Twee maal vier generaties... Uitnodiging Scoutingreünie -£j\t 03em/oof Met ’Moergestel-Nieuws’ gratis naar KreaDoe? Van harte welkom bij Restaurant ’Redemption’ Bijna zover, nog 2 weekjes... Vier generaties Van Lieshout Vier generaties Burgers A'* Die Naemloose Speelers Mail ons en maak kans! U kunt bij ‘Redemption’ gewoon terecht voor ’n kopje koffie, u kunt er lunchen en a la carte dineren. Zoals ze beide zeggen: ‘we hebben alles in huis om de gast tevreden te stellen’. Zoals jullie al weten zijn Die Naem loose Speelers al weer wekenlang druk bezig met de voorbereidingen van een nieuw toneelstuk voor jullie. Myriam en Vladimir hebben het restaurant een stijlvolle aankleding gegeven. Er is ’n sfeer gecreëerd waarin iedereen zich thuis voelt, of, zoals Vladimir zegt, ‘voel je maar lekker op je gemak hier, wees jezelf. Ook zonder stropdas ben je hier welkom’! U bent van harte welkom om u te laten ver rassen door al het lekkers! ‘Redemption’ is de hele week, behalve op dinsdag, geopend van 12.00 tot 22.00 uur. Klik voor meer info op www.restaurantredemption.nl of bel met (013) 590 7347. Deze week hebben we maar liefst twee foto’s van vier generaties uit één familie. Op de foto onder zien we overgrootoma Sjaan van Lieshout-de Loos, 90 jaar en wonend aan de Past, van den Boogaardstraat 28. Oma is Ria Mathijssen-van Lieshout, 57 jaar en woonachtig in de Burg, ter Veerstraat 3. Trotse mama is Linda Koenen-Mathijssen. Linda is 29 jaar en woont aan de Lage Braken 1. Dochter Jade, geboren op 6 augustus 2013, maakt het viertal compleet. Hierboven zien we overgrootmoeder is Piëta Burgers-Heijms (85 jaar) geboren te Oirschot. Sinds 1954 woonachtig in Moergestel. Ruim 50 jaar op het adres Heuvelstraat 10 en sinds 2011 op Park Stanislaus. Oma is Corrie Smulders-Burgers (54 jaar), geboren en getogen in Moergestel tot ze in 1982 naar Middelbeers ging. Moeder is Lonneke Smulders (28 jaar) sinds 2007 woonachtig in Middelbeers. En baby Pleun Willemsen maakt het viertal compleet. Zij werd geboren op 7 augustus 2013. Heeft u in uw familie ook zo’n heuglijke geboorte plaatsgevonden en zijn de vier generaties compleet? Dan geven we u ook graag ‘n plekje in ‘Moergestel-Nieuws’! Je weet al dat het weer een mooi en spannend stuk gaat worden en deze keer kunnen we al wel een klein stukje verklappen. Het gaat over een leuk meisje, ongeveer net zo oud als jullie, die elke avond voor het slapen gaan lekker knus luistert naar een spannend verhaal, dat haar oma haar voorleest. Het gaat over een stel krijgers en dat vindt ze prachtig, want ze is zelf best een beetje stoer. Als ze net in slaap gevallen is, denkt ze dat ze aan het dromen is over het verhaal uit het boek, maar is dit wel een droom.En als het eens geen droom is, wat dan? Dat wordt nog best spannend! Volgende week hoor je meer, ok? Zorg maar dat je er bij bent met je ouders, grootouders en familie en al je vriendjes en vriendinnetjes. We spelen op vrijdag 8 november om 19.00 uur en zondag 10 november om 15.00 uur. Zet de datum op de kalender en zorg dat je erbij bent, hè! Tentoonstelling Als er mensen zijn die nog leuke spullen heb ben met betrekking tot de scouting, het maakt niet uit wat, dan zouden wij het erg fijn vinden als we die mogen gebruiken voor de tentoon stelling die we voor die avond gaan inrichten. De spullen kunnen op vrijdagavond 25 oktober vanaf 19.00 uur worden afgegeven bij vereni gingsgebouw Den Donk aan de Bosstraat. Natuurlijk krijgt u ze na afloop weer netjes terug. Zorg wel dat uw naam er duidelijk op staat, om misverstanden te voorkomen. Wij als organiserende werkgroep hebben er zin in en hopen dat het op 26 oktober een kei- gezellige en onvergetelijke avond zal gaan wor den! Programma De reünie is op zaterdagavond 26 oktober a.s. in het scoutinggebouw Den Donk in Moerges tel. We beginnen vanaf ongeveer 20.00 uur, met koffie of thee met iets lekkers erbij. Na een kort openingswoordje door onze voorzitter zullen we terugkijken op 50 jaar scouting in Moergestel. Hoe is het zover gekomen zoals het nu is, wat zijn leuke en