LAC Dienstverlening bedrijfsdiensten KfcCyaan Het "klussenteam" van LAC Dienstverlening staat voor u klaar! Restaurant Redemption in Moergestel genomineerd Ben jij starter op de woningmarkt en wil je zelf een betaalbaar huis bouwen? Dan is dit je kans! COMMERCIEEL COÖRDINATOR BINNENDIENST M/V Basisscholen bezoeken Kempenhorst College Afgelopen donderdag 21 november heb ben zo’n 850 leerlingen uit groep 8 van het (speciaal) basisonderwijs het Kem penhorst College in Oirschot bezocht. Tijdens deze zogenaamde Ookedag (Onderwijs Op KEmpenhorst) hebben deze leerlingen kennisgemaakt met het voortgezet onderwijs. De leerlingen kregen een afwisselend pro gramma aangeboden waarin plaats was voor zowel theoretische als praktische activiteiten. Uit reacties van de leerlingen bleek dat deze dag ook dit jaar weer een groot succes was. Intrigerende foto’s van Portfoliogroep III in De Verdieping Persoonlijk record aangescherpt! Oranjestraat IA Middelbeers Tel. 013-5142182 info@drukkerijcyaan.nl LAC Dienstverlening biedt deze diensten voor particulieren aan voor 25,00 per uur inclusief BTW. Binnen Moergestel geen voorrijdkosten! Komt u ook niet toe aan die kleine klusjes in en rondom uw huis? Regengoot schoonmaken, klein tuinonderhoud, reinigen van straatwerk en terras, tapijt- of meubelreiniging. Het schilderijtje of andere dingen ophangen of verhangen, zware inboedel verplaatsen, kleine reparaties in uw woning. Voor al uw kopieer- en printwerk (zwart of kleur) Kijk voor de diverse mogelijkheden op onze website www.drukkerij-cyaan.nl met succes mee aan allerlei kookwedstrijden voor professionals. Hij houdt van uitdagende en verrassende gerechten. Daarom koos hij voor lende van een varken dat tijdens zijn leven jeneverbessen eet en combineerde dat met jenever in zijn gerecht. Finale a.s. zaterdag in Eindhoven Restaurant Redemption uit Moergestel strijdt op zaterdag 30 november in de finale van “Het Lekkerste Varkensvleesgerecht van Neder land”. De kookdemonstraties worden gepre senteerd door de bekende Belgische TV pre sentatrice Sabine Goethals en vinden plaats tussen 10.00 en 16.00 uur. Burgemeester Poortstraat 49, 5066 GE Moergestel lacdienstverlening@gmail.com 06-52841786 Het duurde even, maar nu mag dan toch gebouwd worden op het Molen veldje. Bijna alle leden van het eerste uur van STEM hebben inmiddels een woning. Jij maakt dus nog kans op een stuk bouwgrond. Kom op dinsdagavond 3 december naar Den Boogaard voor meer tekst en uitleg. Een bijeenkomst in De Schouw in juni 2006 leidde tot de oprichting van Kopersvereniging STEM, Starters En Moergestel. Kopersvereni ging STEM verenigt jonge mensen uit Moer- estel die in eigen beheer en collectief hun eigen betaalbare starterswoning willen bou wen. Sinds de officiële oprichting van STEM in Nieuw was dit jaar de Ooke-avond voor ouders. Ruim 200 ouders bezochten in de avonduren de school en kregen een soortgelijk programma voorgeschoteld. Ouders en leerlingen hebben een goed beeld van de school gekregen! Op dinsdagavond 3 december is er een bij eenkomst in Den Boogaard van 19u30 tot 21u30. Na deze avond weet je meer over STEM, het aantal beschikbare bouwkavels en krijg je een inzicht in de bouwmogelijkheden. Op deze avond zijn in ieder geval aanwezig wet houder Wim Lemmens, Frank van der Wiel van Van der Wiel architectuur en projectre- gisseur Paul Verhoeven. Zij geven mede inhou delijk vorm aan de avond. De Portfoliogroep III exposeert zaterdag 30 november en zondag 1 december 2013 verras sende en eigenzinnige foto’s in Galerie de Verdieping. Portfoliogroep III bestaat uit elf gedreven ama- teurfotografen, die het afgelopen seizoen wer den begeleid door Hans Zoete. In de portfo liogroep ontdekken ze wat hun fotografische sterke kanten zijn en wat de valkuilen zijn. In de loop van het proces, zien ze welke samen hang en betekenis hun foto’s eigenlijk kunnen krijgen. Dat is dan ook meteen een uitdaging om verder te gaan met experiment, verdieping en