VAN ALPHEN Zes Moergestelse sauwelaars in de ton Moergestel Ga je mee naar Taizé Aphrodite Rust in Park Stanislaus Achtste Moergestelse Vlooienmarkt 8-2 SAUWELAVOND ^rJ»?EN .BOOGAARD 20.0P BRILLEN LENZEN Oisterwijk NZE SERVICE: richting carnaval 2014. De Sauwelavond is daarvan jaarlijks het begin en ook wichborden langs de straat zitten...). Gratis vervangend vervoer FOCWfl 1 Uw Gemeentenit’uws op www.oisterwijk.nl De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen duizend bezoekers trekt. Deze achtste Moergestelse Vlooienmarkt zal Huidverzorgingsinstituut Tel. (013) 542 17 55 De Lind 35a - Oisterwijk 013-528 4899 Misschien heb je al langer gedacht, dat wil ik toch wel eens meemaken. Pak dan nu je kans en schrijf je in. Kom naar de informatieavond op vrijdag 7 februari. Jaarlijks komen er duizenden jongeren uit de hele wereld naar Taizé in Frankrijk. En daar kun jij dit jaar ook bij zijn! Een nieuwe uitdaging, iets wat je nog niet kent. Taizé, een plek van inspiratie en rust. Even weg uit de drukte van alledag. Een paar dagen mee leven in het ritme van de broeders van Taizé. We vertrekken op dinsdag 29 april en komen terug op zondag 4 mei, kosten 150 euro. Weet je het nog niet zeker, heb je nog vragen, kom dan naar de info.avond op 7 januari van 19.30-21.00uur in Huize Nieuwenhof, Kloos- terdreef 4, Moergestel. Of bel sms naar 06 1814 2508. https://www.facebook.com/taizemoergestel TWEETAL Stef Habraken heeft besloten ’n jaartje te gebruiken om de accu op te laden. Dat blijkt zo eens nodig te zijn en daar is uiteraard begrip voor. Hoe jammer velen dat ook zullen vinden. Voor Marc van Daelen komt het tweede optre- KAARTEN De entreekaarten zijn al beschikbaar in de voorverkoop. Voor 10,- euro mag u naar 1ir i_ cv r-i aanvang. De kaarten zijn te koop bij Novy van Wezel, Slijterij In den Korenmaaier, Jum bo Supermarkt en in Den Boogaard. AUTOSCHADES 111 sinds 1880 Rust in jezelf kun je krijgen door je over te geven aan yoga bijvoorbeeld. Voor anderen betekent tekenen een bron van rust. Beide mogelijkheden worden u geboden in Park Stanislaus. U kunt deelnemen aan ‘Yoga op de stoel’ op woensdagmiddag in de even weken van 15.45- 16.30 uur. Het gemak van de stoel maakt dit voor iedereen mogelijk. Kosten 4,- per keer. Ook in de even weken, maar dan op maandag van 10.30-11.30 uur kunt u deelnemen aan de tekengroep. De groep is klein en dat is fijn. Het gaat niet om presteren, maar om het plezier van tekenen. U moet wel uw eigen tekenmateriaal meenemen. Kosten 1,50 per keer. U bent van harte welkom in Park Stanislaus. DOEL Tijdens de laatste voorbereidende bijeen komst (afgelopen dinsdag) is ook gekozen voor het doel waarvoor de opbrengst van de avond bestemd is. Elk jaar kiezen de sauwe- laars zelf een zgn. ‘goed doel’ dat zij op de Sauwelavond zelf willen verrassen met ’n cheque. Telkens weer is de organisatie of ver eniging die dat ten deel valt uitermate verrast en dat zal ook dit jaar niet anders zijn. den, na een ’n jaartje te vroeg. Ook hij wacht ’n jaartje. wordt verteld. Maandag 21 april, tweede paasdag Het is alweer voor de 8e maal dat C.V de zijn, wordt het weer een fantastische markt Dorstvlegels in Moergestel een vlooienmarkt die nog steeds groeiende is en elk jaar ruim organiseert. Deze vlooienmarkt is door het grote succes van afgelopen jaren niet meer weg te denken in Moergestel. Dit is te danken plaatsvinden op maandag 21 april (Tweede aan alle standhouders en de vele bezoekers Paasdag), op het St. Jansplein. die onze vlooienmarkt in al deze jaren bezoch- Voor wie dus pas opruiming heeft gehouden 1— 1 1 -X*1_ 111I!