Audacia- meuws Jeugdschieten bij Gilde St. Joris Dai Dai Ntab verbetert clubrecord tijdens NK Afstanden Bridgeclub Moergestel Droomstart schaatsseizoen voor Merel Bertens Judo Vereniging St. Jan Moergestel V Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Wil jij zelf ook bij Judo Vereniging St. Jan Moergestel komen Judoën, Kom dan gerust eens kijken en als je wilt zelfs meedoen de training zijn op woensdag en donderdag avond vanaf 5 jaar t/m 10 jaar ben je welkom van 18:30 tot 19:30 en vanaf 10 jaar en ouder vanaf 19:30 tot 20:30. Kom gerust eens langs! Op de foto staan alle deelnemers van judo- vereniging St. Jan. .Vertrek 11.45 ...Aanw. 11.45 ...Aanw. 10.30 Aanw. 8.15 ...Aanw. 10.15 ...Vertrek 9.00 ...Vertrek 8.00 .Vertrek 11.00 Aanw. 8.15 .Vertrek 11.00 Aanw. 9.30 ...Vertrek 9.00 Als eerste lid in de geschiedenis van Schaatsclub “De Vennen” mocht Dai Dai Ntab op vrijdag 25 oktober deel nemen aan het Nederlands Kampioen schap Afstanden voor Senioren. Op de 500 meter behaalde hij een achttiende plaats en verbeterde hij het clubrecord van “De Vennen”. Donderdag 24 oktober is alweer de tweede competitieronde afgesloten, waarbij in de 3 groepen de volgende ereplaatsen zijn behaald: 10.15 11.00 11.45 Lijn A: 1 Lia van Beurden en Anja Fouchier, 2 Cecil en Herman van Nieuwenhuijze, 3 Elluy Sneij- ders en Hans van den Heuvel. Lijn B: 1 Rudy en Gerhard Hanning, 2 Margot en Theo Struijcken, 3 Ria Colsen en thea van os Lijn C: 1 Ludo Claessens en Harrie de Laat, 2 Cor van Dijk en Tjeb Witteveen, 3 Nellie en Cor Wesel. ROEF! HANDBAL Uitslagen: DB PSV 2-Roef 14-22; El uur White Demons El-Roef El 8-1; HS Wh. Demons 5-Roef 25-19; Dl United Breda -Roef 14-12; DS HVM-Roef 12-13. Donderdag 30 oktober: 20.00 uur Dames recr. GHV2-Roef Zaterdag 2 november: E2 10.00 uur Roef E2-Wh. Demons 19.30 El 10.45 uur Roef El-Witte Ster 1 Dl 11.30 uur Roef D-Avanti D BI 12.15 uur Roef B-Taxandria B Zondag 3 november: DS 10.30 uur Roef-Wh. Demons 3 Nog voordat de eerste schaatswed strijden in Tilburg werden gehouden, waren leden van de “Maxim-De Vennen-ploeg” al succesvol in Eind hoven en Breda. Vooral Merel Bertens had met een marathonover- winning en promotie naar de eerste klasse een droomstart van het nieuwe wedstrijdseizoen. Tijdens de eerste wedstrijd van de marathon- competitie op zaterdag 19 oktober in Eind hoven, bewees Merel dat zij in deze discipline tot de top van Zuid-Nederland behoort. Nadat zij de wedstrijd voor meisjes Junioren-C over tien ronden zwaar had gemaakt door veel en hard op kop van het peloton te rijden, was Merel al haar tegenstandsters in de eindsprint ruimschoots de baas. Een dag later, op zon dagavond 20 oktober, was Merel ook succesvol op de langebaan. Na een wat tegenvallende tijd op de 500 meter (49.19) reed zij met haar tijd van 2:26.88 op de 1500 meter namelijk ruim onder de limiet voor promotie naar de eerste klasse bij de meisjes Junioren-C. Met deze promotie behoort Merel ook op de lan gebaan tot de absolute top van Zuid-Nederland. Tijdens de marathon in Eindhoven kwamen ook Julia Bertens en Jan op ’t Hoog aan de start. Als nieuwkomer in de wedstrijdploeg liet Julia zien evenals haar oudere zus Merel over aanleg voor de marathon te beschikken. In