te Red-Rag nodigt jou uit 23-24-25 augustus a.s. grandioos seizoensopeningsweekend VAN ALPHEN Moergestelse molen in rouwstand I Aphrodite l ONZE SERVICE Oisterwijk Weekblad voor Moergestel De molen in rouwstand. Inzet: Prins Johan Friso RVD) FOCWA Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Audacia 65 jaar! Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Direct en vriendelijk geholpen; ook zónder afspraak Red-Rag store by Ligtvoet Shoes Gratis offerte/geschat schadebedrag, ook aan huis Huidverzorgingsinstituut Een uniek element aan de start van dit sei zoensopeningsweekend vormt de reüniewed- strijd tussen de helden van d’n Draai (waaruit ons huidige 3e is ontstaan) tegen dit nieuwe 3e (oude 4e). Kortom, bij de start van het nieuwe seizoen herleven oude tijden. Deze wedstrijd vangt aan om 19.00 uur. Deze avond wordt verder opgeluisterd door de “The Charm” (finalist Clash of the Cover bands 2012). SCHEPENSr TWEEWtELE* voor de opening van de allereerste Red-Rag store op zondag 18 augustus! Je leest het goed: Red-Rag opent een échte eigen store en het wordt er eentje die anders is dan alle andere merkshops die je kent... Niet alleen kun je er de complete collectie bekijken en kopen. Al je zintuigen zullen ervaren waar dit tegendraadse schoenenmerk voor staat. De Red-Rag store is een bijzondere winkel op een bijzondere locatie. Namelijk aan de Raadhuisstraat 15 in Moergestel! WOENSDAG 14 AUGUSTUS 2013 38e JAARGANG Nr. 1719 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Activiteiten Van 11:00 tot 17.00 uur ben je van harte wel kom voor de officiële opening van onze win kel! Natuurlijk zijn er ook verschillende stoere activiteiten. Als klap op de vuurpijl geeft de dansgroep Be Different (bekend van het RTL-programma Everybody Dance Now So You Can Think You Can Dance - The Nex Generation) een aantal spetterende optre dens! We zouden het top vinden als je erbij bent, dus graag tot de achttiende! •4' Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 AUTOSCHADES 1 11 sinds 1880 Gratis vervangend vervoer Kraaivenstraat 24 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 www.vanalphenautoschades.nl Maandagavond nog, de dag van het overlijden van Prins Johan Friso, heeft molenaar Victor Theeuwes de Moergestelse standerdmolen in de rouwstand gezet. De onderste wiek staat daarbij juist voorbij het laagste punt. Dat is althans de (katholieke) rouwstand zoals we die in Brabant en Lim burg kennen. In het westen van het land heb ben de wieken ‘n iets andere stand. Prins Friso was vanaf 2005 beschermheer van Vereniging De Hollandsche Molen. De vereniging had opgeroepen de molens in de rouwstand te zetten. De rouwstand blijft gehandhaafd tot de uitvaart van de prins. Red-Rag is een opvallend schoenenmerk: tegendraads en prikkelend eigenwijs. De we reld van Red-Rag is een creatieve, inspire rende broedplaats, een ’vrijstaat’ waarin alles anders is. Vandaar die uitdagende, stoere atti tude. Red-Rag bekijkt de wereld door een brutale bril en verlevendigt de boel met een flinke dosis humor. Zondag staat in het teken van de jeugd. Vrijdag 23, zaterdag 24 en zondag 25 augustus a.s. staat het sportpark van Audacia weer bol van de voetbal-en muziekactiviteiten. We staan namelijk alweer op de drempel van een nieuw voetbalseizoen en dan is het de beurt aan het traditionele seizoensopeningsweekend. Op vrijdagavond 23 augustus viert Audacia tevens haar 65e verjaardag! Op vrijdag 23 augustus trappen we af met de volgende wedstrijden voor de lagere senioren: Selectie Audacia training 18.30 uur Audacia 3 - den Draai 19.00 uur Audacia 4 - Manege Hooijen 20.00 uur Audacia 5 - Beerse Boys 19.30 uur Audacia 6 - VCB 19.30 uur Redenen genoeg om langs te komen Bij Red-Rag houden we niet van de snelste weg kiezen en met alle winden meewaaien. We doen dingen op onze eigen manier. Red- Rag staat voor lekker gedurfd, prikkelend ei genwijs en onderscheidend. Dat zul je ook tijdens de openingsdag gaan ervaren. Neem het van ons aan, er zijn redenen genoeg om langs te komen! I.v.m. overlijden Prins Friso Op zaterdag 24 augustus zullen vanaf 12.00 uur 24! samengestelde teams door bedrijven verenigingen, families etc. strijden om de felbegeerde wisseltrofee tijdens het welbe kende “Vriendentoemooi Dit is een record aantal deelnemers aan dit welbekende vrien- dentoernooi! De gehele dag zal de muziek verzorgd worden door een disco m.m.v. zan- ger/DJ Bram en ’s avonds zal het Brabants Soundmix Duo de feestvreugde nog verder verhogen (zal er nog een grandioze surpriseact plaatsvinden?). De prijsuitreiking van het toernooi zal rond de klok van 22.34 uur zijn. Op zondag 25 augustus is het de beurt aan onze jeugd middels onze “Jeugddag”, die dit jaar mede verzorgd wordt door Voetbalparty! Vanaf 11.30 uur wordt er gestart met de B en C junioren waarna de D, E en F jeugd middels een voetbalclinic de dag zullen vervolgen. Zie programma en indeling website www.auda cia.nl Vanaf 14.00 uur staat er ons dan een gran dioze “Hollandse Middag” te wachten in de kantine m.m.v. niemand minder van de de bekende DJ/Zanger Bram en deze mid dag wordt een geweldige afsluiter van dit feestelijke openingsweekend. Ook op deze dag staan de eerste officiële wed strijden op het programma voor ons le en 2e elftal. Zij beginnen met de bekercompetitie en de volgende wedstrijden staan op het pro gramma: 12.00 uur Audacia 2 - SV SSS 2 en om 14.30 uur treedt Audacia 1 (o.l.v. de nieuwe hoofd trainer Frans Tekath) aan tegen DOSL 1 uit Leende. Wij hopen u dan ook tijdens deze dagen te verwelkomen op ons sportpark aan de Mo lenstraat om zodoende het komend voetbal seizoen geweldig in te luiden. Tot vrijdag 23, zaterdag 24 en zondag 25 au gustus aanstaande! Commissie Seizoensopening Audacia 2013 RS. wilt u meer informatie omtrent de het seizoensopeningsweekend raadpleeg dan www.audacia.nl voor bijvoorbeeld wedstrijd- schema vriendentoemooi en tijden en inde lingen jeugddag. Korting op uw eigen risico tot 135 euro Gratis haal- en brengservice nieuws «MS* oe es ra Reparatie - Verkoop - Verhuur gemeente Uitgave en redactie: Buro ‘76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Wij zijn een Schodegarant totaalherstelbedrijf en vertrovwensreparateur voor Inlerpolis/Centroal Beheer Achmea

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1