31e Wandelavondvierdaagse ook weer goed verlopen ALLROUND MAKELAARDIJ Monuta opent vestiging voor Moergestel Bus-bootreis van het Rode Kruis Oisterwijk/ Haaren contour twern vrijwilligers gezocht EN ZOMERPERIODE STAAN WIJ GRAAG VOOR U KLAAR! Monuta W Tom van Dijk DE GEHELE VAKANTIE- flllROuND makelaardij funda Wij zijn alle hulpverleners erg dankbaar, dus heel hartelijk dank hiervoor. Huize Nieuwen hof voor de opslag van de materialen, de men sen van de E.H.B.O., directie van De Vonder Het Rode Kruis heeft op maandag 10 juni voor 80 ouderen een bus- bootreis georganiseerd. De evaluatievergadering is goed verlopen. We hebben weer een aantal aan dachtspunten ontvangen en deze zijn besproken en een aantal nemen we ter harte. Terugkijkend op de wandelavondvierdaagse van 2013 mogen we ook dit jaar weer zeggen dat deze geslaagd genoemd mag worden. Het was goed wan delweer. Neem nu vrijblijvend contact met ons op voor een gratis waardescan van uw woning. Van Dijk wil mensen afscheid laten nemen op de manier die bij de overledene past. “Er is heel veel mogelijk, ook zaken waar iemand zelf waarschijnlijk nooit aan gedacht heeft, zoals een begraafplaats in de natuur, een foto reportage van de uitvaart en een door de Per 1 juni is Tom van Dijk gestart als franchisenemer van Monuta voor Moergestel en omgeving. Onder de naam Monuta Tom van Dijk houdt hij kantoor aan huis aan de Pastoor van Ryckelstraat 7 in Oisterwijk. In dit bijzondere pand, dat voorheen een timmerfabriek was, werden vroeger ook uitvaartkisten opgeslagen. Van Dijk heeft een verpleegkundige achter grond en maakt, na een tussenstap in de inter nationale sales, een bewuste overstap naar de uitvaartbranche. Van Dijk: “Ik miste in mijn werk dat ik werkelijk iets kan betekenen voor mensen. Uit eigen ervaring weet ik dat het enorm belangrijk is om na een overlijden zorg uit handen te nemen van nabestaanden. In een korte en emotionele periode moet veel geregeld worden. Tegelijkertijd kan de periode van afscheid ook een heel mooie periode zijn, waar je nog lang met een goed gevoel op terug kijkt.” De wandelavondvierdaagse voor 2014 is gepland van dinsdag 3 t/m vrijdag 6 juni 2014. Dit is nog voorlopig omdat we nog toestem ming bij de gemeente moeten vragen. Wij wil len de scholen en de verenigingen vragen met deze data rekening te houden en geen activi teiten te organiseren. Wij wensen ieder een prettige vakantie en een fijne zomer. De Organisatie van de Wandelavondvierdaagse Dit jaar waren er 405 betalende wandelaars, die voor een medaille gingen, dat waren er 140 minder dan in 2012. Dit is echter nog altijd voor Moergestel een flink aantal. Deze aantallen zijn als volgt over de afstanden ver deeld: 343 voor de 5 km.; 40 voor de 10 km. en 22 voor de 15 km. We hebben geen verkla ring waarom het aantal voor de 10 km zo laag is. Toch is de organisatie met deze aantallen heel blij, hieruit blijkt al 31 jaar dat een wan delavondvierdaagse in Moergestel niet weg te denken valt. Tegen de wandelaars wil de orga nisatie zeggen denk er eens over na om volgend jaar in te schrijven voor de 10 of 15 km, het is nl. veel rustiger lopen en de routes zijn veel mooier en voor de lopers voor de grote Nijmeegse en Apeldoornse Vierdaagse is de 15 km een mooie training. voor het gebruik van de speelplaats, de mensen van MTV en Moergestel Nieuws voor de beel den en de mooie foto’s, de Harmonie, die altijd weer klaar staat om de wandelaars op te halen, de gemeente voor de vergunning e.d., de politie. Ook alle mensen die we vergeten zijn, maar ook voor hun hulp in welke vorm dan ook is de Stichting zeer dankbaar. Verder zijn we natuurlijk alle sponsors zeer dankbaar, want zonder uw hulp is dit evenement moeilijk te organiseren. De gasten kwamen uit Oisterwijk, Moergestel, Haaren, Esch, Biezenmortel en Helvoirt. Doel van deze dag was om gasten, die niet zelfstandig in staat zijn om alleen op stap te gaan, een sociale en gezellige dag te bezorgen. Een 8-tal vrijwilligers van het Rode Kruis hebben deze helpen verzorgen. De reis ging met de bus naar St. Anna- land in Zeeland, daarna is men overge stapt op het rondvaartschip "de Frisia". Ruim 3 uur varen o.a. over de Ooster- schelde en onder het genot van een kopje koffie een heerlijke lunch ge bruikt. De gasten hebben vanwege het lage water, op de zandbanken, tientallen zee honden kunnen spotten. De terugreis was vanwege het mooie weer en met een zonnig uitzicht een ontspannen tocht. Het Rode Kruis kan terugkijken op een geslaagde dag met tevreden gasten. Om elk jaar deze wandelavonden tot een succes te brengen is er veel hulp nodig, en die hebben we weer opnieuw gekregen van een aantal vrij willigers, sommige vrijwilligers ook al voor de 31e keer, zoals posten, brigadiers, inschrij vers, of andere functies. Zonder uw hulp is dit grote sportevenement met Moergestelse mensen niet te organiseren. De organisatie is hen daarom weer zeer erkentelijk en hoopt ook in 2014 weer op hun hulp te kunnen reke nen. Monuta Tom van Dijk is onderdeel van uit- vaartbedrijf en -verzekeraar Monuta, een van de leidende uitvaartondernemingen en -ver zekeraars in Nederland met meer dan 1,1 mil joen verzekerden en maar liefst 90 jaar ervaring in het verzorgen en verzekeren van uitvaarten. Overigens ook zonder uitvaartverzekering of met een verzekering bij een andere maatschap pij kan men bij Monuta Tom van Dijk terecht. De Bienekebolders bedankt alle ouders en Firma Verhoeven, voor het mogelijk maken van de musical. (klein-)kinderen beschilderde kist. In een uit vaart schets je een beeld van iemands leven. Vanuit die gedachte zoek ik naar producten en diensten die daar optimaal aan bijdragen.”, aldus Van Dijk. ’.vT MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 26 JUNI 2013 PAGINA 3 0 Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 2268 06 239 606 35 013 528 40 80 U kunt bellen van maandag t/m donderdag van 9.00 tot 13.00 uur info.oisterwijk@contourdetwern.nl www.contourdetwern.nl De steun bij iedere uitvaart. Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg T 013-5920080 F 013 4688259 I www.allroundmakelaardij.nl Coach Een jonge vrouw van 24 jaar doet vrijwilli gerswerk bij de Ark van Noah (stichting die met dieren naar instellingen gaat om daar zieke mensen te bezoeken). Een coach die haar begeleidt naar de diverse instellingen is een must voor deze vrouw. Het bezit van een auto is noodzakelijk. Geheugen zoekt steun Voor een mevrouw met dementie zoeken we een vrouw die met haar kan wandelen. Mevrouw kan prachtige verhalen over vroeger vertellen. Ze heeft een zacht karakter, is weduwe en heeft geen kin deren. Neem contact op met Jacqueline van den Acker.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 3