OEF! Audacia- nieuws Clubkampioenschappen MTV Stokeind Skeeleraar John Schepens voor de tweede keer “Toerkei van Zuid-Nederland” Kom gratis kennis maken met de kinderfilms van het Tiliander Filmhuis! Familiesoftbaltoernooi Teamontmoeting Judovereniging St. Jan s.v. Normaal kost een kaartje aan de deur 5,00. John Schepens in actie, in het shirt van FietsNed. Aanw. 8.15 ...Vertrek 8.15 Aanw. 9.30 ...Aanw. 10.15 ...Vertrek 8.00 Aanw. 8.15 Vertrek 10.15 Vertrek 13.15 ...Aanw. 13.30 .Vertrek 11.45 internet bestellen. Deze kosten 4,00 (excl. 1,- per boeking). Daarnaast loopt er tot 16 oktober een speciale abonnementsactie. Bezoek alle zeven films na de introductiefilm voor maar 28,00! DD 6 Annie Hekker en Marieke van Kerk- oerle, HD 7Nico de Bruin en Mare Verspeek, DD 7 Lenneke Ketelaars en Eefje de Kort, HD 8Frans Geerts en Dennis Smetsers, DD 8 Marleen Mommers en Marieke Pauwels. Voor nadere informatie zie onze site www.mtvstokeind.nl AUDACIA JEUGD Zaterdag 21 september VOAB A2-Audacia Al Audacia BI - RKDSV BI Nemelaer B3 - Audacia B2 Audacia Cl - SV Reeshof C2Aanw. 11.45 Gilze C2 - Audacia C2Vertrek 11.45 SV Reeshof C4 - Audacia C3 ....Vertrek 11.00 VOAB C6 - Audacia C4Vertrek 10.00 Audacia Dl - Gilze DlAanw. 10.30 Oisterwijk Dl - Audacia Dl ....Vertrek 10.00 ZIGO El - Audacia ElVertrek 7.30 Audacia E2 - WSC E4 Essche Boys E2 - Audacia E3 Audacia E4-DESKE9 Audacia Fl - RKTW F1 Baardwijk F2 - Audacia F2 Audacia F3-RKTW F2 Riel F2 - Audacia F4 Sarto F13 - Audacia F5Vertrek 11.15 Kijk voor wijzigingen in het programma regel matig op de site van Audacia aan met teams van de Eerste Sport- en Judovereniging Goirle, Judo club Sankawa (Oost- West en Middelbeers), Judovereniging Deusone (Diessen), J.J.C. Op zondag 15 september werd in ’s-Graven- moer de laatste skeelertoertocht van het seizoen 2013 in Zuid-Nederland gehouden. Na afloop van deze tocht bleek dat John Schepens van Schaatsclub “De Vennen” tijdens de door de KNSB in Zuid-Nederland georganiseerde skeelertochten het grootste aantal kilometers had gereden. Hiermee veroverde John voor de tweede keer in drie jaar de titel “Toerkei van Zuid-Nederland”. De basis voor deze titel werd door John gelegd tijdens de tochten die voor de zomerperiode werden georganiseerd. John reed namelijk in de tochten van Oss (60 km), Krabbendijke (90 km), Gewande (40 km) en Vlissingen (80 km) steeds de maximale afstand. Tijdens deze toebten trotseerde hij erbarmelijke weersom standigheden met koude, regen en stormach tige wind. Doordat de concurrenten voor de titel er in verband met deze weeromstandig- In de week van 1 t/m 8 september jl zijn de clubkampioenschappen tennis gespeeld bij MTV Stokeind. Onder prima weersomstan digheden hebben we mogen genieten van vele gezellige en prachtige wedstrijden. We kennen de volgende kampioenen in de DD en HD MD 10 Pleun en Senne Denissen, JD 12 overeniging Deusone die in sporthal Hercules Zaterdag 21 september: 10.00 uur Roef El-Avanti El9.30 11.10 uur White Demons El-Roef E2... 10.10 Shi (Berkel-Enschot) Voor de meeste judoka’s van het team uit Moergestel was het de eerste of tweede keer dat ze aan een judo wedstrijd meededen. Onze judoka’s behaalde een mooie vijfde plaats, ze hebben veel geleerd en er is niemand geblesseerd geraakt. Maud van der Steen, David van Laerhoven, Bart Roosen, Martijn van Elderen en Lars Schuermans gefe liciteerd met jullie mooie prestatie. ROEF! HANDBAL Uitslagen: Elshout El-Roef El 5-7; RoefBl- Taxandria 8-11; Roef E2-GHV 7-1; Roef Dl- Taxandria 28-0. Het recreantentoernooi en vriendentoernooi zijn erg goed verlopen, gelukkig werkte het weer een beetje mee en konden we het zo goed als droog houden. Bij de recreanten was OHC uit Oosterhout de winnaar en bij het vrien dentoernooi gingen de Kooltjes 2 er met de taart vandoor. Oma Kolen kan trots zijn op al haar kleinkinderen die aan het toernooi mee deden. Programma donderdag 19 september: Het Tiliander City Filmhuis breidt uit met