QOEF! q «12,50 «12,25 «15,95 kV DE K0RENMAAIER- DRANKEN Audacia- nieuws €19,95 in MOERGESTEL Pieregeblèr 2014 zaterdag 15 februari: We staon op springe! Schaatsers “De Vennen” opnieuw succesvol in marathon SLIJTERIJ ’IN DEN KORENMAAIER’ 1 Dujardin Malibu Coconut Liqueur 1,0 Liter Jagermeister Johnnie Waker Bridgeclub Moergestel Jubileumjaar voor Crescendo !r 14.30 uur Commissie Pieregeblèr 2014 Anke, Annelies, Jaap, Koen Op zaterdag 4 januari werden er weer wedstrijden voor de Zuid-Nederlandse marathoncompetitie op de Ireen Wüst Ijsbaan in Tilburg gehouden. Merel Bertens en Jan op ’t Hoog waren hier succesvol met een tweede respectievelijk een vierde plaats. Daarnaast kwalificeerde Thomas van Dijk zich in Amsterdam voor deelname aan het Nederlands Kampioenschap Pure Sprint. Programma zondag 19 januari: Audacia 1 - SVSSS 1 Bij de foto: Jan op ’t Hoog op kop van het peloton tijdens de marathon in Tilburg (foto Jeroen Happel). 12.50 ..7.45 11.00 11.00 11.30 we geen liedje voor je schrijven, tekst bedenken of presentatie in elkaar zetten, maar we kunnen misschien wel antwoorden geven op vragen en we kunnen je eventueel in contact brengen met mensen die je concreet en praktisch verder kunnen helpen. Je kunt ons bereiken via pie- regebler@hotmail.com of via een berichtje op onze facebookpagina. Ook komende editie van ’t Pieregeblèr zal weer plaatsvinden in Den Boogaard. En ook komend jaar zullen we u, toeschouwer of deel nemer, weer verrassen met nieuwe ideeën die we hebben uitgevoerd (of waar we nog mee bezig zijn) om de avond tot een geslaagd en spectaculair evenement te maken. We gaan daar nu nog niets over verklappen, maar hou vooral deze krant of onze facebookpagina in de gaten voor meer informatie. Vieux 1,0 Liter Donderdag 9 januari is alweer de 4e competi- tieronde afgesloten, Lijn A: 1 Sjaak Aarts en Cees van de Schoot, 2 Elly Sneijders en Hans van den Heuvel, 3 Lia van Beurden en Anja Fouchier Lijn B: 1 Henriette van Gils en Joke Spierenburg, 2 Nol Donkers en Ton van der Sande, 3 Rudy en Gerhard Hanning Lijn C: 1 Riky Bergman-vd Loo en Frankie van Boxtel, 2 Cees Jansen en Ad Janssen, 3 Petra en Geert Habraken Stand chibkampioenschap: 1 Lia van Beurden en Anja Fouchier, 2 Mieke Cornelissen en Jo van Ós, 3 Sjaak Aarts en Cees van de Schoot De gemengde zangvereniging Crescendo heeft een bijzonder jaar voor de boeg. Opgericht in 1939 draait het koor nog steeds op volle toeren. Dat betekent dat in 2014 het 75-jarig bestaan gevierd kan worden. U zult daarvan nauwgezet op de hoogte gehouden worden. De repetities zijn in volle gang, iedere maan dagavond weer van 19.30 - 21.30 uur. Het repertoire moet nog definitief worden vastgesteld. Zeker is, dat het een combinatie zal zijn van meerdere genres en talen. Wie dat wil, kan ons volgen op de website www.crescendo-moergestel.nl U vindt daar foto’s van het koor, data van onze optredens en verdere informatie. U bent ook altijd vrij om een repetitie op genoemde tijd bij te wonen. Van verschillende deelnemers hebben we al gehoord dat de ideeën uiteenlopen, dat ze volop in de voorbereidingen zitten, dat ze al een paar keer opnieuw zijn begonnen aan een nieuw idee of zelfs dat ze er al helemaal klaar voor zijn. Wij zijn ook dit jaar weer erg trots dat zich weer een mooi aantal deelnemers heeft ingeschreven voor ’t Pieregeblèr