J85 Ieder kind moet kunnen schaatsen! 700 a Nieuws van Hand in Hand Ghana Welk instrument wil jij bespelen? Shoarmaschotel vrijwilligers gezocht Elke week 'n Weekmenu de 'Snack van de week'! Smul- rol contour twern 'afé Epi" a DEZE WEEK: Zondag 15 december Kerstconcert Kerst Rikavond bij Gilde St. Sebastiaan en Barbara Muziek in Park Stanislaus Jeugdorkesten harmonie verzorgen kerstconcert je op Park Stanislaus CHARITAS OISTERWIJK Kinderen 6 tot en met 15 jaar: 1. voornaam: achternaam: achternaam: achternaam: achternaam: achternaam:. Straat: Oisterwijkseweg 9, Moergestel, Tel. 5132465 Ah van Gaaien, directeur geboortedatum: 2. voornaam: geboortedatum: 5. voornaam: geboortedatum: 4. voornaam: Postcode plaats: Telefoonnummer geboortedatum: 3. voornaam: Veel dank aan alle parochianen uit Moergestel, begin volgend jaar hoop ik jullie met verhalen en foto’s nader te berichten over het Vastenactieproject. Heel veel dank vanuit Hand in Hand, Nkoranza, Of wil jij klarinet spelen? Of trompet? Of dwarsfluit? Of drummen? Of.je zegt het maar!!! Bij de harmonie kan het! Ik wil graag een tegoedbon ontvangen voor een gratis schaatsabonnement voor de volgende personen: Aanmeldformulier abonnement schaatsbaan (Volledig ingevuld opsturen vóór 12 december 2012). Voor de toelichting hierop: zie het betreffende artikel geboortedatum: 6. voornaam: Dit formulier is ingevuld door (naam en adres ouder/voogd): Naam: Het bestuur van de actieve stichting Vrienden van St. Jan organiseert op zondag 15 dec. om 13.30 uur voor de 3e keer een gratis Kerstcon cert in onze kerk. De koren Cantate Domino en Crescendo zullen een aantal prachtige Kerstliederen ten gehore brengen. Ook de volkskerstzang, inclusief‘Stille Nacht’ en de ‘Herdertjes lagen bij nachten’, komt volop aan bod. Het meezingkoor Agge Mar Weg Bent zal dat ondersteunen. In de pauze kan men genieten van het orgelspel op het grote orgel, verzorgd door Hans Festen. Horeca Moergestel trakteert in de pauze op warme chocomel en glühwein. Muziek maken met jouw leeftijdgenootjes is het leukste dat er is! En zéker binnen de har monie zoals we die hier in Moergestel een hebben. Je krijgt speciale muzieklessen op jouw favoriete instrument, we hebben gezel lige repetities met elkaar, en daarnaast zijn er nog allerlei landere activiteiten zoals o.a. het jaarlijkse kamp, Sinterklaasavond enz. Dit keer leggen we de nadruk op slagwer kers. We hebben workshops gedaan op de basisschool en we zouden graag nog wat meer leerlingen hebben. In januari nl. willen we beginnen met een échte jeugdslagwerk- groep! Je leert dan alle slagwerkinstrumen- ten bespelen: van grote trom tot klokken spel en drumstel! Gaaf! Stuur maar eens ’n mailt je naar: secretaris @julianamoergestel.nl Dan nemen wij con tact met je op! Doen hoor!!! Vanuit Nkoranza (Ghana) ontving de MOV-werkgroep bijgaand be richt en foto: Wat een indrukwekkend bedrag heeft Moergestel ook dit jaar bij elkaar ge bracht, volgens mij is de opbrengst van de Vastenaktie2013 vrijwel gelijk aan die van vorig jaar, een geweldig resul taat! Vrijdag 13 december De maand december is aangebroken en ieder een kijkt uit naar de gezellige feestdagen. Als de goede Sint is vertrokken zal de aandacht naar de Kerst gaan. Om uw kerstmaal compleet te maken organiseert het Gilde St. Sebastiaan en Barbara haar jaarlijkse Kerst Rikavond in het Gildehuis ’t Stokske aan de Zandstraat. Iedereen mag deelnemen aan Rikavond en er is ook een mogelijkheid tot jokeren. Het prij zenpakket bestaan ondermeer uit Haas, Fazant en Konijn. Graag verwelkomen wij u allen op vrijdag 13 december om 19:30 uur in het Gilde huis ’t Stokske. Beeld van de bouw van de ruimtes in Nkoranza zoals die drie maanden geleden is begonnen dankzij Moergestelse hulp. Dit formulier in gesloten envelop sturen aan: Charitas Oisterwijk, Postbus 394, 5060 AJ Oisterwijk Tel. 06 