kinderfilms! Van september tot april draaien de kinderfilms op iedere derde woensdag van de maand. Aanvang is 13.30 uur. De eindtijd is per film bekend, handig i.v.m.het ophalen van uw kinderen. Om kennis te maken met het Filmhuis is de eerste film ’De Schippers van de Kameleon’ op woensdag 18 september gratis toegankelijk. Hielke en Sietse zijn de beroemde en beruchte' tweeling van smid Klinkhamer uit het Friese dorp Lenten. De twee belhamels hebben één grote wens: een eigen boot. Hun droom komt uit wanneer een opduwboot het pal achter de smederij begeeft... Als het dorp onverwachts door een zware orkaan wordt getroffen, redt de tweeling het leven van de dokter die met z'n auto te water is geraakt. heden voor kozen om niet alle tochten of niet overal de maximale afstand te rijden, bouwde John een flinke voorsprong op. Deze voor sprong had hij echter keihard nodig tijdens de tochten die in augustus en september wer den gehouden. Wegens problemen als gevolg van zijn ziekte van Ménière moest John name lijk vijf kilometer voor het einde van de tocht van Boekel (100 km) in de bezem wagen stap pen en was hij zelfs helemaal niet in staat om in de laatste tocht in ’s-Gravenmoer van start te gaan. Toen alle kilometers waren opgeteld, bleek dat John desondanks vier kilometer meer had gereden dan de nummer twee in het klassement. Nadat John in 2011 ook al “Toerkei van Zuid-Nederland” was geweest, is hij met zijn nieuwe overwinning in 2013 de derde skeeleraar die er in slaagt om deze titel meer dan één keer te veroveren. Aan het begin van het nieuwe seizoen 2014 zal John de bijbeho rende trofee ontvangen. Naast de tochten in Zuid-Nederland reed John dit seizoen ook verschillende KNSB-skeeler- tochten elders in het land. In totaal reed hij 1082 officiële toertochtkilometers. Dit zal tevens goed zijn voor een plaats in de top vijf tien van het landelijke toerklassement. John wordt bij zijn skeeleractiviteiten gesteund door FietsNed, de Pech-Onderweg-Hulp voor fietsers, waarvan zijn broer Dion dealer is. Op zondag 13 oktober wordt er op de velden van Roef! in Moergestel weer als afsluiting van het seizoen een familietoernooi softbal gehouden. Je kunt een team opgeven voor de volgende klassen: gevorderden, half gevor derden, beginners. Een team moet minimaal uit 9 spelers bestaan, dit mogen collega’s, vrien den, buren, familie zijn het maakt niet uit. Het is een toernooi wat vooral voor de gezel ligheid wordt gespeeld. Je kunt je opgeven voor donderdag 3 oktober bij: Annie Hekker liefst per e-mail: Lhekker@home.nl of via een briefje in de bus bij Burg. Poortstraat 22,5066 GG Moergestel. Op zondagochtend 15 september was het jud- Dames recreanten 21.30 uur Roef-Elshout ^i itti__ te Diessen de eerste teamontmoeting van dit seizoen organiseerde. In deze teamontmoe- tingen bindt een team van onze club de strijd Zondag 22 september: 10.45 uur Tachos BI-Roef BI9.45 Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat j uuuvciciiigiiig lycubunc ^L/iCbbcii;, handbal nnb wp! ppn IpiiVp Qnnrt vnnr bpn ie DeValbrekers (Haaren) en Judovereniging Ten handbal °°k een leuke sport voor hen is, Sbi tRerkpl-Fnsrhotl Vnnr Hp i„dnW< mo.gen na de vakantie vrijblijvend mee komen trainen, op donderdagavond in de sporthal Stokeind. Voor meer informatie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! ROEF! KORFBAL LICHTPUNTJES Doordat nog een aantal speelsters met vakantie zijn, moest Roef! in een sterk gewijzigde opstel ling aantreden tegen Spoordonkse Girls. Deze ploeg lijkt veruit de sterkste in de buitencom petitie, dus vooraf is de verwachting dat Roef! het moeilijk zal krijgen. Gezien de einduitslag van 18-6 blijkt dit uiteindelijk ook het geval te zijn. In tegenstelling tot dat deze stand doet vermoeden is er goed gespeeld. Na 20 minuten in de eerste helft staat een 2-2 stand op het scorebord. De voorsprong van de thuisclub wordt door Marlijn van Esch en Geke Denissen ongedaan gemaakt. Door het uitvallen