Week van de Dialoog Muziek- vereniging Prinses Juliana verkoopt weer kalenders FAMILIEDRUKWERK FOLDERS POSTERS LEAFLETS BRIEFPAPIER KERSTKAARTEN ENVELOPPEN VISITEKAARTJES GAAT U NAAR VOOR UW DRUK- EN PRINTWERK RADIO GOAL: Gèsselse Omroep Altijd Live Speelgoed- en kledingbeurs in Diessen Hubertusviering bij de H. Eik zaterdag 9 november ‘Samen erop Uit’ is flink op weg Na heel veel gewonnen trofee in alle Quispelkoorts in ons dorp, staat deze Wie wordt de opvolger van Prins Sjaak D’n Urste Geld ligt bij oud papier... te pronken.. of Prins Joep d n Urste en zijn Adjudant Ad CV de Dors(T)vlegels Koop daarom de kalender. Dank namens bestuur en leden! - 23 november: Samen uit eten Heerlijk een frietje met een snack en wat drin ken bij Eethuys de Lind in Oisterwijk. Van 17.00-19.00 uur. Kosten 6,00 per deelnemer. - 22 december: Gezellig samen zijn Samen wat drinken en kletsen op het activi teitencentrum van RIBW Brabant. Van 13.00- 17.00 uur. Ook organiseren we een activiteit, deze wordt vlak voor de dag aanbreekt bekend gemaakt. Kosten 3,00 per deelnemer. -11 januari: Samen een nieuwe start Samen het nieuwe jaar inwijden met hapjes en drankjes en tevens aan andere geïnteres- zal duidelijk zijn, dat C.V De Pierewaaiers met dit initiatief willen scoren. En het mooie is, dat u daar aan mee kunt werken! Radio Goal is een radiostation van de oude stempel! U vraagt, wij draaien! Dus heeft U zin in een heerlijk gezellig, gemoedelijk, carnavalesk, u zelf ook nog een hand heeft, noteer dan alvast: Prinsenbal C.V. De Pierewaaiers, 9 november, 20.30u., Café De Brouwer! Volgende week meer in dit weekblad over het prinsenbal van C.V. De Pierewaaiers. seerde laten zien wat Samen erop Uit is. Een opendag dus. In de week van 11 novem ber aanstaande kunt u een muzikant van muziekvereniging Prinses Juliana aan de deur ver wachten. Met de alom bekende jaarkalender van 2014. Zij stellen hiervoor onder andere een vakan tiewoning in Posterholt beschikbaar. Na afloop van de viering zullen de jachthoom- blazers nog een aantal jachtsignalen laten hore. U kunt dan genieten van ‘n bekske koffie, un kop soep, un snee bróód mee zult of unne jagersborrel. Dees kost helemaal niks, mer wij vragen wel: vergeet niet de collectebussen van de stichting Running Team Oirschot. Samen sterk in beheer en veldwerk. over ’t Pierewaaiersrijk of dat de prinsencom missie tegen alle verwachtingen in met een nieuwe Stadsprins op de proppen zal komen. Gezien de naam van het radiostation, dat C.V. FSC Deze vraag zal beantwoordt worden op het jaarlijkse prinsenbal wat CV de Dors(T)vlegels organiseert op zaterdag 2 november as. in café Prinsenbal 2013; C. V De Pierewaaiers presenteert: Zoals U vorige week in dit weekblad heeft kunnen lezen, is er door C.V. De Pierewaaiers een nieuw lokaal radiostation in het leven geroepen, ofwel opgericht, ’t Centrum. De aanvang van dit prinsenbal is ofwel gesticht, ofwel, ofwel, ofwel.... Feit is dat C.V. De Pierewaaiers begonnen Wil je meedoen? (Dit geldt voor iedereen!) Schrijf je dan in voor de activiteiten door te mailen naar sameneropuit@contourdetwem.nl of door te bellen naar 06-1Ó697333. Je kunt je te allen tijde opgeven! Graag nodig ik je van harte uit deel te nemen. Je kunt je geheel gratis inschrijven. Je mag je via de website inschrijven of bellen 06-22 69 31 85. Interesse: meld je vlug aan, er zijn niet meer dan 6/7 deelnemers/tafel toegelaten Op donderdag 7 november tussen 19.00 en 21.00 uur is er een tweede dialoogtafel bij de Inlooppunt-Kerstraat in Oisterwijk met ges preksleider Diana Kors. Inschrijving tot zondag 3 november 10.00 uur. om het thema relaties je aanspreekt) 2. Ervaringen delen (wat wil jij delen over relaties) 3. Dromen (als jij nou eens mag bepalen hoe het gaat met relaties?) 