KERSTMIS 2013 Gifts 4 You gaat verder met een nieuwe eigenaresse! Presentatie nieuwe burgerinitiatieven van inwoners Moergestel, Heukelom, Oisterwijk Dankbetuiging DANKBETUIGING IK WENS: Hoppenbrouwers zonnepanelen Jos de Kort ijs van de Wouw KEUKEN- EN INTERIEURBOUW 'A1 i j Naam: Adres: Tel.nr.: Doe deze wens in de brievenbus bij Thijs van Wouw Keuken- en Interieurbouw, Pr. Irenestraat 9 Ook dit jaar hebben wij een heerlijk 5-gangen keuzemenu samengesteld voor u. Ook hebben wij een a la carte kaart, voor ieder wat wils. Ik wens: iedereen geluk! En zal ook mijn geluk 'n beetje delen door enkele ingestuurde wensen, voor jezelf of voor 'n ander, in vervulling te laten gaan. Knip de gehele advertentie uit. Alleen de wens hangen wij in de kerstboom in onze straat. We hebben wel uw naam nodig om de wens in vervulling te kunnen laten gaan. waaronder Scentchips en Pomme Pidou.’ Vanaf 2014 gaat Maartje zich ook richten op de verkoop van leuke kralen en andere beno digdheden om zelf sieraden te maken. Workshops die hier bij horen, zullen op termijn ook door haar verzorgd gaan worden. Houdt hiervoor de website www.gifts-4-you.nl goed in de gaten. Om de overname te vieren, krijgen alle klanten tot 31 januari 2014 maar liefst 20% korting op het gehele assortiment! BRASSERIJ 'K SCHOUW' Deze positieve houding om er zelf iets van te maken is na 2012 niet verdwenen - integendeel. Er zijn bijna tien nieuwe initiatieven genomen. Er zijn er zelfs meer, maar nog niet alles is rijp om mee naar buiten te treden. Zaterdag 14 december vanaf 13.30 zijn de inwoners van de drie dorpen uitgenodigd om kennis te maken met wat er zoal speelt op het gebied van burgerinitiatieven. Deze worden door ver tegenwoordigers allemaal in korte presentaties van een kwartier voorgesteld. Initiatieven die aan bod komen zijn onder meer de zorg- en energiecoöperatie, Familie- zorg, Tuinen van Oisterwijk, een digitaal beurs plein, de stand van zaken van het Oisterwijk Model, de verzetsfilm die momenteel wordt gemaakt en een hele reeks aan borden met historische informatie. Aansluitend worden foto’s getoond van de evenementen tijdens de 800-viering. In het centrum hangen een kleine tweehonderd banieren waarop is te zien hoe in 2012 het jubileumjaar is gevierd. Iedereen zal zich verbazen hoe omvangrijk en rijk geschakeerd het was. Al snel was de overname beklonken en vanaf de bijzondere datum 11-12-T3 gaat Maartje de winkel runnen. ‘Elke keer als ik in dit winkeltje kwam, had ik al zoiets van dit is echt iets voor mij. Ik ben blij dat ik de kans heb gekregen en heb er erg veel zin in!’ aldus een enthousiaste onder neemster. ‘De sfeer van het winkeltje wil ik behouden, maar uitbreiden met een goedkoper assortiment. Daarnaast zullen er nieuwe mer ken aan het assortiment worden toegevoegd, Op het moment dat Maartje Overbeeke (32) uit Moergestel hoorde dat Anneke Denissen vanwege haar aankomend moederschap wilde stoppen met haar winkel, twijfelde zij geen moment en maakte een afspraak met Anneke om een overname te bespreken. Zaterdag 14 december in voormalig raadhuis Oisterwijk Bijna een jaar nadat het Oisterwijkse jubileumjaar Oisterwijk 800 ten einde liep, blijkt de geest van deze geslaagde viering nog steeds vaardig over Oisterwijk, Moergestel en Heukelom. In deze drie plaatsen zijn het afgelopen jaar bijna tien nieuwe burgerintiatieven van de grond gekomen. Deze worden gepresenteerd op zaterdag 14 december vanaf 13.30 uur in het voormalig raadhuis op De Lind. De inwoners van de gemeente Oisterwijk wor den als het ware bijgepraat over hoe door samenwerking en van onderop de samenleving nieuwe impulsen krijgt nu de overheid zich terugtrekt. De presentatie van de nieuwe bur gerinitiatieven is een initiatief van de stich tingen Oisterwijk 800 Plus en Spot.De pre sentaties vinden plaats in het kader van de evenementen die het komend weekeinde in het centrum van Oisterwijk door de onderne mers zijn georganiseerd: Moonlightshopping en Ongelooflijk Oisterwijk. Het succes van Oisterwijk 800 was dat er maar liefst 131 evenementen zijn georganiseerd door de inwoners zelf. Iedereen wilde meedoen. Daardoor werd het een onvergetelijk jaar waar nu nog met plezier op wordt teruggekeken. Dit voltrok zich juist op een moment dat de overheid zich noodgedwongen door geldgebrek terug aan het trekken is. Oisterwijk bleek een proeftuin van burgerinitiatieven waarvoor het Oisterwijk Model werd ontwikkeld. Dit Oister wijk Model geniet tegenwoordig zelfs in het buitenland belangstelling. PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 11 DECEMBER 2013 Moergestel, december 2013 met dit goede werk door te gaan. Het bestuur en leden van 'Cantate Domino’ Cadeautip voor de kerstdagen: een dinerbon van Tapperij Brasserij 'De Schouw' Beide dagen zijn wij geopend vanaf 15:00 uur. Voor meer informatie kijk op www.tapbrasdeschouw.nl Het kerkkoor 'Cantate Domino’ kijkt zeer tevreden terug op de afsluiting van haar jubileumjaar op zondag 24 november. hebben wij bijzonder gewaardeerd. Daarvoor zeggen wij u onze oprechte dank. Wij zijn op zoek naar bedienend personeel, voor in ons restaurant. Leeftijd vanaf 17 jaar. Werktijden voornamelijk in het weekend en op feestdagen. Lijkt het jou leuk om samen met ons de gasten een gezellig avondje-uit te bezorgen, neem dan contact op met Brigitte Kreijveld, tel. (013) 513 1405. De vele hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van onze Pa, Opa en Overopa KINDEREN, KLEIN- EN ACHTERKLEINKINDEREN Prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel 013-5130648 www.thijsvandewouwkeukens.nl Dit jubileum geeft ons energie om Wij willen iedereen bedanken die hun grote betrokkenheid met ons koor hebben getoond. Een speciaal woord van dank aan de pastores Theo te Wierik msc. en Herman-jozef van den Broek. Dank aan het parochiebestuur en de pastoraatgroep, de drie Moergestelse Gilden en niet te vergeten de suisse, Ron Hermus, die in 'Den Boogaard’ alles in goede banen heeft geleid. Rootven 43, Moergestel Tel. 513 1405 Dinsdag sluitingsdag www.tapbrasdeschouw.nl INTERESSE? BEZOEK ONZE INFORMATIEBIJEENKOMST www.hoppenbrouwerselektrotechniek.nl 0135117227

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 3