Indrukwekkende opening Bloem en Groen Styling contour twern theaters vrijwilligers gezocht La Tuvert 75 jaar Mirlitonfanfare De Klomp 5 La Tuvert Kappers MOERGESTEL Ti(fU(jniar city ndel Wij feliciteren Bloem Groen met de mooie nieuwe winkel. Laatste opening Stoommachine Oisterwijk voor 2013 |i u OISTERWIJK 8 De feestelijk aangeklede ’inkom’ tijdens de opening... Wo l&hsept Za 21-sept Hierbij het programma in het kort: 10.00 uur: H. Mis onder leiding van pastor Theo te Wierik msc. 11.30 uur: Optocht vanaf het St. Jansplein, via Rootven, Oisterwijkseweg, Industrieweg en Molenstraat naar De Bosfazant. Deelname van alle bestaande, actieve Mirlitonfanfares uit Nederland, o.a. "De Kikvorschen” uit Den Bosch, "Falso Pèro Forte” uit Malden, "De Natuurvrienden” uit Tilburg en natuurlijk Mirlitonfanfare "De Klomp. Ook het reuzen- gilde met haar vier reuzen, Ermelindis, Peer Parel, Mie Pieters en Hendrikske neemt deel. Hun begeleidend orkest was helaas verhinderd, maar Moergestel zou Moergestel niet zijn als we elkaar niet zouden helpen. Ons eigen Moergestelse Staporkest Welluk neemt hun plaats in, waarvoor onze dank. 12.30 uur: Lunch voor genodigden 13.30-17.30 uur: Optreden diverse muziekge zelschappen, waarin wij vooral aandacht vragen voor de een uur durende show van Humoris tisch, Folkloristisch orkest/hofkapel “De Kik vorschen”. De middag is gratis toegankelijk en zeker een Alle aanwezigen bij de opening kunnen onderstrepen dat dit zelfvertrouwen door het enorme creatieve talent meer dan terecht is. De meer dan voortreffelijk verzorgde ope ning was al een bewijs van wat deze onder nemers in hun mars hebben. Daarom: Bloem en Groen Styling van harte gefeliciteerd met de prachtige winkel en veel succes in het nieuwe pand. Als stagiair bij Annette begonnen heeft Koen ervaring mogen opdoen in Italië en vooral ook op de Floriade. Toen hij vorig jaar weer bij Annette aanklopte, was zij zeer verheugd de ondernemer in de dop opnieuw te kunnen verwelkomen. Alle reden voor Annette om bij het wisselen van winkelpand van Kerkstraat naar Schoolstraat Koen als volwaardige partner binnen te halen en samen verder te gaan met een aangepaste naam, namelijk van Bloem en Groen Creaties naar Bloem en Groen Styling. De reeds alom geroemde creativiteit van Annette samengevoegd met die van Koen en van de andere medewerkers staat garant voor een gouden toekomst. Wethouder Maarten Pieters roemde al de moed van deze jonge ondernemers. In roerige economische tijden opnieuw te openen op een locatie die de komende jaren volop in ontwikkeling wordt genomen, ge-tuigt van groot zelfvertrouwen in eigen kunnen. Creativiteit In het openingswoordje van Annette memoreerde ze al de stormachtige creatieve en pro fessionele ontwikkeling van haar kersverse partner Koen Swin-kels. Die heeft dat van geen vreemde, want vader Peter is verantwoordelijk voor een groot gedeelte van het ontwerp en de uitvoering van de winkel. Vol trots namen de partners Annette en Koen de vele felicitaties en complimenten in ontvangst nadat hun nieuwe winkel net door de kinderen van Annette officieel was geopend. De Moergestelse ondernemers, vaste klanten, familieleden en vrienden, allen waren zeer onder de indruk van hetgeen zich voor hun ogen ont vouwde. Een collega bloemist uit Moergestel verwoordde het nog het meest pakkend: ’’Bloem en Groen Styling steekt met deze winkel op een zeer profes sionele manier de nek uit. Ze presenteren een winkel met een moderne uitstraling en waar ook klassieke stukken gewaardeerd worden. Ze zijn zonder meer een voorbeeld van hoe het in ondernemersland moet.” En dat was te zien toen de deuren van de winkel werden geopend en de etalageruiten te voorschijn kwamen. Een frisse, ruime en schitterend verlichte en gedoceerde winkel nodigt de bezoeker uit het brede assortiment aan bloemen, bloemstukken, planten en acces soires in zich op te nemen. De enorme en fraai gestileerde toon- alias werkbank betrekt de klant bij het creatieve deel van het bloembin- den. De keuze is vervolgens enorm. Een ruime afdeling met een grote sortering van verse bos sen bloemen springt meteen in het oog als je de winkel binnenkomt. En ga je na binnen komst naar rechts dan is er een uiterst uitnodigend gedeelte van de winkel vol met bloem stukken in de meest prachtige vazen en andere decoratieve accessoires. Op zondag 8 september vier Mirlitonfanfare "De Klomp” haar 75-jarig jubileum bij clubhuis "De Bosfazant” (naast het Audaciaterrein). aanrader door de diversiteit in muzikale optre dens. Voor een heerlijke middag ontspanning (ou derwetse consumptieprijzen!) op zondag 8 september naar camping ’De Bosfazant’. De vrijwilligers van de stoommachine in Ois terwijk zullen op zondag 15 september voor de laatste keer dit jaar hun deuren open zetten. Op deze dag kan iedereen van 11:00 tot 17:00 komen kijken. Voor de kleine kinderen is er een speurtocht in de machinekamer, enkele op echte stoom werkende miniatuurstoommachines en bij droog weer een springkussen en een ijscokar. De vrijwilligers hopen dat de machinekamer en de onderliggende kelder op beide dagen bezocht gaan worden door heel veel belang stellenden. PAGINA 5 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 4 SEPTEMBER 2013 Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... Theatertip Waarom mannen seks willen en vrouwen liefde info@latuvert.nl www.latuvert.nl 06 239 606 35 013 528 40 80 U kunt bellen van maandag t/m donderdag van 9.00 tot 13.00 uur info.oisterwijk@contourdetwern.nl www.contourdetwem.nl Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 2268 Kaarten informatie: Www.theatersoisterwijkmoergestel.com of 013-5217220 Volg Tiliander of Den Boogaard op Twitter en Theaters Oisterwijk Moergestel op Facebook! Dansavond (DANS) Oktoberfest - ism o.a. Muziekvereniging Prinses Juliana (MUZIEK) Schoolstraat 11 5066 EC Moergestel Tel: 013-5133709 dames heren kapper Zonnestudio De Schippers van de Kameleon Gratis Entree 13:30 uur Heb jij tijdens de vakantie nieuwe energie opgedaan? Moeder|oma (60) heeft een beroerte gehad. Nu is ze rol- stoelafhankelijk. Ze schildert, leest en gaat er graag af en toe tussenuit. Wil jij een middag in de week samen met haar optrekken? Je helpt twee personen. Haar man kan dan iets voor zichzelf doen. Te Zien in Den Boogaard: Za 5-okt Te Zien in Tiliander Za 21-sept Zo 22-sept Wo 2-okt Werkgroep Driekoningen zingen (3KZ) Wil jij je inzetten voor het voortbe staan van een traditie als Driekoningen zingen? Dan ben jij de vrijwilliger die we zoeken voor de werkgroep 3KZ. Geïnte resseerd? Neem dan contact op met Noor tje Bijvelt. Oisterwijk MarathonfevenementJ HARTverwarmendWijze beurs Waarom mannen seks willen en vrouwen liefde (KOMEDIE)

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 5