moorman ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES Jongerenwerk Moergestel is op zoek naar creatieve ideeën HFl Concert Zang en Vriendschap Diessen Gezellige Kunstmarkt rondom Kerkhovense Molen Rondleiding Joodse begraafplaats Oisterwijk BON TE HUUR in het centrum van Moergestel: RUIME BOVENWONING bestaande uit: 2 slaapkamers, keuken, huiskamer, badkamer en grote zolder. 2>ier, Wurst, TlOusik un5 vief Spass! INFO: 06 - 53 12 47 43 AUTOMOBIELBEDRIJF Maatschappelijke stage JWM vindt het belangrijk dat jongeren (en hun ouders) participeren in jongerenactivi teiten. Mocht je ideeën hebben voor activi teiten dan kun je deze aanmelden bij JWM. Ook bovengenoemde avonden zijn bedoeld voor (bedenken van) activiteiten. Kortom de inwoners en jongeren van Moergestel e.o. zijn aan zet! Actief meedoen is dan ook echt Kijk voor meer informatie over de openstel ling en activiteiten op www.jwmoergestel.nl of op facebook jongerenwerk moergestel Naam Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s van groot belang voor het voortbestaan van Jongerenwerk. Heb je nog geen invulling gevonden voor je maatschappelijke stage kom dan zeker een kijkje nemen op 1 van de avonden en bespreek met de organisatie wat de mogelijkheden zijn. Zang en Vriendschap Diessen, onder leiding van Jeannie Wijnen-van Bragt, geeft op 15 september een concert in samenwerking met het dameskoor Con Amore uit Gilze, onder leiding van Ruud Verbunt, en het Regionaal Strijkorkest. Dit strijkorkest bestaat uit gevor derde leerlingen van de muziekschool. De docenten hiervan zijn Jos van den Dungen en Taetske Strouken. Beide docenten zullen Zang en Vriendschap op hun viool begeleiden bij het koorwerk: "The Snow" van Elgar. Het concert vindt op een bijzondere locatie plaats, namelijk de Hilvaria Studio's in Hil- varenbeek. Dus op zondagmiddag 15 september aan staande om 14 uur brengt Zang en Vriend schap Diessen een thematisch programma over Water. Water in meerdere vormen, zoals: rijp, regenbui, sneeuw, ijspegels. Ook over de rivier Afton, de omgeving van Shenandoah en the Avon. Dit laatste stuk is vooral bekend onder de naam "Elisabethserenade". De entree bedraagt 6,00 inclusief een kopje koffie of thee. Wij hopen u deze dag bij ons concert te mogen begroeten. Meer informatie over Zang en Vriendschap vindt u op onze website: www.zangenvriend- schapdiessen.nl Op zaterdag 14 september a.s. is er van 11.00 tot 17.00 uur voor het eerst een gezellige kunstmarkt op het molenter rein in Oisterwijk. In een tiental kramen zullen locale kunste naars hun werken tonen en uitleg geven. De molen, het terras, de molenwinkel en de molentuin zijn open en vrij toegankelijk. Op donderdag 19 september 2013 is er om 19.00 uur een rondleiding over de Joodse begraafplaats in Oisterwijk. Stadsgids Yvonne van Bilsen van de Heemkundekring de Kleine Meijerij, vertelt aan de hand van vele graven over de geschiedenis van de joodse gemeen schap in Oisterwijk. Rond 1730 vestigden zich de eerste joden in Oisterwijk en in 1811 werd een synagoge gebouwd. In het meta- heerhuisje wordt uitieg gegeven over de joodse tradities bij het begraven. Een speciale gele genheid om kennis te nemen van een uniek stukje cultuurhistorie van Oisterwijk. U dient zich van te voren aan te melden via telefoon nummer 528 8352. Kosten 5,00 pp waarvan de helft bestemd is voor de instandhouding van de begraafplaats. HEB JE EEN IDEE? KOM ERMEE! Het bestuur van JWM krijgt van de gemeente Oisterwijk de mogelijkheid om tenminste tot 1 januari 2014 het gebouw aan de Bosstraat te gebruiken voor activiteiten t.b.v. Jongeren. In het voorjaar van 2013 zijn er tal van activiteiten georganiseerd met wisselend succes. Ook in het najaar 2013 gaan we hiermee aan de slag en jij bent aan zet. Het Jongerencentrum aan de Bosstraat 1b is om de week geopend op vrijdagavond van 19.00 tot 23.00u. We starten op vrijdag 13 september. Ben jij in de leeftijd 10 t/m 15 jaar dan ben je van harte welkom. Op deze avonden is er de mogelijkheid tot het doen van gezelschapspelletjes, tafelvoetbal, darts, computergames (zoals Wii, X-box, Playstation...) Film, Dj-en. Gewoon komen chillen kan natuurlijk ook. De entree is gratis en natuurlijk alcoholvrij. 