van Kim Vrijhoeven is Roef! even van slag en loopt de thuisclub binnen vijf minuten uit naar 7-2. Daarna herpakt Roef! zich en gaat de wedstrijd en de score weer gelijk op. Door doelpunten van wederom Geke en Marlijn komt de ruststand uit op 9 - 4. De tweede helft is bijna een kopie van de eerste. De wed strijd blijft in evenwicht en door doelpunten van Mariska Machielsen en Cille v.d. Brink is de stand na een kwartier 11 - 6. In tegenstelling tot de gasten heeft de thuisclub wel de nodige wissels en dit werpt zijn vruchten af. Langzaam maar zeker loopt Spoordonk uit tot een 18 - 6 eindstand. Een forse nederlaag maar als licht puntje kunnen we toch vaststellen dat 50% van de wedstrijd gelijk op is gegaan. Komend weekend geen wedstrijd, 29-9 wederom een thuiswedstrijd en wel tegen DSV uit Diessen. Voor ouders 4,00. U kunt ook kaartjes via Het ledental van Roef! blijft langzaam groeien en iedereen is van harte welkom dus Wil je een keer meedoen, je bent van harte welkom. De trainingen worden gegeven op sportpark Stokeind elke maandag vanaf 19.00 uur. Wil je meer informatie bel 06-51530853. Roef! Korfbal, gezellig, daar witje bij zijn! Bliksemstart bezorgt Audacia 1 eerste overwinning Vandaag speelde Audacia 1 zijn eerste thuis wedstrijd tegen het Tilburgse WSJ. Na de 3-1 nederlaag tegen SVSOS was de basis- ploeg op enkele plaatsen gewijzigd. Zo mocht Lars van Amelsfort op de rechtsbuiten-positie starten en hij werd in de le minuut gelanceerd door Maarten van Nuenen. Zijn voorzet kwam precies voor de voeten van Remco op 't Hoog, die ten opzichte van vorige week eveneens in de basis mocht starten en hij schoot de bal bekeken in de rechterhoek. 1-0! Dit leek de opmaat voor een monsterscore, maar niets was minder waar. WSJ kwam steeds beter in de wedstrijd en ze kregen ook enkele kansen, echter was keeper Joep Hoffmans meestal een sta-in-de-weg. Ook Audacia had enkele goede kansen om de score uit te bouwen, zonder deze te benutten, zodat beide teams met een 1-0 stand de rust in gin gen. Na rust leek de wedstrijd al snel beslist te wor den toen de linksback van WSJ met zijn 2e gele kaart kon gaan douchen. Hierna hadden Alex Aarts en Lars van Amelsfort uitgelezen mogelijkheden om de wedstrijd definitief in het slot gooien. Beide spelers kregen open kansen voor de keeper en schoten uiteindelijk langs het doel. De bezoekers bleven hierdoor geloven in één of meer punten en creëerden een goede moge lijkheid maar ook dit keer kon Joep Hoffmans redding brengen. Uiteindelijk duurde het tot de 80e minuut tot de 2-0 op het scorebord kwam. Invaller Ivo Bloemen wist aan de linkerkant van het veld door te breken en speelde de bal Stijn van lersel en Rick van Zon, MD 12 Senne Denissen en Fee Stevens, MD 14 Simone Ketelaars en Lily Swens, JD 17Jorn van de Aker en Wouter Schellekens, MD 17 Gon Ligtvoet en Yanoe van Kerkoerle Hd 5 Wim Willems en Maarten Doornen, DD 5 Charlotte van Alphen en Kim van der Sande, Hd 6 Jan Habraken en Mare Kogels, in kansrijke positie af. Dit leverde geen resul taat op alleen kreeg Ivo de bal toch nog terug en wist hij simpel binnen te schieten. Dit was voor trainer Frans Tekath het sein om A-junior Erik Jans in te laten vallen. In een van Erik zijn eerste acties wist hij zijn man te passeren en afgemeten voor te geven op de eveneens ingevallen Sander Heslenfeld, die simpel binnen tikte. 3-0! Hiermee waren de eerste drie punten voor de Audacianen een feit! Uitslagen: Audacia 1-WSJ 1 3-0; Audacia 2- DESK 4 afgelast; Audacia 3-SVSSS 4 4-0; Tuldania 4-Audacia 4 3-2; Hil varia 9-Audacia 5 2-2; Audacia 6-Spoordonkse Boys 6 3-3 Programma zondag 22 september: Ons Vios 1 - Audacia 114.30 uur ZIGO 2 - Audacia 212.00 uur VOAB 8 - Audacia 312.30 uur Audacia 4 - Nemelaer 610.30 uur Audacia 5 - EDN’56 3 10.00 uur Hilvaria 10 - Audacia 610.00 uur ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 18 SEPTEMBER 2013 PAGINA 7 ■H A

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 7