20% gratis ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! twern ZOEKERTJES vrijwilligers gezocht LIGTVOET SHOES contour Winnaarsfeestje Bockspringen ’Snelpieten’ Radio Goal! Gèsselse Omroep Brandwonden Altijd Live groot succes BON Prinsenbal 2013; C. V. De Pierewaaiers presenteert: Collecte Nederlandse naar de roots. Plaatjes aanvragen dus. S T Y L I N G Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl En dit jaar hebben De Durdraaiers weer de eer. ’n Aantal zwarte pieten ter beschik king te stellen voor de vierde keer. Winnaarsfeestje Maar we zijn nog niet klaar. De winnaars van het Bockspringen moeten immers nog worden getrokken. Het bestuur van de Vereniging Bierproeven en Mark Rijnen van Herberg Voor zo’n bliksembezoek van de pieten is één telefoontje al genoeg Doe dit op tijd, waarschijnlijk hebben ze veel bezoekjes voor de boeg. de gedraaide muziek, noteer dan alvast: Prin senbal C.V. De Pierewaaiers, 9 november a.s., vanaf 20.30u. in Cafe-Zaal De Brouwer! Deze zwarte vrienden komen cadeautjes bezorgen op afspraak bij u thuis Waar u ook woont, ze vinden ook uw huis. Tijdens hun bezoekje krijgen de kleintjes natuurlijk extra aandacht. Maar ook aan de anderen wordt gedacht. Voor meer informatie: 06-45838981 of snelpieten@de-durdraaiers.nl den Stichting alle collectanten en gulle gevers in Moergestel voor hun bijdrage aan ‘de strijd tegen de littekens’. Nieuwsgierig? Kom kijken. Volgende week zal in dit weekblad nog meer te lezen zijn over het Prinsenbal van C.V De het leven van brandwondenslachtoffers moei lijk maken. Mensen met brandwonden wor den vaak nagestaard, gemeden en soms niet Camaval 2013 was onder de bezielende leiding van Prins Joep d’n Urste en zijn Adjudant Ad Op ’t Hoog een daverend succes en de algehele verwachting in ’t Pierewaaiersrijk is dat Prins Joep er nog wel een jaartje aan vast zal plakken. Immers, het is binnen C.V. De Pierewaaiers meer regel dan uitzondering, dat een Prins 2 jaar de scepter zwaait over ’t Pierewaaiersrijk. Alleen, om maar eens een heel vervelend cliché te gebruiken, regels zijn er om van af te wijken en uitzonderingen bevestigen doorgaans de regel... Dus is het nog maar de vraag of Joep Visser terug zal keren als Stadsprins. De Prinsencommissie van C.V. De Pierewaaiers heeft immers vaker voor verrassingen gezorgd. Zoals de titel van dit artikel al verraadt, staat De Veerkes doen dat aanstaande zondag 27 oktober om 15.00 uur in De Veerkes. Er wordt gezorgd voor een lekker hapje. Wil je er bij zijn dan ben je van harte welkom. En je zult maar een van de zes winnaars zijn. Je wint namelijk Bockbier en een Cadeaubon. En daar maken we dan natuurlijk een feestje van. Ben je er niet bij dan is er nog geen man over boord. Je naam, je e- mailadres en je telefoonnummer staan immers op de strippenkaart en we leg gen meteen ter plekke contact met je. Enige voorwaarden is wel dat je je kaart hebt ingeleverd en dat alle bieren zijn afgevinkt. Je moet dus tijdens het Bock springen alle negen biertjes geproefd hebben. Overigens, de meesten hebben er veel meer geproefd, want in de cafés waar de deelnemers eindigden werd nog menig Boekje extra ingenomen. Wil je zondag aanstaande het nog eens dunnetjes overdoen, zorg dan dat je bij de prijstrekking aanwezig bent. Het is dus weer mogelijk een pietje (of twee) te boeken, Net als vorig jaar kun je dat bij De Durdraaiers zoeken. den in heel Nederland meer dan 50.000 vrij willigers voor de Nederlandse Brandwon den Stichting. Ook in Moergestel gingen de collectanten langs de deuren. En met succes! Gezamenlijk werd een bedrag van - - - van de collecte stelt de Brandwonden Stichting in staat om haar werk voor mensen met brandwonden voort te zetten. Ernstige brandwonden kunnen je hele leven - r x.x - op zijn kop zetten. Het medische traject, met zelfs digitaler wordt, gaat Radio Goal terug tientallen operaties, duurt soms jaren. Daar naast zijn er de verwerkingsproblemen van het vaak traumatische ongeluk. En tot slot zijn het vooral de ontsierende littekens die Het was heerlijk herfstig. Wind, regen en kou. Het hoorde helemaal bij de herfst kleurige bockbiertjes die de Moergestelse horeca aanbood aan de honderden Dankzij de collecte kan de Stichting haar duidelijk: het Bockspringenlcan niet meer kapot. De Moergestelnaar zet het op lijke^collecteorganisator dankt de Brandwon de kalender, maar vele groepen uit de omliggende dorpen en natuurlijk Tilburg maken er ook een jaarlijkse traditie van om naar Moergestel te komen. Het blijkt zelfs dat er behoorlijk wat overnachtingen geboekt worden door deelnemers van buiten ons dorp. Daarom danken we