-.!1 J'. een mooie kans om zich nu al in te schrijven voor deze vlooienmarkt. De huur van een marktkraam bedraagt 17,50 inclusief boven zeil. De vlooienmarkt is geopend van 09.00 tot 16.00 uur en de entree bedraagt 1,00. Voor inlichtingen en kraamhuur kunt u con tact opnemen met: T. Moorman, tel: 06- 20802389, e-mail: a.j.m.moorman@home.nl Graag bellen na 18.00 uur. 0 Gratis offerte/geschat schadebedrag, ook aan huis ten. En natuurlijk omdat de Moergestelse of nog wat oude spullen kwijt wil, is dit dus Vlooienmarkt nog steeds een echte ouder wetse vlooienmarkt is gebleven, waar uitslui tend tweedehands goederen te koop aange- .-.. r-, boden mogen worden. binnen en krijgt u n kopje koffie of thee voor Als de weergoden ons dit jaar goed gezind succesvol debuut verleden jaar, SAUWELS NIET INTEGRAAL OP MTV En... zorg dat u erbij bent, want in tegen stelling tot andere jaren worden de sauwels achteraf niet integraal uitgezonden via MTV. In de uitzendingen rond carnaval krijgt u slechts ’n samenvatting te zien van al hetgeen prima deed, de Zzzzzenderbijband uit Óister- tijdens de Sauwelavond door de sauwelaars 1V1|R. VUR U11O, 11VC111 11CL lliaui ClgCll 1V1UC1- gestelse orkest ‘Welluk’ wilde ook nog ’n jaar tje wachten vanwege diverse andere verplich tingen. Korting op uw eigen risico tot 135 euro (wanneer dit niet te verhalen is bij een tegenpartij) Gratis haal- en brengservice Direct en vriéndelijk geholpen; ook zónder afspraak Zaterdag 8 februari 20.00 uur in ‘Den Boogaard’ Nog slechts anderhalve week en dan worden de eerste officiële stappen gezet Zouden de Evenementenborden nog ter sprake richting carnaval 2014. De Sauwelavond is daarvan jaarlijks het begin en ook komen die ons al z'ovele jaren geleden beloofd nu zullen ze ’n avondvullend programma bieden: de durfals die in de Moergestelse zijn(ofblijven we nogjaaaaaren met de sand- ton komen. ZESTAL Ron Hermus, Gerard Vugts, Eric Boogaers, Ron van der Sanden, Hans Denissen en Mai- kel Denissen gaan dit jaar de ton in om u weer bij te praten over van alles en nog wat. Over Moergestel, Moergestelnaren, situaties en toestanden, misschien wel wantoestanden en natuurlijk zal ‘het Oisterwijkse’ ook niet door de heren vergeten worden. Voor Hans Denissen betekent het zijn tweede optreden nadat hij vorig jaar een sterk debuut maakte. Voor Eric Boogaers betekent het na ’n jaar ‘gedwongen’ afwezigheid de terugkeer in de ton. Of hij de sauwel die hij vorig jaar maakte voordat hij ziek werd in de ton brengt of dat hij toch een totaal nieuwe ‘klets’ ge schreven heeft.we weten het niet. Feit is wel dat het zestal alle waardering ver dient. Ga er maar aanstaan... of ‘in staan’, liever gezegd. Het is altijd ’n hele opgave maar wel een grote uitdaging waaraan ze zich graag willen wagen! MUZIEK Voor de muziek vóór, tijdens en na het sau- welen zorgt het orkest dat het vorig jaar zo wijk. Ook ons, noem het maar ‘eigen’, Moer- V I Ff Tel. 013-513 1474 1 4Z nieuws Weekblad voor Moergestel 'AMNTBZ 1 I w. RUUD PAN IS WOENSDAG 29 JANUARI 2014 38e JAARGANG Nr. 1741 Kraaivenstraat 24 5048 AB Tilburg www.vanalphenautoschades.nl Wij zijn een Schndegarant totaalherstelbedrijf en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraol Beheer Achmeo gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur uw wwwr ii t wwaw T s Schoolstraat 5 MOERGESTEL

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 1