KOST DAT? a.s. Zondag Kerstmarkt Bijzondere tentoonstelling ’Zoektocht naar het Verleden’ Kerstbomen KERSTBOMEN Aphrodite Kerstkrant 'Moergestel- Nieuws' volgende week... Zondagconcert in Zonnewende BRILLEN LENZEN Autoreparatie Voor een mooie kerstboom groot of klein, moet u dit jaar op de Zelt 6 zijn. Moergestel 50+ behartigt uw belangen Oisterwijk i Boomkwekerij De Pddrdebloem I Uw Gemeenten ieu ws op www.oisterwijk.nl De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Seniorenvereniging Huidverzorgingsinstituut De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 Op zondag 15 december organiseert CV de Dors(T)vlegels van 15.00 tot 21.00 uur een kerstmarkt op het St. Jansplein in Moergestel. - Thuisbezorgen in Moergestel mogelijk - Ook zondag open - Tel. 06 409 337 34 In Galerie De Verdieping Alle maten - Superkwaliteit Beeld van de Kerstmarkt in 2008. Het kerstplein met kramen en tentjes zal sfeervol verlicht en aangekleed zijn in Char les Dickens-stijl, dus het belooft zeker een gezellige kerstmarkt te worden. Ook zullen er diverse artiesten optreden zoals: zanger Joey, Marij van Belkom, Nandy Man- naer band, band SAY accoustic, Rob en Dave Osnabrugge, percussiegroep Samoeba en zanggroep Inspiration. Al deze artiesten zullen voor nog meer sfeer zorgen. Op de markt staat een tent waarin u een hapje en een drankje kunt nuttigen. Er is gezorgd voor winterse versnaperingen zoals: warme chocomelk, broodje worst en erwtensoep, dus In het weekend van 14 en 15 december laat Ed Hurkmans zien hoe Moergestel er vroeger uit zag. Dit doet hij aan de hand van maquettes, oude kaarten, aquarellen en een aantal afleveringen van de documentaire serie ’’Zoektocht naar het Verleden”. Zo laat hij onder meer het oude “Stokeind” herleven, maken we kennis met de vroegere be woners van dit gebied en komen we oog in oog te staan met de oude water molens aan de Reusel. Ook het voormalige Kasteel Nieuwenhof bewoond vanaf de 13e eeuw, met omliggende landerijen, daarvan is de gehele documentaire te zien. Bijzonder interessant is het om te zien hoe hij zijn maquettes opzet bij de maquette in wording van "de Cambrinus" uit de jaren 50 van de vorige eeuw, de oude bebouwing van het St. Jansplein. Dit aan de hand van unieke kleurenfoto’s. (Zie foto). Dit alles te zien in Galerie De Verdieping. Zaterdag 14 december van 12.00 tot 17.00 en zondag 15 december van 11.00 tot 17.00 uur. Gratis toegang. KERSTBINGO Was u bij onze Zwarte Pietenbingo of juist niet? De volgende bingo (op donderdag 12 december) is een speciale Kerstbingo. Zorg dat u er dit keer óók weer bij bent! We begin nen om 14.00 uur en spelen uiteraard in Den Boogaard. Lid van SVM, dat maakt niet uit, u bent van harte welkom bij Addy en Joke! We spelen 6 rondes en natuurlijk is er een kopje koffie/thee met iets lekkers erbij. En... omdat het de Kerstbingo is, spelen we één extra gratis ronde met mooie prijzen. Donderdag 12 december, 14.00 uur, Den Boogaard. aan de inwendige mens is ruim gedacht. - Voor de jongeren is door de Moergestelse winkeliers op de markt een knutselwedstrijd georganiseerd met leuke prijzen. - De ouderen onder ons kunnen deelnemen aan een heuse houtzaagwedstrijd. - Ook zal er een arreslee aanwezig zijn waarin iedereen een gratis ritje kan maken. Dus meer dan genoeg redenen om de kerst markt te bezoeken. Voor meer info over markt en kramen kunt u terecht op www.moergestelsejaarmarkt.nl Organisatie Kerstmarkt Moergestel CV de Dors(T)vlegels Zondag 15 december a.s. zal om 14.15 uur weer een huisconcert worden gegeven in Zonnewende. Er wordt dan opgetreden door het Brackman Trio bestaande uit Tim Brackman (viool), Jonathan van IJzerlooij (cello) en Anne Brackman (piano). Zij spelen van: L. van Beethoven - Piano Trio in G op.l nr.2 en EL Tchaikovsky - Piano Trio op.50 De in authentieke stijl ingerichte muziekzaal van het fraai gelegen landhuis is bij uitstek geschikt voor uitvoeringen van kamermu ziek. Kaarten via e-mail: muziek@soka.nl of via 06-34146680. Prijs: 12,50,- p.p. (kinderen t/m 16 jaar gratis) Informatie: Stichting Soka; bezoek onze website: www.soka.nl Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 SCHEPENSf A TWEEWIELERS Gildebroeders in de Raadhuisstraat (voormalige Pianostraat). Links café De Zwaan van Rinus de Kort; rechts de winkel van Poirters met daarnaast Duifjes Schoenfabriek. I ieuws Weekblad voor Moergestel 1 oe RUUD PAN IS Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.0 Volgende week mag u onze kerstkrant verwachten. Dat is tevens de laatste krant van dit jaar, want op de woensdagen 25 december en 1 januari verschijnen we niet. Mogen we inzenders van teksten verzoeken om tijdig aan te leveren? a.s. Zaterdag 14 december 12.00 uur willen we alles binnen hebben voor wat betreft geschreven teksten. Dus ook sportberichten niet later aanleveren! Advertenties mogen zoals normaal worden aangeleverd tot maandag 16 december 12.00 uur. WOENSDAG 11 DECEMBER 2013 38e JAARGANG Nr. 1736 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-5131474 gemeente Oirschotseweg 26, Moergestel, Tel. (013) 513 1497 Reparatie - Verkoop - Verhuur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1