QuiZpel Sluit je aan: harmonie op zoek naar slagwerkers Mega Music Night i Aphrodite Oisterwijk Weekblad voor Moergestel Nog niet aangemeld? Doe het nü! Zie pagina 3 SCHi 4 zowel jongens als meisjes zijn welkom! 250 Scholieren deden mee aan workshops Uw GemeentenieuH's op www.oisterwijk.nl Artiesten! Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 KferSAfeö ff» En we doen dat razendsnel: deze week opge geven betekent komende week al een eerste proefles. Je kunt je dan bekwamen, als je het leuk vindt, in alles wat maar met slagwerk te WOENSDAG 4 SEPTEMBER 2013 38e JAARGANG Nr. 1722 Nieuwe instructeur Na negen jaren trouw en kundig les te hebben gegeven hebben onze slagwerkers afgelopen Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 maken heeft en... het is lekker dichtbij en makkelijk: in ‘Den Boogaard’! Informatie Wil je (of willen je ouders) eerst nog wat meer informatie, dan kan dat natuurlijk ook. Dat kun je aanvragen via hetzelfde mailadres. Maak kennis met de veelomvattende wereld van het slagwerk (van xylofoon tot drumstel; van grote trom tot cowbell, enz. enz.) en maak gebruik van deze unieke gelegenheid in een keigezellige groep die we willen gaan opzetten. De eerste schapen zijn al over de dam, dus... sluit je aan en doe mee!!! KEYS BEATS Keys Beats is onze muzikale hoofdact en is hetzelfde idee als het bij de meeste bekende Grazy Piano’s. Met 2 vleugels en drums ver zekerd voor een sfeervolle Mega Music Night. Dus komt allen voor een meer dan gezellige muzikale avond. Kaarten verkrijgbaar bij Café de Brouwer, kosten 10 euro entree geheel ten goede van Mega Minke. Wees er snel bij want vol is vol. Groeten de Brouwer Junior ■i www.julianarnoergesteLnT~ www.beatitslagwerkopleidingen.nl Beat ITJ Gratis proefles Slagwerk Meld je vandaag nog aanll ■AS! i Collecte Prinses Beatrix Fonds JU juni afscheid genomen van hun instructeur en moesten we op zoek naar een opvolger. Zo kwamen we in contact met Beat It Slag- werkopleidingen in Veghel die ons hun pro gramma aanboden waarin o.a. ledenwerving een belangrijke rol speelde. Dat sprak het bestuur van de harmonie dusdanig aan dat de samenwerking met Beat It inmiddels defi nitief vorm heeft gekregen en die als instruc teur de nog jeugdige Paul Schepers naar voren hebben geschoven. Alles in één hand! Met Paul hebben onze nieuwbakken slag werkers alles in één hand: Paul geeft leerlin gen individueel les (praktijk en theorie in één); hij geeft de hele slagwerkgroep les en hij is nauw betrokken bij de ledenwerving. Daarbij komt dat alle lessen in Moergestel in Den Boogaard worden gegeven op een tijd stip dat in overleg met de leerling wordt vast gesteld. Zo kunnen we in één pakket alles aanbieden! Mocht Paul ’n keer verhinderd zijn door bijvoorbeeld ziekte dan wordt hij vervangen door een van zijn zeven collega’s van Beat It Slagwerkopleidingen. (Voor de kinderen die aan de workshop heb ben meegedaan: Paul is de man die de melo dietjes van de verschillende landen op de xylofoon speelde en die jullie dus moesten raden). Workshops Zoals al aangehaald zijn de afgelopen vrijda gen liefst 5 workshops gegeven aan leerlingen van brede school ‘De Vonder’. 250 Leerlingen hebben kennis gemaakt met slagwerk en het ontstaan ervan en de kinderen waren dolen thousiast! Zodra men bij Beat It weer ruimte kan inplan nen willen we ook graag De Bienekebolders bezoeken. Dat komt dus nog. En nü waar het om draait: alle leerlingen die hebben meegedaan (groepen 4, 5, 6, 7 en 8) krijgen een gratis proefles! Ze hebben daarvoor ook een flyer meegekregen. Het enige wat ze daarvoor moeten doen is zich even aanmelden via e-mail: secretaris@ju lianamoergestel.nl en dan wordt er contact opgenomen wanneer die proefles precies plaatsvindt. Huidverzorgingsinstituut DJ TOMMY (Moergestelnaar