expressie. Vaak leidt dat tot verrassende en eigenzinnige fotografie van fotografen die zichtbaar iets te vertellen hebben. In de tentoonstelling zijn diverse fotografische genres, visies en stijlen te zien. Straatfotografie, geënsceneerd portret, architectuur en stedelijk landschap, verregaande abstractie, natuur en urban exploring. De tentoonstelling wordt vrijdag 29 november om 20.00 uur geopend door Jan Versteeg. Hans Zoete zal het werk openbaar bespreken. Toe gang gratis november 2006 is er veel gebeurd. Vele gesprek ken op de gemeente, vergaderingen, bijeen komsten met belanghebbende, de ontwikke ling van stedenbouwkundige plannen en pro cedures voor het bestemmingsplan. Het be stemmingsplan is nu definitief. Op zaterdag 23 november zijn 7 jeugdleden van schaatsclub De Vennen in actie gekomen bij de eerste wedstrijd van het kleinebanen- toernooi. Dit keer op de Ireen Wüst Ijsbaan in Tilburg. De deelnemers hebben eerst een alternatieve 500 meter gereden en/of een alter natieve 1500. Annika op ’t Hoog had na een eerste PR op de 500 meter de smaak te pakken. Bij de 1500 meter heeft ze zo hard gereden dat ze haar PR verbeterd heeft met 4 seconden! Bo Heeffer heeft laten zien dat ze veel geleerd heeft sinds vorig jaar. Op 1500 meter probeerde ze haar tegenstandster bij te houden. Bij de finishlijn bleek dat haar tegenstandster toch te snel was. Haar persoonlijk record is echter aangescherpt met liefst 14 seconden! De resultaten van de A, B, C en D-pupillen bij de alternatieve 500 en 1500 meter: Teun Wagemakers 26,7 sec. en 1.25.8; Bo Heeffer 29.4 sec. en 1.37.9 (PR); Annika op ’t Hoog 22.8 sec. (PR) en 1.10.7 (PR); Martijn Weber 23.0 sec. en 1111Anne Heeffer 24.9 sec. en 1.16.7; Thom Botermans 24.1 sec. (PR) en 1.16.4 (PR). G-pupillen (2x alternatieve 500 meter): Dirk Botermans 30.2 sec. en 30.4 sec. R u K K E R1J “Beste Varkensvleesgerecht van Nederland” Restaurant Redemption in Moergestel is genomineerd voor “Lekkerste Var kensvleesgerecht van Nederland”. Een jury van top koks koos het gerecht “Var- kenslende met tuttie fruttie, ananas, structuren en een saus van jonge jenever” van kok Vladimir Gijsbertha als finalist. Op zaterdag 30 november strijdt Vladimir Gijsbertha in Eindhoven om de hoofdprijs. Er worden een paar duizend bezoekers verwacht. Varkenslende met tutti frutti, ananas, struc turen en saus van jonge jenever Varkensvlees is veelzijdig, lekker en betaalbaar. Ideaal om te verwerken tot de beste gerechten in restaurants. Daarom organiseerden hore- cagroothandel Hanos en de Nederlandse Var kenshouders afgelopen zomer een wedstrijd voor restaurants met een uitzonderlijk goed varkensvleesgerecht op hun menukaart. De jury was bijzonder gecharmeerd van de “Var kenslende met tutti frutti, ananas, structuren en een saus van jonge jenever” van restaurant Redemption dat pas sinds twee maanden open is. Vladimir komt van Bonaire en woont sinds zeven jaar in Nederland. Op Bonaire deed hij PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 27 NOVEMBER 2013 ■Ml MMN VDK Products is specialist op het gebied van kalverhuisvesting en levert hiervoor onder de naam CalfOTel een complete lijn producten. VDK Products realiseert haar grootste groei in export over de hele wereld en is momenteel Europees marktleider. Voor de versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: talac Postbus 95 5066 ZH MOERGESTEL tav Dhr. Arjan Harbers E: aharbers@vdkproducts.com www.vdkproducts.com Functie-eisen: Commercieel gevoel Goede kennis van de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift Een HBO opleiding afgerond Ervaring met klantencontact Je denkt probleemoplossend Leeftijd tussen de 25 en 35 jaar Je wordt spin in het web op onze binnendienst en bent mede verantwoordelijk voor het coördineren van activiteiten in direct overleg met het management. Spreekt deze vacature je aan; stuur of mail dan je brief met CV binnen 14 dagen aan:

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 3