u VAN ALPHEN ’Naemloose Speelers’ spelen weer Let op Moergestelse kinderen in groep 6 t/m 8: wie durft? Aphrodite Radio GOAL; Gèsselse Omroep Altijd Live Crescendo’ i.s. zondag ONZE SERVICES: Oisterwijk FOCMtf start haar optre- Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Gratis haal- en brengservice Direct en vriendelijk geholpen; ook zónder afspraak We spelen a.s. vrijdag 8 november om 19.00u en zondag 10 november om 15.00u. Zorg dat je erbij bent, hè! Kaartjes te koop bij Novy en straks aan de kassa. Maar 3,50 euro voor jullie (inclusief traktatie!) en 5,00 euro voor de volwassenen, en daar krijg je een heel fijne avond of middag voor! Tot dan, Die Naemloose Speelers op iedere maandagavond van 19.30-21.30 uur, dan kan dat zeker. Wie dat leuk vindt, kan onze activiteiten vol gen op de website www.crescendo-moerge- stel.nl Huidverzorgingsinstituut aan de orde. rdt een bijzonder seizoen deze keer. a.s. om 14.30 uur. Weer king van de "Melodiva’s’ WOENSDAG 6 NOVEMBER 2013 38e JAARGANG Nr. 1731 Gratis vervangend vervoer Tel. (013) 542 17 55 Korting op uw eigen risico tot 135 euro Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 csruED. SCHEPENSj TWEEW1ELERS t u van harte welkom. u uitnodigen om eens vrij- beter lijkt om deze radioshow slechts een en kele keer op te voeren. In samenwerking met de alom bekende DJ Anton (Pieregeblèr, car naval bij café De Brouwer) en Jan-Hein de Brouwer is de afgelopen weken namelijk een slag in de rondte gewerkt om dit ludieke idee om te zetten in een spectaculair live-radio- programma. Alles wat u van een radiopro- AUTOSCHADES .druis 1880 Op vrijdag 15 november a.s. organiseert scou ting St. Jan Moergestel een super spannende spooktocht, voor alle kinderen uit Moergestel in groep 6 t/m 8 van de basisschool. De spook tocht start om 19.45 uur bij het Bakseven, aan de Baksevenseweg 1. Verwachte eindtijd is ca 21.00 uur. Dit is je kans om te laten zien dat je niet bang bent, en dat je deze uitdaging aandurft. Het wordt keispannend maar ook keileuk. Dus vraag je vriendjes en vriendinnetjes of ze mee durven en kom op vrijdag 15 novem ber allemaal naar het Bakseven! Tot dan, het hoofdspook en zijn hulpspoken... Gratis offerte/geschat schadebedrag, ook aan huis worden en we kunnen nu al wel een beetje verklappen. Een meisje droomt dat het verhaal dat haar oma haar net heeft voorgelezen ‘s nachts ook echt gebeurt... ze belandt tussen stoere krijgers en maakt van alles met ze mee. Zo ontmoeten ze een rivierkoningin die hen een spannende opdracht geeft en een heuse leeuw en worden zelfs gevangen genomen door een stam echte kannib...! Prinsenbal 2013; C. V. De Pierewaaiers presenteert: Aanstaande zaterdag 9 november is het dan eindelijk zover. Het Prinsenbal van C.V. De Pierewaaiers! De avond waarop de nieuwe Prins van C.V. De Pierewaaiers en de Stadsprins van ’t Pierewaaiersrijk voor carnaval 2014 bekend wordt. Zoals u afgelopen weken in dit weekblad hebt kunnen lezen, is er door C.V. De Pierewaaiers een nieuw lokaal radiostation in het leven geroepen. Radio GOAL, Gèsselse Omroep Altijd Live. Waarbij het begrip “altijd” genu anceerd moet worden. Het gaat immers voor alsnog om een eenmalige actie van de Prinsen commissie. Op het gebied van media en radio in het bijzonder bleken de leden van de Prinsencommissie dusdanige leken, dat het Vrijdag 19.00 uur; zondag 15.00 uur gramma mag verwachten, kunt U ook ver wachten. Aan het fenomeen “u vraagt, wij draaien” zal dan ook met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid kunnen worden voldaan... Intussen is in het dorp de geruchtenstroom al weer in volle gang. De altijd aanwezige vermoedens, de lijstjes met namen van poten tiële kandidaat-Prinsen, outsiders en zelfs enkele ex-Prinsen doen gretig aftrek. Het thema van de avond is dan ook altijd een prettig uitgangspunt om in de richting van mogelijke nieuwe Prinsen te komen. Komt de Prinsencommissie met iemand met wie het gemakkelijk scoren is? Of iemand met een groot netwerk? Of is de nieuwe Prins het gewend om met elf mannen op pad te gaan? Legt de Prinsencommissie de lat dit jaar wel erg hoog of is met dit thema verwarring zaaien een doel op zich? Feit is dat op dit moment alleen de Prinsencommissie de juiste naam weet. Voor een ieder ander, nog even geduld. Zaterdagavond, om elf over elf, zal, na een spectaculaire onthulling, bekend zijn of Prins Joep d’n Urste tijdens carnaval 2014 nogmaals de scepter zal zwaaien over ’t Pierewaaiersrijk en C.V. De Pierewaaiers voor zal gaan in het maartse feestgedruis. Of komt de Prinsencom missie toch nog met een daverende verras sing...?? Komt allen kijken, aanstaande zaterdag vanaf 20.30 uur.: Prinsenbal C.V. De Piere waaiers, café De Brouwer, residentie van C.V. De Pierewaaiers, tevens trefpunt voor alle sportlui... Die Naemloose Speelers gaan weer een gloednieuw (zelf geschreven) toneelstuk voor jullie spelen in Den Boogaard. Ja, zorg maar dat je er bij bent met je ouders, grootouders en familie en al je vriendjes en nieuws Weekblad voor Moergestel MgaMKMKBMMM es oe ra Kraaivenstraat 24 5048 AB Tilburg www.vanalphenautoschades.nl Wij zijn een Schadegaront totaalherstelbedrijf en vertrouwensreparateur voor Inlerpolis/Centroal Beheer Arhmeo (wanneer dit niet te verhalen is bij een tegenpartij) Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Reparatie - Verkoop Verhuur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1