haar eerste wedstrijd over zeven ronden behaalde zij in de categorie meisjes Pupillen A namelijk een keurige derde plaats. In de categorie Masters 2 reed Jan op ’t Hoog een sterke race. In een bijzonder sterk deelnemers veld kwam Jan als vierde over de eindstreep. Een dag eerder, op vrij dag 18 oktober, had J an in Breda tijdens de openingsmarathon van de regiocompetitie ook al een verdienstelijke achtste plaats behaald. Bij de foto: Merel Bertens, marathonoverwinning en promotie naar eerste klasse 10.00 HS 11.45 uur Roef-Avanti 211.15 Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is mag vrijblijvend mee komen trainen op don derdagavond in de sporthal. Voor meer infor matie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! Zondag Tl oktober waren 13 judoka’s van Judo Vereniging St. Jan Moergestel aanwezig op de interscolaire club kampioenschappen in Goirle, dat georganiseerd werd door de eerste sport en judovereniging Goirle. Op dit toernooi kunnen de judoka’s individueel een prijs win nen en samen met hun club. Het was een leuk en spannend toernooi waar veel mooie wed strijden te zien waren. De individuele uitslagen zijn als volgt: er was een vijfde plaats voor Tristan de Kok; vierde plaatsen waren voor Johan Horrevorts, Mike Ligt en Roel Theeu- wes. Derde zijn geworden Anne Melis, Marijn van Laerhoven, Seften de Kok en Lotte op ’t Hoog. Tweede zijn geworden Martijn Vriens, Robin Hoeven en Jan de Laat. En een eerste plaats was er voor Djint van Mensvoort en Sameé van Mensvoort. Ook was er dit jaar voor het eerst een stijlprijs te verdienen voor Aan het begin van het afgelopen schietsei- zoen heeft de schietcommissie het plan geopperd om de jeugd die betrokken was bij ons gilde op zaterdagmiddag weer te laten schieten. Al snel werd het een onderlinge strijd. Ook waren er enkele jeugdleden van gilde St. Catharina (die weer vrienden van onze jeugd waren) die ook wel mee wilden schieten. Er zijn 17 zaterdagmiddagen geweest waar de jonge schutters en enkele goed geoefende schutters van ons gilde hebben geschoten. Gilde St. Joris wil volgend jaar weer doorgaan met de jeugd-zomercompetitie, waar ook ande re belangstellende kinderen tot en met 16 jaar welkom zijn. Als je belangstelling hebt neem contact op met leden van ons gilde. Er werd geschoten om de wisselbeker die beschikbaar is gesteld door mevrouw van de Loo-Moorman. Op zaterdag 28 september was de laatste dag dat er werd geschoten en was ook de jaarlijkse uitwisseling met het St. Hubertus gilde uit Drunen. AUDACIA JEUGD Zaterdag 2 november Audacia Al - JEKA A2Aanw. 13.15 Beerse Boys BI - Audacia BI ...Vertrek 13.00 Baardwijk B2 - Audacia B2Vertrek 13.00 Audacia Cl - Best Vooruit C2 ....Aanw. 11.45 VOAB C3 - Audacia C2Vertrek 12.00 Gilze C3 - Audacia C3 Audacia C4 - SC ’t Zand C9 Audacia Dl - Sarto D2 Audacia D2 - Oisterwijk Dl. Audacia El - SC 't Zand El... WSC E4 - Audacia E2 DESK E9-Audacia E4 RKTW Fl-Audacia F1 Audacia F2 - Baardwijk F2 RKTW F2 - Audacia F3 Audacia F4 - Riel F2 SC ’t Zand F10 - Audacia F5 Kijk voor wijzigingen in het programma regel matig op de site van Audacia. Regenboog enige kleurrijke moment in Spoordonk Met een 4-4-2 opstelling en een straffe wind in de rug begon