Terugkijkend op mijn basisschooltijd. Het SMC bedankt Moergestel enorm hartelijk! Bijeenkomst technische staf en selectie Audacia I Drukkerij Cyaan vervult uw drak en printwensen! IENSTNR. Kim van de Wouw: Sinds ’n aantal weken verschijnt in Moergestel-Nieuws een opvallende en uit nodigende advertentie van Drukkerij Cyaan. Tijd om dit bedrijf wat nader aan u voor te stellen. Cyaan Drukkerij uit “de Beerzen“ staat inmid dels bekend als een no-nonsense bedrijf dat garant staat voor kwaliteit, snelle levertijden en scherpe prijzen. Bij ons kunt u terecht voor al het drukwerk voor uw bedrijf: briefpapier, enveloppen, visitekaartjes, sets/bloks, genum- De hoofdprijs van de gratis loterij onder alle bezoekers werd gewonnen door Frank Tim mermans. Uit handen van SMC-voorzitter Bas Hessels ontving hij een reischeque voor een prachtige driedaagse reis naar Parijs. Wij wensen Frank en zijn reisgenoot veel plezier! Kim van de Wouw (19) en haar twee zussen hebben alledrie hun basisschooltijd doorgebracht bij de Bienekebolders. Kim gaat volgend jaar Psychologie studeren in Tilburg en vertelt enthousiast over haar basisschooltijd. Mijn zusje bleek moeite te hebben met lezen en schrijven. Zij kreeg toen vanuit school wekelijks individuele leesbegeleiding en extra gevarieerde leesoefeningen. Mijn zus gaat nu ook een universitaire studie volgen. Het was altijd heel gezellig en sociaal bij de Bienekebolders. Niet alleen maar rekenen, taal, topografie, maar vooral ook bewust en aandachtig met elkaar omgaan. In de dagelijkse kringgesprekken werd het nieuws doorgeno men en kreeg iedereen de gelegenheid om zijn verhaal te doen. Hierdoor durfde je gemak kelijk initiatief te nemen. Zo heb ik een keer geregeld dat mijn oom, een militair, uitleg kwam geven over het leger. Financiering openbaar carnaval veiliggesteld Bedankt voor de geweldige avond, commissie SMC dienstenveiling, Eric, Hans, Toon, Ad, Erik, Bas en Kim Ik heb veel zelfstandigheid meegekregen en daarbij leer je vanzelf te reflecteren. Dit heeft mijn bewustzijn vergroot. In de middelbare school merkte ik dat andere scholieren hiermee vaak wat meer moeite mee hebben. Ik weet wat ik wil! De verkleed- en griezelboek kan ik mij ook zo goed herinneren. Het leren ging hierin spe lenderwijs en met veel verbeelding. Wanneer de vrijdag werd gebruikt voor een ‘weekslui- ting’, hadden alle klassen een act ingestudeerd welke die vrijdag voor de hele school werd opgevoerd. Het was heerlijk om dit mee te maken. Ze zeiden altijd; okay, maar regel het zelf. Aan het begin van het schooljaar gingen wij met de hele school op kamp. Dan leer je elkaar kennen en merk je dat het één geheel is. Iedereen hoorde er bij en je leerde veel van elkaar. Als ik iets niet begreep, leerde ik om het, naast aan de leraar, ook aan anderen te vragen. Je kreeg week- en dagtaken en wist precies wat je moest doen. Ik leerde om eerst de dingen te doen die moesten, of die ik moeilijk vond. Zo had ik aan het eind van de week vaak tijd over voor andere, leuke dingen. Uit tussentijdse evaluatieverslagen werd heel treffend duidelijk hoe ik in elkaar zat en waar ik aan moest wer ken. uiteindelijk kostenbesparend zijn. Heeft u nog vragen of wensen ga dan naar onze website: www.drukkerij-cyaan.nl en vul het contactformulier in of naar onze facebook- paginawww.facebook.com/CyaanDrukkerij U kunt natuurlijk ook persoonlijk langskomen om al uw wensen te bespreken. Loop gerust eens binnen op ons adres aan de Oranjestraatla in Middelbeers. De koffie wordt bij ons vers gezet. U bent van harte welkom! En gelukkig waren