en we wensen deze deelnemers dan ook alvast veel succes en vooral heel veel plezier bij de voor bereidingen. Onder de deelnemers zijn ook maarliefst twee nieuwe deelnemers, waarmee we erg blij zijn. Huppelend en springend door ’t dorp, vangen wij ook nog steeds wel eens op dat er ‘twijfe laars’ rondlopen in Moergestel: “Leuk, dat Pieregeblèr, maar we hebben geen idee hoe we moeten beginnen of wat ons dan precies te wachten staat als we mee willen doen”. Neem dan gerust eens contact met ons op, want we helpen je heel graag verder. Natuurlijk gaan lificatiewedstrijd voor de 1000 meter tijdens het Nederlands Kampioenschap Afstanden voor Junioren-A. Hoewel hij met zijn tijd van 116.01 zijn persoonlijke record met 0.66 secon de verbeterde, is hij nog niet zeker van deel name aan het Nederlands Kampioenschap op deze afstand. Waarschijn-lijk zal hij zichzelf hiervoor nog een keer tijdens een volgende kwalificatiewedstrijd moeten overtreffen. CV De Pierewaaiers organiseert Een hele hoop mooie feestelijkheden zijn reeds gepasseerd en we hopen dat iedereen ze dansend en springend heeft doorstaan. Hier willen we graag even jullie aandacht voor een evenement dat nog aan de beurt gaat komen: het Pieregeblèr 2014. Zet het dus maar groot in de agenda op zaterdag 15 februari om 20:00u. Kruidenlikeur 0,7 Liter Door de tweede plaats die Merel Bertens bij de meisjes Junioren-C behaalde in de wedstrijd over tien ronden, staat zij stevig aan de leiding van het tussenklassement van de Zuid-Neder landse competitie. Met nog één wedstrijd op 15 februari wederom in Tilburg op het pro gramma, kan haar de overwinning in het eind klassement bijna niet meer ontgaan. In de marathon over twaalf ronden voor jongens Junioren-C eindigde Julian Haans op een keu rige zesde plaats. In de categorie Masters-2 werd in Tilburg de tiende wedstrijd van de Zuid-Nederlandse marathoncompetitie gehouden. Jan op ’t Hoog deed daarbij goede zaken door de vierde plaats in de uitslag voor zich op te eisen. Dankzij de punten die hij hiermee verdiende staat Jan nog steeds op de tweede plaats in het tussen klassement van de competitie over veertien wedstrijden. In een marathonwedstrijd voor recreanten behaalden Harrie Sonnenschein en Marco van Duijnhoven de 23ste resp.de 24ste plaats. Thomas van Dijk was op de kortere afstanden actief. Op zaterdag 4 januari behaalde hij in Amsterdam met zijn tijden 10.71 op de 100 meter, 25.16 op de 300 meter en 39.21 op de 500 meter de vijfde plaats bij de heren Junioren- A tijdens een landelijke kwalificatiewedstrijd voor het Nederlands Kampioenschap Pure Sprint. Met deze vijfde plaats is hij verzekerd van deelname aan het Nederlands Kampi oenschap dat op 2 februari in Hoorn zal worden gehouden. Op zondag 5 januari mocht Thomas in Utrecht deelnemen aan een landelijke kwa- ROEF! HANDBAL Uitslagen: DB Roef-PSV 26-11; El Roef 1- Wh.Demons 1 4-7; Dl Roef-United Breda 7- 21; DS Roef-HVM 17-14; HS Roef-Wh. Demons 5 12-17. Programma 16 januari: Dames recreanten 21.30 uur Roef-Desk Zaterdag 18 januari: Dl 13.50 uur Avanti-Roef E2 8.30 uur Wh.Demons 1-Roef 2 Zondag 19 januari: DB 11.45 uur Taxandria-Roef. El 12.00 uur Witte Ster 1-Roef 1 DS 12.30 uur Wh.Demons 3-Roef HS 13.40 uur Avanti 2-Roef Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is mag vrijblijvend mee komen trainen op don