Ay A. VERKOOIJEN Autoreparatie? 160 Kleurplaten ingeleverd bij Ligtvoet Shoes Moergestelnaren uitgenodigd bij officieel begin van viering 200 jaar koninkrijk Bereken het nu zelf! r Ti<f>a_ city filmhuis/^ ijs van de Wouw KEUKEN- EN INTERIEURBOUW Zanggroep Melos zingt voor u nde Alle nieuws uit eigen dorp vindt u in Moergestel-Nieuws! Wekelijks overal bezorgd! (013) 513 2985 (b.g.g. 06-50434714) Kloosterdreef 2a, Moergestel Ontmoetingen met koning en koningin en op de foto met commissaris van de koning In totaal zes Moergestelnaren hebben het officiële begin van de viering van 200 jaar koninkrijk bijgewoond. Ze reisden afgelopen zaterdag in een luxe touringcar naar Scheveningen waar ’s avonds in het Circustheater een live op de televisie uitgezonden Koninkrijksconcert plaatsvond. Hierbij waren ook koning Willem Alexander, koningin Maxima, prinses Beatrix, premier Mark Rutte en vrijwel alle andere ministers aanwezig. AUTO’S - SCOOTERS - BROMMERS ELAN TANKSTATION KOST DAT? Kaarten informatie: LEVERANCIER VAN MOBILITEIT TEGELZETTERSBEDRIJF Voor al uw tegelwerkzaamheden... De kleurwedstrijd van Ligtvoet Shoes was een geweldig succes er zijn maar liefst 160 kleurplaten ingele verd. Op vrijdagavond 29 november om 18.00 uur zijn de prijzen uitgedeeld door twee zwarte pieten in een overvolle winkel. Op de foto de prijswinnaars met hun gewonnen prijzen. De eerste prijs is gewonnen door Frederike Bouwman uit Moerges tel, en haar gekleurde creatie wordt speciaal voor Frederike gemaakt door Red Rag. De overige winnaars zijn: Braqueez fiets: Dirk op ’t Hoog; Yellow Cab snowboard: Toni Berben Tilburg; Develab Army Bag: Sophie uit Waal wijk, Saranne van der Poel, Puck van Noije Loon Op Zand; Hafflinger pantoffels: Lieselotte de Castro Til burg; Munich voetbal: Maud Oer- lemans Berkel-Enschot, Fons de Rooij, Coert Muijs, Wessel de Jong; Munich horloge: Wessel de Jong Tilburg, Benthe Wolfs, Harm Kools, Max Bouma Tilburg en Teun Ver meulen Berkel-Enschot (De kinde ren waarbij geen plaatsnaam is ver meld komen uit Moergestel). Te zien in Den Boogaard: 8 dec. 13 dec. Te zien in Tiliander: 7 dec. 12 dec. 14 15 De hele groep gefotografeerd voor vertrek naar Scheveningen. Op de eerste rij tweede van links Jan Vriens met op de tweede rij rechts van hem zijn echtgenote Alda. In het midden Hennie van Schooten en rechts van haar haar man Paul Spapens. Achterste rij uiterst rechts Paula Hoeven. Haar man Adry staat rechts van Jan Vriens. Foto: Joris van der Pijll. De Moergestelnaren maakten deel uit van een gezelschap van 24 inwoners van de gemeente Oisterwijk. Eveneens zes personen kwamen uit Heukelom, de overige deelnemers waren afkomstig uit Oisterwijk. Een aantal genodig den uit Heukelom, Moergestel en Oisterwijk had korte ontmoetingen met het koninklijk paar. De zes Moergestelnaren die waren uitgenodigd waren Adry en Paula Hoeven, Hennie van Schooten en Paul Spapens en Alda en Jan Vriens. In totaal mocht Brabant 48 personen afvaardigen naar het Koninkrijksconcert. Commissaris van de koning Wim van de Donk wees hiervoor de gemeenten Oisterwijk en Geertruidenberg aan. Oisterwijk vierde vorig jaar acht eeuwen stadsrechten, Geetruidenberg dit jaar. Beide gemeenschappen grepen deze viering aan om de samenwerking tussen de inwoners te bevorderen. Dit onder de slogan ‘eenheid in verscheidenheid’. Het Koninkrijks concert kende vijf thema’s. Een daarvan was ‘eenheid in verscheidenheid’. Alle deelnemers ervoeren de uitstekend ver- Op zondag 8 december geeft zanggroep Melos haar najaarconcert in Den Boogaard om 14.30 uur en de toegang is zoals gebruikelijk gratis. Melos gaat u in de donkere dagen voor kerst wat warmte schenken in de vorm van mooie popliedjes, gouden musicalhits en knapperende kerstliedjes. Naast Melos zullen enkele gast optredens plaatsvinden. In de pauze is er een loterij waarbij mooie prijzen te winnen zijn. Kortom, Melos heet u van harte welkom bij haar sfeervolle najaarconcert! zorgde reis, het concert en dat in aanwezigheid van leden van het koninklijk huis en de rege ring als zeer bijzonder. Na afloop werd een staatsieportret gemaakt van de hele groep uit Heukelom, Moergestel en Oisterwijk samen met commissaris van de koning Wim van de Donk. kijk op www.bijveltvandeven.nl i L 2013 ^theaters oisterwijk^ moergestel - J k 1 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 4 DECEMBER 2013 PAGINA 5 i 14 dec. 6 jan. Onze kerstwens: We willen delen in ons geluk en wensen ieder zijn geluk. Daarom zal er volgende week in Moergestel-Nieuws een wenskaart staan. Op deze kaart kunt u een wens schrijven voor u of voor iemand anders en deze vervolgens inleveren bij Thijs van de Wouw in de Prinses Irenestraat 9. Deze wensen hangen wij in onze kerstboom die buiten op straat komt staan en 'n paar van die wensen zullen we uit laten komen. Theatertip: St. Hanhart voor Muziek Zanggroep Melos - Najaarsconcert Het Grote Kerstbal - St. Hanhart voor Muziek Kerstbal - Danscentrum Mecaro Wibi Soerjadi (pianoconcert) Gerard van Maasakkers (muziek) Kerstmarkt Tiliander City Filmhuis: Happy Feet Welcome to Burlesque (LADIES NIGHT) Het Grote Kerstbal - St. Hanhart voor Muziek Tiliander City Filmhuis: El secreto de sus Ojos Reken het zelf uit. www.theatersoisterwijkmoergestel.com of 013-5217220 Volg Tiliander of Den Boogaard op Twitter en Theaters Oisterwijk Moergestel op Facebook! De Sonman 34 5066 GJ Moergestel 013 5132134 Prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel 013-5130648 www.thijsvandewouwkeukens.nl Vooraf inzicht in de kosten van uw reparatie? U rekent het voortaan zelf uit. Ga naar: www.bijveltvandeven.nl voer uw kenteken in en kies een klus. U ziet direct de offerte! Direct online een afspraak maken? Binnen één werkdag ontvangt u van ons een afspraakbevestiging. El Secreto de sus Ojos I 6 januari 2014 I 14.30 uur 20.30 uur Happy Feet (Kinderfilm) 18 december 2013 13.30 uur 18 dec. 19 dec 20 dec. Hi OM AH WIM. AAI' 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 5