4. Doen (welke eerste verandering wil je mor gen ondernemen) Op zondag 10 november a.s. organiseert Zang goede aan de stichting Running Team Oirschot goed- en kinderkledingbeurs in Partycentrum patiënten en hun familie in Oirschot e.o. Hercules, Rijtseweg 1 te Diessen van 10.00- 13.00 uur. Bij deze beurs kunnen gebruikt speelgoed en tweedehandse kleding te koop worden aan geboden. Voor inlichtingen kunt U terecht bij H.van Nieuwkuijk tel.013-5041749 of e-mail: hni- euwkuyk@ziggo.nl De entree bedraagt 2, - per persoon. Kinderen gratis. Unieke uitnodiging Aan de bewoners van Moergestel Op dinsdag 5 november mag ik (Jan de Bie) als gespreksleider een dialoogtafel leiden in het Inlooppunt, Kerkstraat 48 te Oisterwijk. Wil jij met dorpsgenoten praten over het onder werp “relaties” kom dan naar mijn tafel. Wij starten om 19.00 uur en sluiten de avond om 21.00 uur af. Tijdens de dialoog zal er een maaltijd worden geserveerd. Zo willen wij bij deze dialoogtafel het nuttige aan het aangename koppelen rond het thema: relaties. Verhalen vertellen en aandachtig luisteren over het onderwerp relaties, daar gaat het om. Je openstellen voor het verhaal van de ander; zonder (voor)oordelen en met belangstelling luisteren. Maar ook spreken vanuit jezelf moed hebben om eerlijk en open te vertellen. De stappen die tafelgenoten met elkaar door lopen tijdens het dialooggesprek zijn: 1Kennismaken (vertellen wie je bent en waar- d CROON vHceRBeeK In het kader van de actie “Hart voor Elkaar” hebben leden van de Rabobank een stemkaart gekregen. Zij kunnen door middel van een inlogcode hun stemmen uitbrengen op goede sociale projecten in de regio. Veel mensen blijken echter deze brief bij het oud papier gegooid te hebben. Dat vinden wij heel jammer, want elke stem is geld waard voor een project. In Moergestel zijn 3 projecten geselecteerd. Als eerste het project J.O.O.R (Jongeren Ont moeten Ouderen Plaats). Deze tuin ligt tussen Park Stanislaus en Brede School Moergestel. Een moestuin is hier reeds aangelegd, maar moet nog verder ontwikkeld worden. Nu willen zowel de Brede School als Park Stanislaus er een bewegingstoestel plaatsen, wat geschikt is voor jong en oud. Dit ook om het contact tussen beide generaties te versterken. Als tweede project ligt er een aanvraag voor een rolstoelfiets voor Park Stanislaus. Hierdoor kunnen bewoners van Park Stanislaus weer eens genieten van onze mooie omgeving. Het derde project is Huifbedrijden ’t Voske. Een tochtje met een huifbed is leuk en gezond voor valide en minder valide mensen. Kortom 3 mooie projecten uit Moergestel die heel graag u stemmen ontvangen. Dus.laat uw stem niet verloren gaan. Misschien kunt u ‘het geld’ nog bij het oud papier tevoorschijn halen. Tot en met 6 november 2013 kunt u uw stem nog uitbrengen. Namens de 3 projecten alvast bedankt! De Oirschotse en de Beerse jagersvereniging en de WBE Moergestel e.o. gaan dit jaar weer samen een Hubertusviering organiseren. Deze vindt plaats op zaterdag 9 november a.s. om 10.00 uur bij de kapel van de Heilige Eik te Oirschot. De viering zal worden voorgegaan door pastor Wilfred van Nunen. U bent van harte welkom om deze viering bij te wonen, breng ook uw hond, jachthond of huisdier mee deze zullen dan ook de zegening krijgen net als het hubertushupke (broodje). De viering wordt muziekaal begeleid door de Vaesheimer Jachthoornblazers. De gehele opbrengst