OEF! Audacia- nieuws '4 '4 Judovereniging St. Jan laat judoërs wedstrijdervaring opdoen Jan op ’t Hoog op tweede plaats van Zuid-Nederlandse Marathoncompetitie In het eerste weekend van november kwamen Jan op ’t Hoog en Merel Ber tens in actie op de ijsbanen van Eind hoven en Breda. Jan op ’t Hoog werd in Eindhoven vijfde tijdens de vierde wedstrijd van de Zuid-Nederlandse ma rathoncompetitie voor Masters-2. Activiteiten Park Stanislaus VAKANTIE IS WIELEWAAL wielewaal s.v. Heb jij nu zelf ook zin om te komen Judoën! 14.30 uur 12.00 uur 13.00 uur 10.00 uur 10.00 uur 10.00 uur ..9.30 10.15 11.00 11.45 De Zuid-Nederlandse Marathoncompetitie voor Masters-2 bestaat uit een cyclus van veer tien wedstrijden over veertig ronden die afwis selend worden gereden op de ijsbanen van Breda, Tilburg en Eindhoven. In deze vierde wedstrijd werd Jan keurig vijfde wat hem de tweede positie in het tussenklassement van de competitie opleverde. Iedere maandag is er van 14.15-16.00 uur een handwerkclub in het restaurant. U kunt daar haken, breien, borduren naar eigen keuze of u kunt meedoen aan het vervaardigen van babykleren voor Brazilië en/of Roemenië. Op donderdag 21 november is er om 10.30 uur sjoelen in het restaurant. Voor alle activiteiten geldt: de entree is gratis; consumpties zijn voor eigen rekening. competitie voor meisjes Junioren-C. Haar tij den 48.12 op de 500 meter en 2:27.53 op de 1500 meter waren hier goed voor de vierde plaats in het eindklassement. Als afsluiting van een druk schaatsweekend in Breda ver beterde Merel op zondagavond haar persoon lijke records op de 100 (tijd 13.08) en de 300 meter (tijd 30.76) en kwam bij haar rit over 500 meter de klok na 49.18 seconden tot stil stand. ROEF! HANDBAL Uitslagen: Dames recr. Wh.Demons-Roef 1- 8; Witte Ster l-RoefE2 10-4; DS Mixed-up 2- Roef 13-15, HS Zephyr 2-Roef 19-24. De kinderen van groep 3-4 en 5 hebben weer handbalclinics gehad op school. Ze hebben een stempelkaart meegekregen en mogen gratis komen trainen. Deze trainingen zijn op don derdag van 17.00-18.00 uur in de sporthal. De trainster is Maureen Hekker. Jullie zijn van harte welkom, ook jongens kunnen bij ons heerlijk sporten. Programma 16 november 10.00 uur Roef E2-Elshout L... 10.45 uur Roef El-Witte ster 2 11.30 uur Roef D-Tachos D 12.15 uur Roef B-Dos 80 B Zondag 17 november 10.30 uur DS Roef-HCB 11.40 uur HS Roef-Blauwwit Kom dan gerust eens langs om te komen kijken of als je wilt zelfs meedoen. De trainingstijden zijn als volgt op woensdag en donderdag avond van 18:30 tot 19:30 vanaf 5 jaar t/m 10 jaar en vanaf 10 jaar en ouder van 19:30 tot 20:30. Kom gerust eens langs het is voor groot en klein, jong en oud. Op de foto staan onze 6 Judoka’s van links naar rechts: Sem van der Steen, David van Laerhoven, Martij n van Elderen, Lieke van de Wouw, Maud van der Steen en Lars Schuer- mans. Zondag 10 november organiseerde Judovereniging St. Jan Moergestel een toernooi voor teams. Dit toernooi was voor de bevriende verenigingen uit: Diessen, Berkel/Enschot, Goirle, Haaren en Middelbeers. Deze wedstrijden zijn bedoeld om het wed- strijdjudo te leren kennen dus de eerste stapjes naar andere toernooien. De teams bestaan uit 6 Judoka’s van 5 t/m 10 jaar. Dit keer had Judovereniging St. Jan Moergestel zelfs een paar Judoka’s bij die voor de eerste keer deel namen. De Judovereniging is uiteindelijk 3e geworden. Dus een goede prestatie van onze 6 Judoka’s, Ze hebben super goed hun best gedaan en goed Judo laten zien. Merel Bertens was in Breda zowel suc cesvol in de marathon als op de lange- baan. Merel Bertens had op 2 en 3 november een weekendje op de ijsbaan in Breda. Op zater