s Bram Welten Nederlands kampioen! Bel de oplossing door naar 0909-5050165 Een verwendag voor de winnaar R.S.V. Fevior goed vertegenwoordigd op de Brabantse Kampioenschappen Op vakantie? Geef een afwezigheid- melding aan de politie door! A R L J N E N H A F P A R F U M E E E N D E N D X D V H A N N O A G A S A L N P N O O O S O N V L L U S H Z T Z L B L E F E C E F D R S E L I E K G G D A A N I U A H L O D N P U L A I N A M T F E S M I T E N N N N G T A D E N N K Afvallen Beauty Dieet Fietsen Fruit Gezond Haarlijn Handen Huid Lach Liefde Make-up Mode Nagels Parfum Salon Sexy Slank Tanden Zonnen Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Uw gegevens Denk eraan om uiterlijk één week voor uw vertrek de vakantiemelding doorgeeft. Er is één voorwaarde: de vakantieperiode moet minimaal zeven dagen duren. Afgevaardigd bij het springen: Paul Donkers met Carona Z klasse ZZ bij de paarden en Michelle Swinkels met Pebbels klasse B-L bij de pony’s Paul en Michelle zijn ook allebei kringkam- pioen geworden! De kampioenschappen worden gehouden op 10 en 11 augustus voor de pony’s en op 17 en 18 augustus voor de paarden in de Gemeente Wouw. Van harte gefeliciteerd en wij wensen jullie heel veel succes op de Brabantse Kampioen schappen! ZWALUWHOEVE (60 ct per gesprek) De woorden staan in alle richtingen (ook diagonaal). Sommige letters worden vaker gebruikt. Na oplossing vormen de overgebleven letters een begrip. De oplossing belt u door naar 0909 - 5050 165 (60 ct. per gesprek). Het is weer vakantietijd. Maar let op, want inbrekers hebben geen vakantie. Zorg dus dat u uw woning veilig achterlaat. De politiewebsite www.politie.nl helpt u hier bij. Hier vindt u tips om woninginbraken te voorkomen. En natuurlijk vraagt u ook uw buren om een oogje in het zeil te houden tijdens de vakantie. Informeer de politie Met een Vakantiemelding informeert u de politie over uw afwezigheid. Het doen van een vakantiemelding betekent niet dat uw woning permanent bewaakt wordt. De woning wordt in de gebruikelijke surveillanceroute betrok ken. Daarnaast kan de politie bij brand, inbraak of andere calamiteiten snel de sleutelhouder benaderen aan wie u de woning hebt toever trouwd. De selectiewedstrijden voor de kring Oirschot zijn weer voorbij! We hebben als vereniging goed gepresteerd en er zijn dan ook vele afvaar digingen dit jaar: Voor Dressuur bij de paarden zijn geselec teerd: Anita Roozen met U-Two klasse Z2 Joyce van Opbergen met Beauty klasse Z1 Judith van Gansen met Donatella klasse LI Bij de pony’s: Esmee Jansen met Adriaan klasse A-B Femke Ketelaars met Roeventerpeelhoeve Nadir klasse C-B Kim de Laat met Nikita klasse D-B behouden. De twee medevluchters hinderden elkaar in een van de laatste bochten en scha kelden elkaar uit voor de eindsprint die de Pijnenburgers onderling mochten aangaan. Bram won met overmacht de sprint en werd overtuigend Nederlands Kampioen. Van harte proficiat! U kunt de informatie doorgeven via het num mer 0900-8844. U kunt ook via een meldfor- mulier op www.politie.nl uw gegevens door geven (links bovenaan de pagina onder de kop Melden'. Vermeld in uw e-mail: - uw persoons - en adresgegevens en telefoon nummer - de periode van uw afwezigheid - het waarschuwingsadres/sleutelhouder(s) (naam, adres én telefoonnummer) Uiteraard kunt u in een van onze politiebureaus ook een vakantiekaart ophalen, invullen en afgeven. Sleutelhouder Nogmaals: er staat niet de hele dag een agent voor uw deur om de boel te bewaken. Uw huis wordt in de gebruikelijke surveillanceroute opgenomen. Door uw afwezigheid te melden, helpt u uzelf én de politie in geval van een calamiteit in of rond uw woning. Samen met de sleutelhouder nemen wij dan de eerste maatregelen, zodat u ongestoord van uw vakantie kunt genieten. Prettige vakan tie! Bram Welten is op woensdag 24 juli in Chaam tijdens de traditionele Acht van Chaam Nederlands kampioen wegwielrennen geworden in de categorie Nieu welingen. De renner van wielerclub Pijnenburg was een van de topfavorieten, omdat hij in de voorgaande wedstrijden 4 klassiekers op zijn overwinningslijst wist te zetten. Op het parcours van de Acht van Chaam werd de wedstrijd verreden over een afstand van 80 kilometer. Na een 15-tal kilometers ontsnapten 4 renners uit het peloton van 160 deelnemers met daarbij de 16-jarige Bram samen met zijn Pijnenburg clubgenoot Max Gulikx. Tot de laatste kilometer konden zij de voorsprong PAGINA 7 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 7 AUGUSTUS 2013 Persbelangen Puzzel Win De winnaar wisselt de hectiek van al ledag in voor een dag vol verdiende ontspanning in Wellnessresort de Zwa- luwhoeve. U voelt zich na het Oceaan arrangement voor twee personen ter waarde van 155,- als herboren. Proefde mythe van de oceaan en geef u eraan over. De bodem van de oceanen zijn een waar paradijs vol met natuur lijke bronnen. U zult het ervaren in de Zwaluwhoeve. Na de ontvangst tussen 09.00 en 09.30 met koffie/thee en iets lekkers begint een dag vol verrassingen. Met bijvoorbeeld sauna, scrubzout, Sa- lounge, uitgebreide lunch en Oceaan- behandeling. Het wordt een dag lang genieten. De Zwaluwhoeve heet u van harte welkom, www.zwaluwhoeve.nl. - WELLNESSRESDRT -

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 7