alle deelnemers, de hore ca, onze chauffeur van de Bockenwagen, Guus Mulders en de leden van onze vereniging die hun beste beentje weer hebben voorgezet om het evenement succesvol te laten zijn. Sommige mensen vinden dit misschien wat aan de vroege kant, Maar voor je het weet, is de Sint weer in het land. Zaterdag 9 november as. is het weer zover. Het Prinsenbal van C.V. De Pierewaaiers. De avond ook, waarop de nieuwe Stadsprins van ’t Pierewaaiersrijk In de week van t/m 12 oktober collecteer- bekend wordt gemaakt. En tevens een avond die al jarenlang bekend staat om haar gezelligheid, gemoedelijkheid, spanning en sensatie. Maar bovenal een avond voor carnavalsminnend Moergestel en bij uitstek geschikt om alvast van de carnavaleske sfeer, waar ons dorp beroemd cq. berucht om is, te proeven. de avond in het teken van de nieuwe, door opgehaakt De opbrengsten C.V. De Pierewaaiers in het leven geroepen Moergestelse radio-omroep Goal! Gèsselse Omroep Altijd Live! Ouderwetse radio in de trant van “U vraagt, wij draaien”. Waar onze lokale omroep MTV steeds professioneler en Pierewaaiers, maar mocht U nu al zin hebben in een carnavaleske, gezellige en spannende a avond, waarop U ook nog de hand heeft in voor vol aangezien. Daar moeten zij mee leren leven. De Brandwonden Stichting helpt hen daarbij. Al 40 jaar voert de Nederlandse Brandwonden Stichting haar strijd tegen deze littekens. Dit doet zij op drie fronten: het voorkomen van brandwonden, het verbeteren van de behan deling (door onderzoek) en het bevorderen van de psychosociale nazorg en begeleiding. deelnemers. Bovendien gingen ze gepaard met lekkere hartige hapjes. Het is activiteiten voortzetten. Namens de plaatse- PAGINA 10 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 23 OKTOBER 2013 1955 Raadhuisstraat 15 Schoolstr. 3. 5066 EC Moergestel 013-513 36 12 WWW. BLOEM ENGROENSTYLING. NL Onderstaand gedeelte ook invullen. Naam Straat Vrijwilligers in de natuur! Verschillende stichtingen en verenigingen die zich inzetten voor de natuur zijn op zoek naar vrijwilligers. Vind jij het leuk om cursussen te geven, activiteiten voor kinderen te organiseren, over de natuur te vertellen of mensen wegwijs te maken in de natuur? Iets voor jou? Neem contact op met Noortje Bijvelt. Samen erop uit? Wandelen, potje kaarten of iets onderne men; dat is de vraag van een man uit Oisterwijk die door verhuizing sociale con tacten is kwijt geraakt. Interesse? Neem contact op met Jacqueline van den Acker. kosten, bij 'normale' grootte 13,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst Ni CONTANT! betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden MET geplaatst! Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; X elke punt of komma is ook een hokje. fVoor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. Woonplaats Telefoon I I I I I l I I I l I l I I l I I I l I I I I I _l 06 239 606 35 013 528 40 80 U kunt bellen van maandag t/m donderdag van 9.00 tot 13.00 uur info.oisterwijk@contourdetwern.nl www .contou rdetwernnl t/m 6 regels 3,50 t/m 10 regels 5,00 ESTÏ kids - women - men 5066 AP Moergestel Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Jos van Esch Elektrotechniek. Nieuw bouw, verbouw en renovatie bij zowel parti culier als bedrijf. 06-83792272 www.josvanesch.nl Restauratie van antieke en eigentijdse meubelen Charles van den Breekel, Scnee- persdijk 70, Oisterwijk, 013-5284329 of 06- 10802178. Daily Nails: Gellak behandeling 20,00 en het verwijderen van gellak 3,50. Meer informatie: www.dailynails.nl ^'Zoekertjes' UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen I met het verschuldigde bedrag I in de bus stoppen^ Dagelijks verse scharreleieren bij Van de Wouw, Masperstraat 2, Moergestel. 10 Eieren voor 1,20. 7 Dagen per week geo pend (zelfbediening). www.ligtvoetshoes.nl Onbespoten moesappels en vers appel sap. Heuvelstraat 6a, Moergestel. Van Riel Bandenservice Julianastraat 45B, Diessen. Uw adres voor alle auto-, motor- en scooterbanden. Dagelijks geo pend van 09.00-12.00 en 13.00-18.00 uur, 's avonds ook op afspraak. Bel 06-10652034. Als het voor u al belangrijk mocht zijn: Moergestel-Nieuws verschijnt niet in week 52 van 2013 en week 1 van 2014. Woensdag 18 december verschijnt de kerstkrant; de eerste krant van het nieuwe jaar komt op woensdag 8 januari 2014. Voetklachten, bel Hein van lersel 013- 5054027 of kijk op www.podotherapiemoergestel.nl Bloem en Groen Styling zoekt zaterdag- hulp Ben jij tussen de 14 en 16 jaar en zoek je een baantje? Kom langs in de winkel of bel ons: 013-5133612. VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 10