Zaterdag 15 februari begint het Pieregeblèr om 20u00 in Den Boogaard. Kaarten a 10,- zijn te koop bij Jumbo, De Brouwer, In den Korenmaaier en Novy van Wezel. Commissie Pieregeblèr 2014 Anke, Annelies, Jaap, Koen, Lotte Zaterdag 15 februari Over ongeveer anderhalve week vindt de negentiende editie van het Pieregeblèr plaats. Op het programma staat weer een mooi aantal fantastische deelnemers, waaronder maar liefst twee nieuwe groepen. Zij zullen op 15 februari een poging doen om voor hun lied de titel Gèssels Carnavalslied 2014 binnen te slepen. Daarnaast zullen de deelnemers proberen om winnaar te worden van de Cees van Esch wisselbokaal, die uitgereikt wordt aan de deelnemer met de beste pre sentatie. Het motto ‘We staon op springe’, is er één waarmee de deelnemers alle kanten op kun nen springen, dus we zijn erg nieuwsgierig naar wat ze ervan maken. Of het weer gelukt is om een sponsorfilmpje te maken? Dat is nu nog een verrassing. Wat wel al zeker is, is dat we er in de voorbereiding alles aan gedaan hebben om er een geslaagde avond van te maken en dat we erop vertrou wen dat de deelnemers u niet zullen teleur stellen, maar u versteld doen staan met hun Huidverzorgingsinstituut HMoergest( Weekblad voor Moergestel oe es WOENSDAG 5 FEBRUARI 2014 38e JAARGANG Nr. 1742 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 gsmeents nieuws Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur -L' P ,em. OisterwijK

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 1