20087292 Hierbij stuur ik een foto op van de voortgang van de bouw van de ruimtes voor semi-onafhankelijk wonen. De bouw is 3 maanden geleden begonnen en nog niet klaar, maar vordert wel gestaag dankzij jullie hulp! December is een maand waarin veel wordt gezongen en gemusiceerd. Ook in Park Stanislaus. Op dinsdag 10 december om 19.00 uur is er een kerstconcert door de jeugdorkesten van muziekvereniging Prinses Juliana. Op zondagmiddag 15 december treedt om 15.00 uur de zanggroep Inspiration op. Zes dagen later is er op zaterdag 21 december om 15.00 uur het jaarlijkse kerstconcert door de gemengde zangvereniging Crescendo. Alle optredens vinden plaats in het restaurant van Park Stanislaus. Ook hiervoor geldt: de entree is gratis, de consumpties zijn voor eigen rekening. U bent van harte welkom. Het bestuur rekent op een grote opkomst. Aansluitend is de kerstmarkt met o.a. een optreden van de percussiegroep Samoeba. Dinsdag 10 december om 19.00 uur brengen de opleidingsorkesten van Muziekvereniging Prinses Juliana hun traditionele muzikale ‘kerst’bezoek aan de bewoners van Park Sta nislaus. En dat niet alleen voor de bewoners, maar iedereen is van harte welkom om te komen luisteren naar het opstaporkest en het opleidingsorkest. Tijdens de repetities van de afgelopen weken werd er stemmige kerstmüziek ingestudeerd die de kinderen graag aan een wat breder publiek willen laten horen. Van harte welkom dus: dinsdag 10 december om 19.00 uur in de aula van Park Stanislaus voor het kerstconcert van de jongste muzi kanten van de harmonie! Door een samenwerking tussen de stichting ’Oisterwijk on Ice’ en Charitas is het dit jaar weer mogelijk dat alle kinderen uit Oisterwijk, Moergestel en Heukelom gebruik maken van de ijsbaan die in december op De Lind zal ver schijnen. Ouders voor wie het financieel niet haalbaar is om de kosten van een abonnement op de ijsbaan en het kopen/huren van schaatsen voor hun kinderen zelf te betalen, kunnen een aan vraag doen voor gratis abonnementen en gratis schaatshuur bij Charitas. Het gaat hierbij om kinderen van 6 t/m 15 jaar. U vindt in deze krant een aanvraagformulier. Na invulling van dit formulier kunt u dit opsturen in een enveloppe aan het adres van Charitas. Na enkele dagen krijgt u een tegoed bon voor de abonnementen toegestuurd. Met deze tegoedbon en een foto van elk kind waar- voor u een abonnement krijgt, kunt u tussen 12 en 20 december een gratis abonnement ophalen aan de kassa van de ijsbaan. De foto dient duidelijk herkenbaar te zijn en het for maat van een pasfoto te hebben, maar hoeft geen echte pasfoto te zijn. Denkt u erom dat het dragen van handschoenen tijdens het schaatsen verplicht is? Wij wensen uw kinderen veel schaatsplezier toe! Charitas Oisterwijk, Postbus 394, 5060 AJ Oisterwijk 8 50 PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 4 DECEMBER 2013 SM 013 528 40 80 II kunt bellen van maandag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur info.oisterwijk@contourdetwern.nl www.contourdetwern.nl Wij zijn verhuisd! Ons nieuwe adres is Blokshekken 3, 5061 HA Oisterwijk shoarma met sausje naar keuze, gem. sla en frietjes Alzheimer Café zoekt 'kroegbaas' Niet voor achter de toog maar voor een stuk voorbereiding en begeleiding tijdens de avond. Alzheimer Café wordt iedere derde dinsdag van de maand georgani seerd van 19.30 tot 22.00 uur. Wil jij meer informatie over deze superleuke functie, laat het ons dan weten. Klus Dienst Klussen en overige diensten kunnen voortaan worden aangevraagd via ContourdeTwern. Ook voor diensten als het opzetten van de kerstboom. Lukt het niet meer maar wil je toch een gezellige sfeer in huis, neem dan contact met ons op. Onze vrijwilligers staan voor jou klaar! Geldig van donderdag t/m woensdag; zowel afgehaald als bij ons te gebruiken.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 3