Themaviering met jubilerend koor ’Inspiration’ L Familie Derksen wint eerste bingo Aphrodite Jeugd aan de slag bij Muziekvereniging Prinses Juliana Het nieuwe jaar is goed van start gegaan bij de muziekvereniging. Zeven jonge slagwerkers zijn in groepsverband aan de slag gegaan bij de jeugdslagwerkgroep. Deze zes jongens en één meisje hebben al een tijdje individueel les van een ’’Tweede Jeugd” speelt weer! Oisterwijk I f ’Getimmer aan het Pierewaaiersblaoike’ I Een bron kan groot en herkenbaar zijn. Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl a.s. Zaterdag om 19.00 uur Wat is uw Bron van Inspiratie? De natuur? Muziek? Water? Een land? Liefde? Kopij en advertenties: buro76@planet.nl professionele instructeur. Nu twee groepslessen verder zijn ze nog ent housiaster dan ze al waren. De groep heeft al twee slagwerkstukken waar ze mee werken. Veel verschillende slagwerk- instrumenten komen aan bod. gemaakt. Graag nodigen we u uit op zater dag 25 januari om 19.00 uur in de kerk van Moergestel om met ons te luisteren en te zingen op zoek naar uw Bron van Inspiratie. Tot ziens! Zanggroep Inspiration Natuurlijk, het duurt nog ruim een maand, maar achter de schermen zijn de raadsleden van CV de Pierewaaiers druk in de weer om Carnaval 2014, We staon op springe, voor te bereiden. Zo ook de mensen achter het Pierewaaiers- blaoike. Informatie wordt verzameld, sponsors worden benaderd, kwats wordt verzonnen. Kortom een drukte van jewelste op de redactie van de krant. Met het oog op het komende carnaval wil CV de Pierewaaiers niets aan het toeval over laten en u zo goed mogelijk informeren over wat en waar er van alles te doen zal zijn de komende tijd en gedurende carnaval. De deadline van de krant ligt op 25 januari 2014, vanaf dan zullen de kleine kaboutertjes de pen ter hand nemen en alles een paar dui zend keer op papier drukken. De krant zal op vrijdag 7 of zaterdag 8 februari persoonlijk door CV de Pierewaaiers bij u thuis worden gebracht. Huidverzorgingsinstituut Er zijn slagwerk workshops geweest op De Vonder (31 januari vinden workshops plaats op De Bienekebolders). Vond of vind jij dat helemaal te gek? Kom eens langs op maan dagavond om 19 uur in Den Boogaard. Je bent meer dan welkom! Een bron kan groot en herkenbaar zijn, Speciaal voor ons 10-jarig jubileum hebben maar ook klein en onopvallend. Zonder thejmaviering “Bron van Inspiratie” dat je het verwacht kan een kleine prik- keling uitgroeien tot een krachtige stroom. Een stroom die een rode draad in je bestaan wordt. De bron van waaruit je leeft of waarvoor je leeft. Ieder mens komt in zijn leven meerdere bronnen tegen die hem inspireren, die hem kracht geven om een uitdaging aan te gaan of het licht doen zien om moeilijke situaties aan te kunnen. Die ons doen groeien en ons de weg wijzen naar verbondenheid met de wereld om ons heen. Hoe komt een idee ooit tot stand, hoe kan een gedachte ontstaan? Waar komt dat helder ogenblik, dat inzicht toch vandaan? voor de inzamelingsactie van de Stichting ALS. ’n Stichting die zich inzet voor de spier ziekte waarnaar nog zo veel onderzoek moet Zoals elk jaar heeft toneelclub “De Tweede Jeugd” weer een toneelstuk ingestudeerd. Dit jaar is dat “De Gouden Theepot”, een klucht in drie bedrijven van D. J. Eggengoor. Een boer woont samen met zijn enige dochter op de leuke boerderij, “Ora et Labora”, “Bid en werk”. Wie zou het niet fijn vinden om zo’n mooi bedrijf in zijn bezit te krijgen? Maar dan moeten er wel avances gemaakt worden naar de dochter of desnoods naar de oude boer. Er worden pogingen ondernomen en waartoe dat leidt kunt u zien in deze dol komische klucht. Wij beloven u een voor stelling waarin u volop kunt lachen om de dolle fratsen die zich op het toneel afspelen. De uitvoeringen zijn te zien in Den Boogaard op: Donderdag 23 januari om 14.00 uur voor alle seniorenToegang 5,50 Vrijdag 24 januari om 20.00 uur voor iedereenToegang 6,50 Zaterdag 25 januari om 20.00 uur voor iedereenToegang 6,50 Kinderen tot 12 jaar betalen 3,50 Kaarten zijn nu al in voorverkoop te verkrij gen in Den Boogaard. Jan Bertens (links) heeft zojuist de prijs en de bloemen overhandigd en feliciteert de heer Derksen met de gewonnen prijs. De familie Derksen uit de Raamacker- worden gedaan. Jan Bertens, teamcaptain van straat is de eerste winnaar geworden het team‘Kan ik iets voor je doen’verrichtte van de nieuwe serie bingo’s op MTV. de eerste trekking en komende week neemt r - t, zijn broer het over. De De eerste verkoop is positief geweest en de familie Bertens is blij dat zoveel mensen hen een handje willen helpen. Er waren zelfs twee prijswinnaars die het door hen gewonnen bedrag spontaan ter beschikking stelden aan de organisatoren. Aan het eind van de uitzending werd nog ’n aantal prijzen getrokken op de lotnummers. Dat waren de nummers 0848, 0757, 1378 en 1106 (van de twee andere getrokken nummers zijn de loten niet verkocht; die draaien de laatste uitzending mee als extra prijzen). Nog geen loten voor de uitzending van mor gen? Snel nog even naar Novy van Wezel, Slijterij In den Korenmaaier of Jumbo De nissen en maakt kans op de hoofdprijs van 135,- en... steunt u een uitstekend doel! Donderdag 23 januari, MTV, 19.00 uur. nieuws Weekblad voor Moergestel i I oe es J WOENSDAG 22 JANUARI 2014 38e JAARGANG Nr. 1740 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 1