van deze dag komt ten J J TT'T'/-v» en Vriendschap Diessen weer een grote speeT Deze zet zich in voor het welzijn van Kanker- Deze kost 5 euro waarmee u de muziekvereniging steunt. Zoals u heeft kunnen lezen investeert de muziekvereniging veel tijd rUSt en graag ook geld in jeugdleden en werving van jeugdleden. ’uitdagend carnavalsseizoen zal de huidige prins Sjaak d’n Urste bijgestaan door zijn adjudant Tino afscheid nemen van carnavalsminnend Moer- nog eenjaar langer de scepter zullen zwaaien gestel. Samen met prins Joep van de Piere waaiers en prins Eric van de Durdraaiers heeft hij ervoor gezorgd dat carnaval 2013 een geslaagd carnaval is geworden. Maar rond de klok van 21:30 uur zal hij helaas De Pierewaaiers in het levenheeft geroepen, terug moeten treden als prins van de Dorst- vlegels. Wat er om 11 over 11 staat te gebeuren is alleen nog maar bekend bij de prinsencommissie van de Dorstvlegels. Zij zorgen er immers elk jaar weer voor dat er op spectaculaire wijze - een nieuwe prins van CV de Dors(T)vlegels spannend en sensationeelayondje uit, waarin bekend gemaakt wordt. Het zal een prins wor den die op springe zal stoan tijdens de carna valsdagen. Wij nodigen dan ook heel carnavalsminnend Moergestel samen met onze bevriende ver enigingen uit om te komen kijken wie de nieu we prins van CV de Dors(T)vlegels wordt voor het carnavalsseizoen 2013/2014 Tot ziens op zaterdag 2 november in café ’t Centrum. i om 20:30 uur. is met een nieuw lokaal radiostation genaamd Goal; Gèsselse Omroep Altijd Tijdens het 1ste prinsenbal van het nieuwe Live. Om alle roddels, verkeerd begrepen uitleggen en schotten voor de boeg te weerleggenNee, C.V. De Pierewaaiers heeft geen ruzie met ons aller MTV, willen ze niet voor de voeten lopen en pretenderen zelfs niet in de buurt te komen van deze tegenwoordig toch wel erg professi onele organisatie. Sterker nog, menig begin nende, maar ook alom gerespecteerde bands, duo’s, solo-artiesten, in welk genre dan ook, zouden er een spreekwoordelijke moord voor doen om de playlists van MTV Radio te halen. Desalniettemin heeft C.V. De Pierewaaiers toch het idee, dat zij met het teruggaan naar de roots van de radio, met hun Radio Goal, een hele nieuwe of herboren doelgroep kunnen aanspreken. De lancering van dit nieuwe radi ostation zal dan ook gebeuren op een voor C.V De Pierewaaiers speciale avond, namelijk haar eigen Prinsenbal. Op 9 november as. zal namelijk bekend worden Vanaf de maand augustus al organiseert ‘Samen erop Uit’, initiatief van Con- tourdeTwem, Gemeente Oisterwijk en Pedagogische Praktijk Van den Hoven, activiteiten in de gemeente Oisterwijk voor mensen met een beperking. Met activiteiten als ‘Samen bordspellen spelen’, ‘Samen meezingen bij de Parelfiste’ en ‘Samen een workshop Streetdance’ is er een mooie start gemaakt. De bezoekersaantallen hierbij lagen op gemiddeld 10 a 12 deelnemers. Maar wat veel belangrijker is, is dat de bezoekers het enorm naar hun zin hebben gehad. Tijdens de bordspellen bleken ze zich niet te ergeren, maar flink te genieten; de meezingers gaven een prachtige solo weg en de dansers gingen de pittige uitdaging aan om hun dansrepertoire eens flink uit te breiden. Zodoende vinden er in de komende maanden nog een aantal activiteiten plaats door ‘Samen erop Uit’: PAGINA 9 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 30 OKTOBER 2013 ■i Den Heuvel 20, 5688 EM Oirschot T 0499 57 12 78 info@decroon.nl J1 Jt. www.fscorg FSC* C016391 Hat kaurmark voor varantwoord boabahaar SINDS 1904

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 9