dagavond behaalde Merel de tweede plaats in een marathon voor meisjes Junioren-C over tien ronden. Omdat in de eerste negen ronden erg afwachtend werd gereden, was deze mara thon voor Merel eigenlijk niet zwaar genoeg. Merel is meer gebaat bij een harde wedstrijd met een hoge snelheid en veel tempowisse lingen. Na eerdere overwinningen in mara thons in Eindhoven en Tilburg was Merel een beetje teleurgesteld over de tweede plaats in de eindsprint. Later op de avond kwam Merel ook nog aan de start voor de eerste langebaanwedstrijd in het kader van de Zuid-Nederlandse Banen- Audacia weert zich moedig tegen Were Di: 1-3 Middenin de natuur van landschapspark Moerenburg, aan de rand van Tilburg, ligt verscholen tussen weidse weilanden en knot wilgen het sportcomplex van Were Di. Een dergelijk fraai decor, ondersteund door een herfstzonnetje, inspireert tot iets moois. Het moordend hoge tempo van het eerste half uur, met onzorgvuldige balcontrole aan beiden zijden zonder echte doelkansen, mondde in de 30 e minuut uit een 1-0 voor Were Di. Enkele minuten later stoomde Jim van Gestel aan de linkerzijde op en bracht de bal bij Lars van Amersfoort die beheerst terug legde op Stijn Heslenfeld die hard en droog vanaf 25 meter inschoot: 1-1. De opkomende maan was er getuige van dat Audacia in de tweede helft het heft in handen nam en toen Alex Aarts in de 55e minuut een voorzet gaf aan Jim van Gestel, kopte hij eerst tegen de lat en vervolgens de terug stuitende bal met een achterwaartse kopbal achter de Were Di keeper: 1-2. Balkende ezels en blaffende honden op de achtergrond konden niet voorkomen dat Ard Burgers enkele minuten voor tijd vanaf de Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is mag vrijblijvend mee komen trainen op don derdagavond in de sporthal. Voor meer infor matie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! ROEF KORFBAL Komend weekend staat voor Roef! de eerste wedstrijd van het zaalseizoen op het program ma en wel uit tegen Rosoio uit Reusel. Een tegenstander die bekend staat om haar fysieke spel dus Roef! zal er gelijk vol tegen aan moe ten. Kijkend naar de ontwikkeling die het team doorgemaakt heeft in de veldcompetitie gaan we echter vol vertrouwen de zaalcompe- titie tegemoet. Als je bovenaan wil eindigen zal je immers van iedereen moeten winnen. Programma zondag 17 november: Rosoio 7 - Roef! 1 aanv. 15.4514.30 uur Ben je na het lezen van deze rubriek nieuws gierig geworden? Lijkt korfbal jou een leuke sport? Iedereen is van harte welkom dus... Wil je een keer meedoen, je bent van harte welkom. De trainingen worden gegeven op sportpark Stokeind elke maandag vanaf 19.00 uur. Wil je meer informatie bel 06-51530853. Roef! Korfbal, gezellig, daar wil je bij zijn! middellijn alleen op de goal afstormde en beheerst de bal achter de talentvolle keeper schoof 1-3. Een uiterst sportieve wedstrijd, met een fout loos fluitende scheidsrechter, en met name in de tweede helft een Audacia dat zich moedig weerde tegen Were Di. Uitslagen: Were Di 1-Audacia 1-3; Sc ’t Zand 3-Audacia 2 8-2; alle andere wedstrijden wer den afgelast. Programma zondag 17 november: Audacia 1 - Nevelo 1 Audacia 2 - Noad 3 Helvoirt 3 - Audacia 3 Best Vooruit 12 - Audacia 4 Audacia 5 - Knegselse Boys 4 HMW 7 - Audacia 6 Jan op ’t Hoog wint de sprint, (foto Henk Haans). V Stichting Wielewaal zoekt vrijwilligers om kinderenjongeren en volwassenen met een beperking een onvergetelijke vakantietijd te bezorgen. www.wielewaal.nl/ vrijwilligers PAGINA 7 NHWHMHBMHI M MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 13 NOVEMBER 2013 r maak het mee!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 7