Minke superblij met fiets! DZUKJl I IpKlIfllJ Honderd schoenen gezet voor Moergestelse Sinterklaas GRANDIOZE OPRUIMING i Aphrodite De Moergestel- Profiteer juist nu van nü in de winkel! Oisterwijk VAN ALPHEN A U T O SC H A D E S I II w< A Sinterklaas en Zwarte Pieten omringd door kinderen en ouders in het pakhuis. ijs: slechts 5 Uw Gemeenten ieuws op www.oisterwijk.nl Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen lei geinige en hartverwarmende situaties voor. Om er een paar uit te lichten: De 12-jarige Marieke van Erp kwam langsgefietst toen ze voor haar broer een surprise wilde gaan kopen. Niet voorbe- of the world SUCCESVOLLE BINGO De Zwarte Pietenbingo die afgelopen don derdag werd gehouden was een groot succes. De opkomst was buitengewoon groot en de bingo verrassend. Naast een extra tractatie in de pauze was er voor alle deelnemers (da mes én heren!) een lekkere chocoladeletter, zodat niemand met lege handen naar huis ging. De prijzen waren dit keer ‘blind’ ge maakt en elke winnaar mocht zelf een keuze maken uit de mooi versierde pakketjes. Kortom: een héél gezellige middag die bij zonder op prijs werd gesteld en die een vervolg krijgt op donderdag 12 december met een échte Kerstbingo! Zorg dat u erbij bent! Huidverzorgingsinstituut reid op de situatie trok ze spontaan haar beide schoenen uit en fietste op kousenvoeten naar huis. Een Moergestelse oma gaf een brief af voor Sinterklaas. In deze brief schetste ze hoe haar dochter met twee kleine kinderen buiten haar schuld in de problemen is gekomen. Geld voor Sinterklaascadeautjes heeft ze niet, ter wijl ze toch zo’n zestig uur per week werkt. ‘Ik snap niet hoe die meid het volhoudt’, schreef ze in de brief. Ter plekke besloot de organisatie aan Sinterklaas te vragen een keer bij deze mensen binnen te gaan. Voor WieKentKunst was het zetten van de schoen in een door Johan van Wezel van Novy ingericht pakhuis het startsein van het nieuwe evenement. Het thema van WieKent Kunst 2014 is ‘schoenen’. Voorzitter Hennie van Schooten van WieKentKunst kreeg als het ware een Sinterklaascadeautje. Een man meldde zich met een unieke collectie schoe nen die volgend jaar in ieder geval geëxpo seerd gaat worden. Maar tegen die tijd is Sinterklaas al weer lang terug in Spanje. Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 SCHEPENSt TWEEWtELERS Minke achterop haar nieuwe fiets in gezelschap van haar zusje, ouders en Frank Vogels. Op zondag 17 november mocht Minke Zoontjens uit handen van medesponsor Frank Vogels haar Twinny fiets in ontvangst nemen. Het resultaat van een actie opgezet door vriendengroep De Brouwer Junior. Daar waar de gemeente Oisterwijk niet kon helpen, sprong een aantal vrienden in en zetten deze vrienden de actie Mega Music Night op. Mega Music Night vond plaats op zaterdag 21 september in Café de Brouwer. Tijdens deze avond traden voor een bomvolle zaal Marc van Alphen, Keys and Beats en DJ Tommy op. Het entreegeld van deze avond kwam helemaal ten goede aan het doel van deze avond: een Twinny fiets voor Minke. Naast dit entreegeld werd ook nog een flink bedrag bij elkaar gebracht door sponsors die Minke wilden ondersteunen. Hiervoor zijn de organisatoren, maar vooral ook Minke en haar ouders, iedereen erg dankbaar! Een extra verrassing werd nog verzorgd door Unigarant, die de fiets kosteloos voor drie jaar verzekerde! Al met al een geslaagde actie die laat zien waar een klein dorp groot in kan zijn. Cadeautjespakhuis van WieKentKunst en Novy maakt kinderen blij In het cadeautjespakhuis in een leegstaande winkel aan de Kerkstraat in Moergestel zijn afgelopen zaterdag honderd schoenen gezet. Circa tien schoenen waren van volwassenen, de rest van kinderen voor wie het bezoek aan het pakhuis een geweldige ervaring was. Zeker toen Sinterklaas en een heel stel Zwarte Pieten ook nog eens langs kwamen. De ouders toonden zich verheugd over het initiatief van Novy en de Stichting WieKentKunst. Omdat het de eerste keer was dat een pakhuis van Sinterklaas werd ingericht was het voor de orga nisatie spannend hoe het uit zou pakken. Maar de twee uur waar binnen de schoenen konden wor den gezet waren feitelijk te kort omdat tot op de valreep ouders met hun kroost langs kwamen. Veel kinderen hadden er extra werk van gemaakt met mooie te keningen en wortels en stro voor het paard van Sinterklaas. Andere kinderen namen zich voor later nog een tekening door de brie venbus te stoppen. Dat kan tot en met aanstaande vrijdag. Zaterdag van 11.00 uur tot 12.00 uur kunnen de schoenen weer worden opgehaald. Dan heeft Sin terklaas voor alle kinderen en voor de volwassenen een cadeau tje in de schoen ‘gereden’. De organisatie gaat Sinterklaas nog vragen of hij dan persoonlijk aan wezig kan zijn. Als zoveel jonge kinderen met hun ouders op ets dergelijks afko men dan doen er zich geheid aller- nieuws 1 es Uitgf Tel.ü Inlevi Actie geldig van 16 november tot en met 5 december 2013. Zie de actievoorwaarden op www.vanalphenautoschades.nl - Novy van Wezel - Jumbo Supermarkt - Apotheek Moergestel - Slijterij In den Korenmaaier’ De Lind 9 5061 HS Oisterwijk Telefoon 013-5211918 WOENSDAG 27 NOVEMBER 2013 38e JAARGANG Nr. 1734 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 gemeente Wij spelen ook voor Sinterklaas Kom langs om uw autoschade te laten herstellen en krijg 50,- kado I ■octie: BunjMHH&rtedaan 2o, 5066 AN Moergestel ■1268 - 6@planet.nl rf^ia e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Kraaivenstraat 24 5048 AB Tilburg 013 - 542 17 55 Reparatie - Verkoop - Verhuur f

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1