1 aanvang 20.00 uur Den Boogaarb TDoergestef entree e 10/ in voorverkoop Voorverkoop: wpw.SenfioogaarS.nf, www.tifianSer.com of In Sen Korenmaaier en TTovy van Wejef moergestel’ 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 11 SEPTEMBER 2013 PAGINA 6 - i r www.bloemengroenstyling.nl Woonplaats Telefoon J Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat kosten, bij normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden MET geplaatst! DE SONMAN 22 - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! I St. Jan zijn hier '18. t/m 10 regels 5,00 Schoolstr. 3. 5066 EC Moergestel Tel.: Ol 3-5 I 3 36 I 2 t/m 6 regels 3,50 e STYLING Geef je nu op! Voor een van mijn work shops bloemschikken op wo. 2 okt. 19.30 uur en op dond. 3 okt. 20.00 uur met als thema Herfst. Er is nog ‘n aantal plaatsen beschik baar. Enjoy Flowers, tel. 06-29 32 76 65. Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; X? elke punt of komma is ook een hokje. f - - Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. Problemen met uw computer? Ik wil u graag helpen! Bel 06-43544612 voor een afspraak. Voor jong en oud! Kom zaterdag 21 september v.a. 20.30 uur naar de Mega Music Night in Café De Brouwer. De voorverkoop is al gestart. Kaar ten kosten 10,- euro en de gehele opbrengst is voor het goede doel! Zie artikel van deze week. VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Kom zaterdag 21 september v.a. 20.30 uur naar de Mega Music Night in Café De Brouwer. De voorverkoop is al gestart. Kaar ten kosten 10,- euro en de gehele opbrengst is voor het goede doel! Zie artikel van deze week. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees-gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te wor den en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht.Tl krijgt wat u vroeg. Jos van Esch Elektrotechniek. Nieuw bouw, verbouw en renovatie bij zowel parti culier als bedrijf. 06-83792272 www.josvanesch.nl 'Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... Dagelijks verse scharreleieren bij Van de Wouw, Masperstraat 2, Moergestel. 10 Eieren voor 1,20. 7 Dagen per week geo pend (zelfbediening). Speltip 3 Bepaal het adres van de Quizlocatie. Wordt het thuis aan de keuken tafel, een zaaltje in het café of een andere geschikte ruimte? Zorg voor voldoende koffie en een internetverbinding! Speltip 4 Heb je een opa met veel verha len over vroeger? Claim ‘m nu als jouw hulp lijn voordat iemand anders het doet. Kijk ook op: www.Quispelmoergestel.nl Kom zaterdag 21 september v.a. 20.30 uur naar de Mega Music Night in Café De Brouwer. De voorverkoop is af gestart. Kaar ten kosten 10,- euro en oe gehele opbrengst is voor het goede doel! Zie artikel van deze week. Voetklachten, bel Hein van lersel 013- 5054027 of kijk op www.podotherapiemoer- gestel.nl Zijn er nog mensen die een judopak(je) thuis over hebben voor judoverenigmg St. Jan. Wij van judovereniging 1-l-!" erg blij mee. Tel. 013 51339' www.ligtvoetshoes.nl Gezocht: interieurverzorgster voor 3 4 uur per week in loondienst. Flexibele werktij den mogelijk. Interesse? Tel. 013-5131140. Vraag naar Jan Lemmens. Becx Tuinmachi nes Moergestel BV Zaterdag: zin om te fietsen, wandelen of een terrasje? Bel: 06-13185449 (47-jarige man).- Voor persoonlijke sieraden uit eigen ate lier, en naar uw of ons ontwerp. Ook voor reparatie en restauratie van sieraden. Kees Ketelaars, Tilburgseweg 11, Moergestel, 013-5133168.www.keesketelaars.nl CnscmBfc eaunje

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 6