JOHN'S moorman r ERKEND DONKERS J“Pe Bang voor hangjeugd? ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES Musical kids Moergestel komen met t, Achtste Groepers Huilen Niet! Vrachtauto in brand op A58 Moergestel BON Happy Hour in Tiliander tijdens gratis pleinconcerten op het Lindeplein AUTOMOBIELBEDRIJF Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Wij gaan onze verhuisdozen sluiten. Denkt u nog aan uw cadeaubon? Naam 9 juni.Oirschot.theater de Enck.bijna 300 mensen waren getuige van de eerste echte Uw wijkagent Voor meer informatie over criminele jeugd kunt u terecht bij uw wijkagent. Via www.politie.nl vindt u uw wijkagent. ...als herstoffering perfect moet zijn! www.johnsstoffering.nl Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! Autoschade Soorten hangjeugd Er zijn drie soorten hangjeugd. Ten eerste de groepjes schoolgaande jeugd vanaf 12 jaar die geen strafbare feiten plegen en weinig overlast veroorzaken. Daarnaast is er een categorie die wel overlast veroorzaakt. Deze twee soorten hangjeugd zijn meestal gewoon aanspreekbaar. Mocht een gesprek niets uit halen, dan is de gemeente de aangewezen instantie om u hierbij te helpen. De derde categorie is de hangjeugd die straf bare feiten pleegt, zoals stelen, drugs dealen of vernielingen plegen. Natuurlijk kunt u dan wel de politie bellen. Normaal gesproken belt u 0900-8844, maar als u een jongere op heterdaad betrapt, dan graag 112 bellen. Op de zondagmiddagen in juni worden er op het Lindeplein gratis toegankelijke con certen georganiseerd. Tijdens deze concerten geldt er een speciale horeca aanbieding op het terras en in het café van Theater Tiliander. Als u een fles Prosecco bestelt tijdens de pleinconcerten krijgt u een gratis bittergar nituur aangeboden! Daarnaast is het tussen 15.00 -16.00 uur Hap py Hour bij Tiliander. De ideale gelegenheid om gezellig op het terras te zitten met een hapje en een drankje en ondertussen getrak teerd te worden op leuke muziek! Misschien voelt u zich weleens onveilig door de aanwezigheid van hangjeugd. Toch hebben jongeren lang niet altijd slechte bedoelingen. Ze zoeken een plek om samen te zijn. Dat is iets van alle tijden. Het kan helpen om zelf in gesprek te gaan en te vertellen waar u mee zit. Lukt dit niet, dan belt u de gemeente. Constateert u crimineel gedrag, dan kunt u de politie inschakelen. Rondhangende jeugd treft u vaak aan in groe pen bij de ingang van een winkelcentrum, in het park, speeltuin of op een andere voor het publiek toegankelijke plaats. Ze doen vaak niets bijzonders en toch wordt erover geklaagd. De groepsvorming komt misschien zelfs dreigend op u over. De politie kan aan dit soort samenscholingen alleen wat doen, als er ook strafbare feiten worden gepleegd, zoals vernieling of diefstal. In alle andere gevallen is de gemeente de aangewezen instan tie om dit soort zaken te melden. Overlast Hebt u last van een groepje hangjeugd? Bel dan niet meteen de politie. Wij zullen u name lijk eerst vragen of u zelf iets heeft onderno men. U kunt de groep zelf aanspreken. Vaak valt er met jongeren een normaal gesprek te voeren. Bent u daar bang voor? Doe het dan samen met anderen, bijvoorbeeld uw partner of buren. V-ïroen Ook voor projectstoffering 25 jaar ervaring met alle leerlingen uit Moergestel en Oirschot schitterden zij in dit spannende sprookje! Doortje kwam terecht in het land van Oz. Samen met de Laffe Leeuw, De domme vogel verschrikker en de Blikken man gingen ze op zoek naar de Tovenaar van Oz... Alle kinderen zongen zelf alle liedjes en voor zo’n eerste keer was het grote applaus een duidelijke beloning! Nu gaan alle kinderen aan iets bijzonders werken en wel aan de musical “Achtste Groe pers Huilen Niet”. Een heel ander verhaal maar wel een uitdaging! En in december gaan alle kids ook nog eens optreden in de Enck tijdens de Musical We Will Rock You. De lessen zijn voor kids vanaf 8 jaar en vinden dan aan! Aanmelden kan via: www.vertelate plaats in Moergestel.Wil je meer weten over l: deze sjj0WSp Kijk jan Op www.desdemona- dance.nl of bel 06-51034019. Bloem Groen Op de A 58 tussen Moergestel en Tilburg is vorige week donderdagmiddag de op legger van een vrachtauto in brand ge raakt. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. De chauffeur bracht zijn trekker onder het viaduct van de EindhovensewegITilburgseweg in veilig heid. Als gevolg van de brand moest de A 58 worden afgesloten. Dat veroorzaak te lange files aan beide zijden van de snelweg. En dat leidde weer tot veel extra sluipverkeer, een groeiend probleem in Moergestel. Foto: Paul Spapens MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 19 JUNI 2013 PAGINA 6 vvwwüoemengroencreaties.nl hade.nl hade.nl www.rdonkersau info@rdonkersau Woonplaats Telefoon I I - I I I-- I I I I I- I I I I I I I I Onderstaand gedeelte ook invullen. |_Straat... kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden MET geplaatst! Bekijk onze nieuwe website! Pastoor Muskenshof 2 - 5066 GM Moergestel E-mall: lnfo@J-pc.nl - Tel: 06 51 57 53 51 www.j-pc.nl Kerkstraat 16. Moergestel Tel. 013-513 3612 Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalenl De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I _l Computerservice Moergestel t/m 6 regels 3,50 Schoolstraat 60a 5066 EE Moergestel Tel: 013 513 11 21 Voor meer info... bel John Smits (013) 513 21 36 Mob. (06) 41 85 63 16 De Sonman 8a MOERGESTEL DE SONMAN 22 - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl t/m 10 regels 5,00 meubel- en autostoffeerderij Moergestel IT 1$ OUR BUSINESS Specialist in leder Van klassiek tot modern Kijk op www.watkomthier.in en win Woonhuis te huur: Burg. Maeiierstraat 1, Moergestel. Informatie 06-12977500. Bij aankoop van een fiets uit de Gazelle Goldline collectie, zowel elektrisch als licht gewicht, een hotelovernachting voor 2 per sonen gratis, www.goldlinebicyles.com bij Vogels Fiets Sport 013-5131435. Bloem wT Creaties 'Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... Te huur: compleet ingerichte horecaruim- te voor besloten feesten in eigen beheer. Meer info: 06 50838896. VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees-gegroet bij een brandende kaars, ook jeugdmusical van Desdemona Dance. Samen als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die - - - -- - haast onmogelijk lijken om verhoord te wor den en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Jos van Esch Elektrotechniek. Nieuw bouw, verbouw en renovatie bij zowel parti culier als bedrijf. 06-83792272 www.josvanesch.nl 23 Juni a.s. start de driedaagse basisop leiding: Verhalen vertellen kun je leren! Altijd al verhalen willen leren vertellen... Meld je lier.nl/aanmelden.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 6