Tom Kuypers) heeft de afge lopen jaren naam gemaakt als allround DJ door heel Nederland. Met vooral herkenbare en dansbare feestmuziek bij grote publieks evenementen is enthousiast publiek gegaran deerd, dus met DJ Tommy altijd een gewel dige Mega Music Night. Prinses Beatrix Fonds bestrijdt spierziekten en bewegingsstoornissen door het finan cieren van wetenschappelijk onderzoek en zet zich in om de kwaliteit van leven van patiënten en hun familie te verbeteren. Ook dit jaar doet het fonds weer een beroep op een bijdrage van de Moergestelse bevolking om mensen met een spierziekte een betere kwaliteit van leven te geven. Vorig jaar heeft de Moergestelse bevolking en flinke financiële bijdrage geleverd aan de strijd tegen de spierziekten. Ook dit jaar zullen collectanten bij u aanbellen met de bekende Oranje collectebus. Welnu, in de week van 9 tot en met 14 sep tember is het zover. Dan is het weer de natio nale collecte-week van het Prinses Beatrix Fonds. Wij zijn nog op zoek naar een aantal mensen die zich één avond in het jaar voor ons Fonds willen inzetten door te collecteren. U zet zich in voor mensen met een vaak ongeneselijke spierziekte. Zo kunt u deel uitmaken van een betere samenleving. Doen dus! Graag ontvang ik uw aanmelding: Wim de Ruiter (coördinator) 513 1573. MARC VAN ALPHEN Muziek is een belangrijke factor om deze Mega Music Night te doen slagen. Met Marc van Alphen kiezen we voor perfecte muziekale invulling en kwaliteit. Met variatie van disco/soul, Nederlandstalig, Rock ‘n Roll, top 40 en partymuziek komt deze Mega Music Night muzikaal in orde met Marc van Alphen. MAXIMA Tijdens de workshops werden op xylofoon diverse liedjes gespeeld die o.a. te maken hadden met het herkennen van diverse landen. Zo was er een bekend Schots deun tje, een Russisch stukje maar ook het ons welbekende ‘Wilhelmus’. Op de vraag of iemand dat muziekje herkende kwam een vinger uit groep 5 omhoog met als ant woord: ‘het liedje van Maxima’... Even later werd door alle kinderen uit volle borst ‘Ik neem je mee’ van Gers Par- doel meegezongen. Voor hun muziekken- nis, het herkennen van melodieën (uiter aard viel ook ‘Queen’ te beluisteren - ‘We will rock you’ klinkt zo vet op een drumstel - evenals Guus Meeuwis) slaagden ze alle maal! Een van de groepen van De Vonder tijdens de workshop. Links instructeur Paul Schepers.... Bij onze harmonie is ledenwerving ’n onderdeel dat altijd wel doorloopt, maar de afgelopen weken heeft die werving een enorme impuls gekregen! Voor alle instrumenten binnen de harmonie zijn nieuwe leerlingen welkom! Altijd! Dat is niet gebonden aan schooljaar of seizoen. Wil iemand een instrument leren bespelen dan is die persoon altijd welkom. Dit keer echter is ‘groot’ ingezet op de diverse slagwerkafdelingen binnen de harmonie. Zo kennen we de ‘klassieke’ drumband die voor op loopt als de harmonie de straat opgaat; er is een slagwerkgroep actief die tijdens con certen in de zaal optreedt met een eigen pro gramma en verder zijn er slagwerkers die zich ‘roeren’ bij het grote orkest of het oplei- dingsorkest en dan meer specifiek als drum mer of als percussionist. Welnu: de harmonie is op zoek naar slagwer kers voor alle onderdelen, en het mooist zou zijn een slagwerkgroep van jonge slagwerkers die zelfstandig kunnen gaan optreden. Maar die zich straks ook weer spreiden over de diverse onderdelen binnen de harmonie. 5 nieuws Reparatie - Verkoop - Verhuur oe es Voor meer informatie over de slagwerkopleiding en/of aanmelding voor de gratis proefles: gemeente MlZreKVtRfNlC.tNG P R I N S f: S j V I. Secretaris@JulianaMoergestel.nl siagwerkopteidingenJ Uitgave en redactie: Buro ‘76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl In leveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1