Audacia aan de altijd lastige derby tegen Spoordonkse Boys. De bal golfde in hoog tempo op en neer, veel strijd met een beter voetballend Spoordonk, maar geen doelkansen aan beide zijden, tot in de 38e minuut Audacia een corner van de Boys niet goed weggewerkt kreeg en uiteindelijk ongelukkig via de rug van een Audacia verde diger in eigen goal terecht kwam 1 -0. Na de rust kwam Lars van Amersfoort in het veld om meer aanvallend vermogen in te bren gen, even later gevolgd door Rik Kocx en Remco Op 't Hoog, maar de storm was geluwd, het enige wat nog kleur bracht was de dubbele regenboog aan de horizon. En ondanks enkele fraaie reddingen van Joep Hoffmans wist Spoordonkse Boys vlak voor tijd nog de 2-0 te scoren. Uitslagen: Spoordonkse Boys 1-Audacia 1 2- 0; Bavel 2-Audacia 2 2-2; Audacia 3-Sarto 9 Het schieten gebeurt onder goede begeleiding en de veiligheid staat voorop, dus er wordt niet gespeeld onder de boom. Het schieten was voor de jeugd een welkom samenzijn maar het ging ook om de gezelligheid die er elke zaterdagmiddag was. De uitslag van de jeugd zomercompetitie van gilde St. Joris en St. Catharina was als volgt: 1. Marieke Moorman St. Joris die ook de wis selbeker voor de tweede keer ontvangst mocht nemen, 2, Rein op ’t Hoog St. Joris, 3, Peter Wolfs St. Catharina, 4, Roy Moorman St. Joris 5, Robin Hoeven St. Joris6, Lisan op’t Hoog St. Joris, 7, Hessel van den Heuvel St. Joris, .8 Jochem Bruurs St. Catharina, 9. Remco Bruurs St. Catharina, 10. Joep Ketelaars St. Joris. Meisjes zijn natuurlijk ook van harte welkom want de le prijs is toch gewonnen door een meisje namelijk de dochter van onze koning. Wij hopen dat er volgend jaar in april nog meer jeugd wil deelnemen aan deze mooie competitie. In de districtsparencompetitie doen we mee met 3 paren in de eerste klasse. Volgende week wordt daar de laatste wedstrijd gespeeld. De deelnemende paren zitten in de middenmoot. het mooiste judo en de mooiste worpen. De stijlprijs bij de kleineren was voor Djint van Mensvoort en bij de groteren voor Jan de Laat, dus beide stijlprijzen waren voor Judo Vereniging St. Jan. In de strijd om de Kees Kools wisselbokaal voor de clubs is Judo Vereniging St. Jan als 4e geëindigd. Alle judo ka’s super goed jullie best gedaan en gefelici teerd met jullie prijs. 5-2; Audacia 4-Riel 4 3-5; Audacia 5-de Bocht ’80 3 4-2; RKDSV 5-Audacia 6 3-2 Programma zondag 3 november: Audacia 1 - Taxandria 114.30 uur Audacia 2 - RKTW 312.00 uur GSBW 4 - Audacia 312.00 uur Helvoirt 5 - Audacia 411.00 uur Una/Brinvast 10 - Audacia 512.00 uur Audacia 6 - Bladella 810.00 uur Met zijn leeftijd van pas negentien jaar was Dai Dai veruit de jongste deelnemer op de 500 meter. Het lag dan ook in de lijn der ver wachting dat hij in het klassement over twee afstanden wereldtoppers als Jan Smeekens, de gebroeders Mulder, Stefan Groothuis en Mark Tuitert voor zou moeten laten gaan. Met zijn tijden van 36.52 en 36.56 was Dai Dai twee keer sneller dan het oude clubrecord waarmee hij zich twee weken eerder in Deventer had geplaatst voor deelname aan dit kampioen schap. PAGINA 11 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 30 OKTOBER 2013 L

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 11