St. Nicolaascomité Moergestel Aan alle inwoners van Moergestel... Gemeente neemt maatregelen tegen eigenaren ’D’n Tob’! Aphrodite Ga 4 NOVEMBER T/M 8 NOVEMBER A.S. i 1 l Oisterwijk >1 Weekblad voor Moergestel Gesponsord door Stichting St. Nicolaascomité Moergestel Het jaarlijkse tweedaagse bezoek van St. Nicolaas en zijn Pieten staat weer voor de deur. De kinderen uit Moergestel van 2 t/m 8 jaar krijgen de gelegenheid om de Sint persoonlijk te begroeten in ,'t Draaiboompje' en hier krijgen ze 'n tractatie en leuke verrassing. Dit jaar vindt de intocht plaats vanaf De Reusel. Wij hopen dat we weer op uw spontane medewerking mogen rekenen, want alleen met üw hulp kunnen wij dit prachtige feest voor de kinderen van Moergestel leuk, fijn en gezellig laten verlopen. Op 3 september jl. heeft het college van de gemeente Oisterwijk een besluit genomen om een dwangsom op te leg gen tegen de eigenaren van het zgn. ‘pand van Mensink’ aan de Kerkstraat. Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl WOENSDAG 30 OKTOBER 2013 38e JAARGANG Nr. 1730 De intocht wordt gehouden op ZATERDAG 16 NOVEMBER om 13.00 uur. Als de collectant u niet thuis treft of u wilt het St. Nicolaascomité Moergestel een bijdrage geven als extra steun, dan kunt u dit doen op bankrekening 13.45.05.905, t.n.v. het St. Nicolaascomité Moergestel. De data zijn vastgesteld op: ZATERDAG 16 EN ZONDAG 17 NOVEMBER A.S. Rabobank Om de intocht en het 5 decemberfeest in Moergestel dit jaar succesvol te maken hebben we uw financiële steun nodig. Daarom houden we onze traditionele 'ENVELOPPEN-ACTIE', welke plaatsvindt in de week van I i I Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-5131474 Wat zou het toch fantastisch zijn als Moergestel eens ’n keer van die afschuwelijke bouwval verlost zou worden. In deze Moergestel-Nieuws treft u een envelop aan, waarin u een vrijwillige bijdrage kunt doen. Deze wordt door collectanten bij u opgehaald. Leg de envelop daarom alvast klaar. De collectanten zijn door ons voorzien van een legitimatiebewijs, dus u mag ernaar vragen. Zij vragen tevens of en hoeveel kinderen u in de leeftijd van 2 t/m 8 jaar in het gezin heeft. Die krijgen namelijk bij de intocht een tractatie en verrassing. U krijgt per kind 1 kaartje met daarop de dag en tijdstip van hun bezoek aan de Sint. Dit kaartje moet meegebracht worden naar ,'t Draaiboompje', bewaar het daarom goed! Kaartjes kunt u onderling ruilen. Dat kan ook via de site: www.sinterklaas-moergestel.nl Mocht u nog vragen hebben dan kunt u terecht bij een van de leden van het St. Nicolaascomité. Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 SCHEPENSt^ TWEEW1ELERS Herstellen dan wel slopen Het college heeft besloten om de eigenaren van het vervallen pand aan de Kerkstraat in Moergestel te gelasten de aanwezige veilig heids- en gezondheidsrisico’s weg te nemen. De eigenaren hebben de keuze tussen gedeel telijke sloop in combinatie met het uitvoeren van verbeteringen aan het pand of gehele sloop van het pand. Voorgaande onder opleg ging van een last onder bestuursdwang. In het besluit wordt gesproken over een tijds periode van tien weken. De eigenaren van ‘D’n Tob’ hebben wel hun bouwvergunning ingetrokken, maar vervol gens niets aan het pand gedaan. Woningstichting ‘Leystromen’ heeft destijds al het gedeelte dat in haar bezit was gesloopt en de ruimte voorlopig beschikbaar gesteld als parkeerruimte. ZIE PAGINA 7 Aanvullende gegevens over de intocht van Sint Nicolaas vindt u de komende weken in Moergestel-Nieuws, op MTV en op www.sinterklaas-moergestel.nl i'V f •is - S: AZS w es oe Léon van Helvert, Pr. Christinastraat 5, tel. 513 0234 (voorzitter); Janneke van der Schoot, Burg, ter Veerstraat 19, tel. 513 2609 (secretariaat); Els van de Loo-Scheij, Postelstraat 19B, tel. 850 8236 (penningmeester); Peter lans. Burg. Bardoelstraat 17, tel. 513 2706. I Hart van Brabant gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Reparatie - Verkoop - Verhuur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1