Brabants bonte strikken zijn te leen Crescendo sluit het seizoen af met huldiging gouden jubilaris 1 - '•Hl m i De 'Prlnsessen'buurt Nieuws en advertenties: buro78@planet.nl Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen Versiering van Moergestelse Nicole Franken raadhuis Oisterwijk tijdens koninklijk bezoek De Brabants bonte strikken waarmee het raadhuis op de Lind in Oisterwijk was versierd tijdens het bezoek van koning Willem-Alexander en koningin Maxima kunnen worden geleend. De strikken zijn gemaakt door Nicole Franken uit Moergestel. Zij maakte ook de strook Brabants bont die rond heel het historisch raadhuis liep. neem eens contact op met onze voorzitter Berry Smolders, tel. 513 2490. Een aantal van de Brabantse bonte strikken die kunnen worden geleend zijn bevestigd tegen de gevel van het historisch raadhuis van Oisterwijk. Foto: Paul Spapens De versiering is zeer in de smaak gevallen. Er zijn tientallen foto’s van gemaakt. Daags na het koninklijk bezoek zijn zowel de Brabants bonte strook als de stikken verwijderd. De kunstig gemaakte stikken bleven behouden. Er was zoveel vraag naar om ze te mogen gebruiken dat Nicole Franken besloot dit te organiseren. Basisschool De Kikkenduut uit Oisterwijk was de eerste die de strikken heeft geleend om er een evenement mee op te fleuren. “Ze waren er heel blij mee”, aldus Nicole Franken. Wie de strikken wil lenen kan een mailtje stu ren naar info@mooi-ruitje.nl van harte welkom. Bent u slecht ter been en wilt u worden gehaald, laat het ons weten, dan kan dat geregeld wor den. Wilt u dit doen voor 23 juli a.u.b.. Bij de receptie op Park Stanislaus ligt een lijst waarop u uw naam kunt laten vermelden als u die middag onze gast bent, of u belt een van onderstaande mensen om uw naam door te geven. Jacqueline tel. 513 2523 - Corry 513 3295 - Gina 513 2007 of Ricky 513 6086. Tot donderdagmiddag 25 juli a.s. GEEF ELKAAR DE HAND Donderdagmiddag 25 juli sluiten wij het eerste halfjaar af in Park Stanislaus. Wij beginnen om 15.30 uur met een borreltje of glaasje fris. Daarna eten we met z’n allen frietjes etc. Woont u niet in Park Stanislaus maar elders in Moergestel en voelt u zich alleen, u bent Hebt U ook zo’n zin om bij Crescendo te komen zingen? Aarzel dan niet en kom op een van onze repetitieavonden eens luisteren en/of meezingen. Je bent van harte welkom, iedere maandagavond van half 8 tot half 10 in "De Nieuwenhof' aan de Klooster dreef, of Rietje Bekkers-van de Wouw nadat ze door voorzitter Berry Smolders is gehuldigd. Op zaterdag 29 juni j.l., heeft Gemengde Zangvereniging Crescendo, haar seizoen weer afgesloten met een gezellig daguitstapje. Er was door een paar leden een mooie fietstocht uitgezet met picknick, enkele aanlegplaatsen en een heerlijk etentje. Het was fijn fietsweer en ieder heeft genoten. Zoals de laatste jaren gebruikelijk, worden op die dag ook de jubilarissen in het zonnetje gezet. Dit jaar was dat Rietje Bekkers-van de Wouw voor haar 50 jarig lidmaatschap. Tevens mag vermeld worden, dat Rietje in die 50 jaar al ruim 35 jaar een bestuursfunctie bekleedt, waarvan de laatste 7 jaar als pen ningmeester. De voorzitter overhandigde haar een kadobon en een mooie bos bloemen. Rietje alsnog gefeliciteerd! De leden gaan nu genieten van een fijne vakan tie en op 12 augustus zullen zij hun stem weer laten klinken. ^3$ - PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 10 JULI 2013 MOERGESTELD VAN BOVEN VUGT door PATRICK c 3 -

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 5