er genoeg gulle kopers, er werden 116 van de 131 diensten verkocht. En als tijdens het veilingspel een tegoedbon voor 120% van z’n waarde wordt afgeslagen, dan is de sfeer ook meer dan uitstekend te noemen. De afslagers Hans Antonis, Rob Outmayer en Ton Jacobs maakten de avond dan ook geen moment saai, in wisselende duo’s wisten zij het uitgebreide veilingaanbod prikkelend te verkopen. De veiling heeft een positief netto resultaat van liefst 13.200,- opgeleverd. Aanbieders en kopers: hartstikke bedankt! Met deze op brengst is de financiering van het openbaar carnaval voor de komende jaren gegarandeerd. En dat hebben we maar mooi met z’n allen samen bereikt! Donderdag 13 juni kwam de selectie van Audacia bijeen om officieel kennis te maken met de nieuwe hoofdtrainer, Frans Tekath, en de technische staf. Frans Tekath was duidelijk in zijn bewoording en visie naar de groep: Normen en waarden in de breedste zin staan voorop in de komende seizoenen, evenals de teamgeest met als doel een stabiele 4e klassen Naast assistent trainer Piet Brekelmans waren ook aanwezig de leiders Jan Swinkels, Jack Linkels, Rob Kuypers (Hans de Brouwer afwe zig vanwege ziekte) en de vlaggenisten Ralf de Wit en Rob Wesel. De keeperstrainers Henk Janssen en Jan van Elderen luisterden samen met verzorger Jos Hesselberth aandachtig naar het betoog van de trainer van eigen bodem. De eerste training begint op donderdag 1 augustus. Na iedereen een fijne vakantie toegewenst te hebben zocht een ieder zijn weg in de vallende schemering. Door de toenemende vraag naar full-colour printwerk in diverse oplages, hebben wij geko zen voor de allernieuwste productieprinter van Xerox. Met deze machine zijn wij in staat om voor u, razendsnel en accuraat, de meest uiteenlopende opdrachten te verwerken. Al het drukwerk kunnen wij voor u verzorgen, of het nu in één kleur of full-colour is. Aange zien wij het gehele proces, vanaf ontwerp tot aan de levering bij u op het bedrijf, in eigen hand kunnen houden zal dit voor u als klant Bas Hessels (rechts) overhandigt de reischeque aan Frank Timmermans, winnaar van de gratis loterij. Afgelopen zaterdag vond in Den Boogaard de dienstenveiling van het Samen werkend Moergestels Carnaval plaats. Bijna 250 bezoekers hebben een enerve rende avond beleefd, de commissie is uiterst tevreden met het behaalde resul taat. Wethouder Joost Wagenmakers roemde tijdens de opening de sfeer van het Moergestelse car naval en de zelfredzaamheid die een actie als de dienstenveiling uitstraalt. Dat ‘ons carnaval’ breed wordt gedragen behoeft verder geen betoog, de vriendelijke samenwerking tussen de drie carnavalsverenigingen is daarenboven voorbeeldig. En de voorbereidingen voor de veiling waren weliswaar geen sinecure, maar het succes zou uiteindelijk toch worden bepaald door de kopers. Als ik tijdens mijn paardenhobby sprak met andere basisschoolkinderen, vroegen ze mij vaak; ‘je mag toch doen wat je wil bij de Bie- neke?’. Kinderen hadden geen beeld van onze zelfstandige manier van plannen en leren. al uw andere drukwerk zoals geboorte-, huwe lijks- en jubileumkaarten, zowel voor eigen ontwerp als een keuze uit een van onze col lecties. merde order- en memobloks, brochures, flyers, posters, enz. en wij verzorgen zelfs complete huisstijlen. Dit alles in diverse papierkwaliteiten en kleur- mogelijkheden, maar uiteraard bent u bij Cyaan Drukkerij ook aan het juiste adres voor PAGINA 7 ■■■■■■■■■■■■I ’MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 26 JUNI 2013

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 7