Een bankje rond de Maxima-linde Scouting St. Jan Moergestel organiseert grootse reünie! Zonovergoten officiële opening ’De Vonder Ballonwinnaars Koninginnedag 1 TM ,-JSn 30 april 2013 Koningin Maxii i ici In afwachting voor het aftellen... ...en weg zijn 450 ballonnen...! met wethouder Maarten Pieters 10, 9, 8... dan aan voor deze reünie. Dat kan via onze site www.scoutingmoergestel.nl. HERHAALDE OPROEP In 2013 bestaat Scouting St. Jan Moergestel 50 jaar! Om dit te vieren worden er in 2013 diverse activiteiten georganiseerd. Daarbij hoort natuurlijk ook een grootse reünie voor ALLE leden en oud-leden van de scouting in Moer gestel (let op: inclusief de voormalige Rakkers). De reünie zal plaatsvinden op zaterdag avond 26 oktober 2013 in het scoutingge- bouw Den Donk aan de Bosstraat in Moer gestel. Veel leden en oud-leden hebben zich al aangemeld, maar veel ook nog niet! En we hebben niet van alle oud-leden de adres sen. Vandaar deze oproep: Ben je tussen 1963 en 2013 op één of andere manier betrokken geweest - of nog steeds betrokken - bij scouting in Moergestel (als jeugdlid, als leiding, als bestuurder, als beheerder/klusser of anderszins), meld je Op 30 april 2013 werd door kinderen uit Moergestel de Maxima-linde geplant. Deze linde herinnert aan de kroning tot koning van Willem Alexander. In Oisterwijk is een Willem Alexander-eik geplant en in Heukelom drie kleinere lindebomen met de namen van de drie prinsesjes. Oisterwijk kreeg ook nog een Beatrix-linde. Samen vormen deze bomen een bomengezin, net zoals Moergestel, Oisterwijk en Heukelom ook een eenheid vormen - een eenheid in verscheidenheid. Het initiatief tot deze bomen is genomen door de inwoners van de drie dorpen. Zij hebben het ook volledig zelf gerealiseerd. De Stichting Vrienden van St.-Jan schonk deze bank rond de Maxima- linde. De Moergestelnaren zelf, bezoekers aan Moergestel en in het bijzonder aan de dagkapel kunnen op de bank even rusten en van het Brabantse leven genieten. De bank is geplaatst op 12 juni 2013 omdat op deze dag het koninklijk paar Oisterwijk bezocht. Ook als u mensen kent waarvan u weet dat ze betrokken zijn geweest bij scouting in Moergestel: informeer ze alstublieft over de reünie op 26 oktober a.s., en vraag ze zich hiervoor aan te melden via onze site. Degenen die zich hebben aangemeld ont vangen na de zomervakantie nadere infor matie over het programma van de reünie. Dit jaar zijn er tijdens Koninginnedag ruim 600 ballonnen de lucht in gegaan. 15 Kaartjes zijn er teruggestuurd naar het Oranjecomité. De eerste prijs werd gewonnen door Jaap Boogaers. Zijn ballon maakte een reis van 386 km. door de lucht en werd gevonden in het plaatsje Weije in Duitsland. Op de foto met Johan (Novy) en Angeline (Oranjecomité) van links naar rechts: Frederike Bouman (zij ging op de foto voor haar zusje Charlotte die de 3de prijs won), Jom van Beers (2de prijs), Jaap Boogaers 1ste prijs), Roel Theeuwes 4de prijs), Freekje van de Broek (5de prijs) en Minke Zoontjens. Minke ontving de troostprijs: haar ballon kwam terecht op de vliegbasis in Gilze Rijen. Zij ontving een pakket van de Koninklijke luchtmacht. @fiiB I PAGINA 5 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 26 JUNI 2013

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 5