derdagavond in de sporthal. Voor meer infor matie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! ROEF! KORFBAL SCOREN LUKT NIET Op een enkele wedstrijd na is Roef!, kijkend naar het veldspel, steeds gelijkwaardig aan de tegenstander. Echter de uitslag van een wed strijd wordt bepaald door het aantal doepunten dat wordt gemaakt. Steeds weer blijkt dat sco ren voor Roef! een probleem lijkt te zijn. Kijkend naar de wedstrijd tegen DDW is dit niet anders. Beide ploegen laten verzorgt veld spel zien, waarbij vooral de verdediging goed staat. Hierdoor valt pas in de 7de minuut het eerste doelpunt en neemt DDW een 0-1 voorsprong. Eén minuut later is het alweer gelijk door een mooie doorloper van Moniek Jans. In de 12de minuut zijn het opnieuw de gasten, die een 1-2 voorsprong nemen. Een afstandschot van Marlijn van Esch zorgt voor de 2 - 2 (17de minuut). Met nog vijf minuten te spelen scoren de gasten binnen één minuut twee keer en slaan een gaatje. De thuisclub weet echter nog voor rust via Anita Timmermans en Cille v.d. Brink de stand gelijk te trekken. Met 4-4 wordt de rust in gegaan. Na rust een zelfde spelbeeld met één groot verschil. De gasten weten regelmatig te scoren, wat Roef!, ondanks vele kansen en goede schotpogingen, niet lukt. Zo loopt DDW weg naar uiteindelijk een eindstand en over winning van 4-9. Komend weekend beginnen de terugwedstrijden van de competitie, waarin het hopelijk Roef! wel lukt om zichzelf te belo nen. De steun van onze supporters kunnen ze daarbij zeker gebruiken. Dus tot zondag in de thuiswedstrijd tegen Rosoio. Programma 19 januari: Roef! - Rosoioaanv. 10.30; 10.00 uur Ben je na het lezen van deze rubriek nieuws gierig geworden? Lijkt korfbal jou een leuke sport? Iedereen is van harte welkom dus... Wil je een keer meedoen, je bent van harte welkom. De trainingen worden gegeven op sportpark Stokeind elke maandag vanaf 19.00 uur. Wil je meer informatie bel 06-51530853. Roef! Korfbal, gezellig, daar wil je bij zijn! Red Label 1,0 Liter Districts viertallen competitie: Moergestel 1 - Loon op Zand 2 4-16 Alert 1 - Moergestel 115 - 5 Moergestel 1 - Theseus 90 - 20 Moergestel 2 - Riel 115-5 Acacia 1 - Moergestel 24-16 Moergestel 1 is beland in de degradatiepoule en zal met 5 andere teams proberen degradatie naar de tweede klasse te voorkomen. Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel, Tel. (013) 513 1350 aL Wij bezorgen thuis op vrijdag en zaterdag! Verhuur van tapinstallaties Carnaval, sport, activiteiten... u vindt het wekelijks in Moergestel-Nieuws Meest gelezen... Meest gewaardeerd... ’MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 15 JANUARI 2014 ORIGINAL Do. 16 jan: Nieuwjaars receptie De Zonebloem aanvang 10.30u in Den Boogaard. Do. 16 jan: Bingo in Den Boogaard om 14.00u. voor alle senioren. Do. 16 jan: MTV Bingo voor Amyotrofische Late rale Sclerose (ALS) op kanaal 43. Vr. 17 jan: Weekmarkt St. Jansplein om 13.30u. Vr. 17 jan: Filmavond “Ie gamin de Vélo” aan vang 19.30u. Galerie de Verdieping. Za. 18 jan: Dansavond 50+ in Den Boogaard aanvang 20.00u. Info: VW Agentschap Moergestel St. Jansplein 5 5066 AR Moergestel Open: wo, do en vr van 10.00 tot 14.00 uur. Tel. 013-5136009 E-mail: vw-agentschap@denboogaard.nl UIT V .RIBBZAN ROM COCONUT •-■ü i PAGINA 7

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 7