KOST DAT? NLN Vrijwillige brandweer Moergestel op zoek naar versterking! F fc Kerstbomen a Aphrodite GRANDIOZE VERBOUWINGS OPRUIMING Vrienden van St. Jan nemen afscheid van Frans Knijpers Oisterwijk Boomkwekerij De Paardebloem' VAN ALPHEN Autoreparatie De Moergestel- kalender 2014 ligt nü in de winkel! Profiteer juist nu van KORTING OP TOPMERKEN I L s Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen Huidverzorgingsinstituut Parttime in dienst van de brandweer De term vrijwilliger is verouderd, eigenlijk Het programma begint om 10.30 uur in de grote zaal met een kopje koffie. Dan de Kerstviering met Pastor Theo te Wierik en het Seniorenkoor Echo. Om 12.15 uur volgt de lunch in de foyer, onder de kerstboom. Hierna kunt u genieten van ons Meezingkoor “Agge Mar Weg Bent” met bekende Neder landstalige kerstliedjes, afgewisseld met kerst verhalen. Het einde van deze middag is om plm. 16.00 uur. Prijs: slechts 5,- De informatiebijeenkomst vindt plaats op woensdag 18 december 2013, aanvang 20.00 uur, in de brandweerkazerne van Moergestel Het bestuur van de stichting Vrienden van St. Jan heeft afgelopen week afscheid moeten nemen van zijn secretaris Frans Kuijpers die wegens gezondheidsredenen wat kalmer aan gaat doen. Voorzitter Jan Vriens prees zijn betrokkenheid rondom de parochie zoals acti viteiten voor de MOV-groep, het Driekonin gen zingen, Toermee en WieKentKunst. Een zeer toegewijd man, zorgvuldig en attent. Joe Stieger volgt hem als secretaris op en Jan Geerts completeert het bestuur. ■RS De brandweer is namelijk op korte termijn op zoek naar nieuwe brandweercollega s die het team van de brandweer Moergestel kun nen versterken! Om u meer te kunnen vertellen en vooral te laten zien wat de brandweer doet, wordt er een informatieavond georganiseerd, waar u van harte welkom bent. Tijdens deze avond hoopt o.a. Gerard Vugts, teamleider van de brandweer Moergestel, u ervan te kunnen overtuigen dat u voor het inzetten van enige vrije tijd veel terugkrijgt! 1 Toegangskaarten voor deze kerstviering zijn vanaf 2 december te koop bij de gastvrouwen en -heren in Den Boogaard (aan de bar). U kunt van maandag t/m vrijdag terecht tot uiterlijk vrijdag 13 december. Ook kan men zich opgeven bij de receptie van Thebe Park Stanislaus. Via Jacqueline Vis krijgt U dan later de kaarten. Ook hier geldt het opgeven tot uiterlijk 13 december. KERSTBINGO Was u bij onze Zwarte Pietenbingo of juist niet? De volgende bingo (op donderdag 12 december) is een speciale Kerstbingo. Zorg dat u er dit keer óók weer bij bent! We begin nen om 14.00 uur en spelen uiteraard in Den Boogaard. Lid van Senioren Vereniging Moer gestel of niet, dat maakt niet uit, u bent ge woon van harte welkom bij Addy en Joke! We spelen 6 rondes en natuurlijk is er een kopje koffie/thee met iets lekkers erbij. En... omdat het de Kerstbingo is, spelen we één extra gratis ronde met mooie prijzen. Donderdag 12 december om 14.00 uur in Den Boogaard. Opleiding Voordat wij u naar een opleiding laten gaan krijgt u een medische keuring. Daarbij wordt o.a. bepaald of u over een voldoende conditie beschikt om het werk te kunnen verrichten. Om daarna volledig inzetbaar te worden als brandweerman/-vrouw, moet u de noodza kelijke basisdiploma’s halen. De cursussen ‘Wilt u ook iets heel anders doen naast uw gewone werk of bezigheden? Wilt u uw sociale netwerk uitbreiden en wilt u zich inzetten voor anderen? Dan is de vrijwillige brandweer iets voor u!’ Zó begint een wervende brief die onlangs in Moergestel is bezorgd aan inwoners tussen de 18 en 45 jaar. bent u parttime in dienst van de brandweer, die onderdeel uitmaakt van de Veiligheids- regio Midden- en West-Brabant. U hoeft niet vierentwintig uur per dag paraat te staan. Ieder uur dat u beschikbaar bent is er één. Hopelijk zijn die uren zo groot in getal, dat wij vaak een beroep op u kunnen doen. Met name dames worden van harte uitgenodigd, in de hoop dat zij vooral overdag inzetbaar zijn voor de brandweer. Wilt u worden gehaald, graag een telefoontje naar Corry. Tel. 513 3295. Tot vrijdag 13 december. Jacqueline, Corry, Corry, Gina en Ricky KERSTBIJEENKOMST Op donderdag 19 december 2013 is de kerst viering voor alle senioren (50+ ers) van Moer gestel in Den Boogaard. De toegangsprijs bedraagt 7,50. Hiervoor bieden wij u kof fie/thee bij aankomst, de Kerstviering met pastor Theo te Wierik, een heerlijke lunch en in het middagprogramma ons eigen koor “Agge Mar Weg Bent”. worden in de avonduren en overdag gegeven en vinden gedurende twee jaar plaats. Af hankelijk van uw situatie en de mogelijkheden bij de brandweer, kunt u kiezen voor een dag- of avondopleiding. Informatie Bent u nieuwsgierig geworden naar het brand- weervak en wilt u meer informatie? Dan nodi gen wij u graag uit voor de informatiebijeen komst. Om in te kunnen schatten op hoeveel gasten wij mogen rekenen, kunt u zich aan melden bij de administratie van de brandweer van het cluster Goirle, Hilvarenbeek, Oister wijk, via e-mail rian.van.de.wal@brand weermwb.nltel. 528 2100. Voor overige vragen kunt u contact opne men met Gerard Vugts, teamleider Moer gestel, tel. 06-13147378, e-mail: vrm@gerard-vugts.nl Graag tot ziens op 18 december a.s. om 20.00 uur in de brandweerkazerne van Moergestel. Gerard Vugts, teamleider Moergestel Alle maten - Superkwaliteit GEEF ELKAAR DE HAND Vrijdagmiddag 13 december 2013 verras- singsmiddag in Park Stanislaus. Wij sluiten 2013 af met een gezellige middag. We beginnen om 14.30 uur met koffie/thee met wat lekkers erbij. De rest blijft een verrassing! Woont u niet in Park Stanislaus maar elders in Moergestel en voelt u zich alleen, u bent van harte welkom. Na afloop eten we met z’n allen en rond de klok van 18.00 uur sluiten we de middag af. Omdat er wat geregeld moet worden, vragen wij u om zich op te geven bij de receptie van Park Stanislaus vóór dinsdag 10 december. Let op: alleen gasten die zich opgeven kunnen aan deze middag deelnemen. Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 SCHEPENS TWEEWtELERS nieuws ■M AUTOSCHADES Kraaivenstraat 24 5048 AB Tilburg 013- 542 17 55 oeraes Actie geldig van 16 november tot en met 5 december 2013 Zie de actievoorwaarden op www.vanalphenautoschades.nl De Moergestel-kalender is te koop bij: - Novy van Wezel - Jumbo Supermarkt - Apotheek Moergestel - Slijterij In den Korenmaaier’ Mooi cadeautje voor de feestdagen... WOENSDAG 4 DECEMBER 2013 38e JAARGANG Nr. 1735 De Lind 9 5061 HS Oisterwijk Telefoon 013-5211918 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 gemeente Reparatie - Verkoop Verhuur of the world W< VdWoiA veste/ BuSm2a, 5066 AN Moergestel Tel. - e-^^fl^^6@planet.nl e-mail: tot uiterliik zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur DE4/EJE Wij spelen ook voor Sinterklaas Kom langs om uw autoschade te laten herstellen en krijg 50,- kado Oirschotseweg 26, Moergestel, Tel. (013) 513 1497

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1