soms ook minder leuke, maar in ieder geval memorabele momen ten geweest. Er is een tentoonstelling met oude foto’s, fotoboeken, uniformen, petjes, insignes, oorkondes, etc. etc. Er is een door lopende foto- en filmvoorstelling. Er is goede muziek. Maar vooral is er natuurlijk volop gelegenheid om bij te praten met bekenden van nu en van vroeger. Uiteraard goed verzorgd met voldoende natjes en droogjes. Niemand zal iets tekort komen deze avond. We vragen een kleine bijdrage in de kosten van 5 per persoon, te voldoen bij binnenkomst. Meer mag natuurlijk ook. Aanmelden Zoals gezegd hebben al veel leden en oud- leden zich aangemeld. Maar ongetwijfeld ook heel veel nog niet. Wij hebben helaas niet van alle oud-leden het huidige adres. Als u dit leest en vroeger bij de scouting of rakkers in Eigenaresse Myriam Sillië en chef-kok Vladimir Gijsbertha. Vorige week zaterdag waren ze precies één maand open: Restaurant ‘Redemption’ aan de Oirschotseweg 85. Waar vroeger ‘De Vier Winden’ waaide, waait nu de frisse wind van gastronomie, passie en gastvrijheid. ‘Redemption’ wordt gedragen door twee jonge mensen met al vele jaren ervaring. Beide had den ze uiteindelijk dezelfde droom: een uniek restaurant met geheel eigen stijl! Uw gastvrouw is eigenaresse Myriam Sillië. Geboren in Haïti en opgegroeid in Curasao kwam ze in 2005 naar Nederland en volgde ze de horeca-opleiding aan de Rooi Pannen te Tilburg. Ervaring deed ze o.a. op bij Auberge du Bonheur en De Swaen in Oisterwijk. Het zal u hopelijk niet zijn ontgaan zijn dat wij dit jaar als scoutingvereniging een jubileumjaar hebben. Want in 2013 bestaat de scouting in Moergestel 50 jaar! Om dit te vieren worden er in 2013 diverse activiteiten georganiseerd. Eén daarvan is een grootse reünie voor alle leden en oud-leden van de scouting in Moergestel (inclusief de voormalige Rakkers). We hebben al veel aanmeldingen ontvangen via onze site www.scou- tingmoergestel.nl. En terecht, want het belooft een keigezellige avond te worden!! Degenen die zich hebben aangemeld hebben inmiddels via de mail een officiële uitnodiging ontvangen, met daarin een korte toelichting op de avond. Moergestel betrokken bent geweest, dan bent u bij deze uitgenodigd voor de reünie!In ver band met de organisatie van de avond, vinden wij het wel erg fijn als u zich even aanmeldt via www.scoutingmoergestel.nl. Mocht u nog iemand kennen waarvan u weet of vermoed dat die in het verleden bij de scouting in Moergestel betrokken is geweest, maakt u hem of haar dan vooral attent op onze reünie. En vraag hen zich op te geven via onze site. Wij zijn daar enorm mee geholpen, want hoe meer mensen er komen, hoe gezelliger het wordt! De keuken wordt geleid door Vladimir Gijs bertha. Ook hij genoot zijn opleiding aan de Rooi Pannen te Tilburg en heeft zijn sporen reeds verdiend in de keuken van Auberge du Bonheur en van Prikkelz te Eersel. De van Bonaire afkomstige chef-kok staat garant voor de hoogste kwaliteit! Kans op gratis toegangskaarten Zelf aan de slag op KreaDoe! Zin om iets zelf te maken? Van 30 oktober tot en met 3 november vindt in Jaarbeurs Utrecht KreaDoe plaats; de grootste en gezelligste hobbybeurs van Nederland. Hier vind je de laatste trends, technieken en mooiste materi alen op het gebied van tientallen hobby’s. Van koken bakken tot zeepkettingen maken, huis- en tuindecoratie, zelfmaakmode, patch work quilting. Doe inspiratie op, ga shoppen of ga lekker aan de slag in een van de talloze workshops. Praktisch KreaDoe vindt plaats van 30 oktober tot en met 3 november 2013. Locatie: Jaarbeurs Utrecht. Open: dagelijks 10.00-17.00 uur. Kaarten aan de kassa kosten 15,75. Zie voor meer informatie -I- voordelig online kaartjes kopen: www.kreadoe.nl V I 'r*- PAGINA 11 Stuur ons 'n mailtje (buro76@planet.nl) en wij verloten onder de mailers 'n aantal gratis toegangskaarten voor de KreaDoe. Prijswinnaars krijgen van ons uiterlijk zondag a.s. bericht. ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 23 OKTOBER 2013 I I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 11