Nieuwe Gèsselse uitdaging! QuiSpel VAN ALPHEN ’n Leuke avond én een gratis stedentrip naar Parijs?! OBS De Bienekebolders brengt de Trein naar Moergestel! Aphrodite Bijeenkomst leiding Jeugdvakantie- week vrijdag 21 juni ONZE SERVICE Oisterwijk Pleinconcert Muziekvereniging Prinses Juliana Zie pagina 3 Gratis vervangend vervoer FOCWA SCHEPENSy TWEEWfELEA QuiSpel Moergestel 2013 Uw Gemeenten ieu ws op www.oisterwijk.nl Huidverzorgingsinstituut Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 Korting op uw eigen risico tot 135 euro Gratis haal- en brengservice Direct en vriendelijk geholpen; ook zónder afspraak AUTOSCHADES sinds 1880 Tel. (013) 542 17 55 Op vrijdag 21 juni om 16.00 uur en 19.00 uur is er bij OBS de Bienekebolders weer een prachtige musical te bewon deren. Dit jaar is er gekozen voor musi cal de Trein. De hele productie is tot stand gekomen door samenwerking tussen leerlingen uit alle groe pen, de ouders en de leerkrachten. Het bij zondere aan de musical bij de Trein is dat ook de jongste kinderen een rol spelen in de musical, dus niet alleen groep 8. De musical Op deze avond maken we, onder het genot van een drankje, de antwoorden bekend, kun nen de teams ervaringen uitwisselen en maken we er met zijn allen een leuke feestavond van. En voor het winnende team geldt natuurlijk de eeuwige roem, tenminste voor een jaar. Doe mee met QuiSpel! Kortom: een uitdaging, die jou en je team een unieke avond bezorgt vol hersenkrakers, entertainment en gezonde stress in de herfst dagen van dit jaar. Doe mee met het eerste QuiSpel in Moergestel! Noteer deze data al-vast in je agenda, regel nu al een sterk team en volg ons via onze website (www.quispelmoergestel.nl), dit week blad, MTV en Twitter en Facebook. Meer info volgt! door u. De organisatie is er absoluut helemaal klaar voor. Kom aanstaande zaterdag naar Den Boogaard en geniet van een enerverende en dynamische veilingavond (ook ‘kijkers’ zijn van harte welkom!). Bovendien wordt onder alle bezoekers een gratis loterij geor ganiseerd. De prijzen variëren van een taart tot een espressoapparaat en van een etentje tot een drankpakket. En de hoofdprijs is een driedaagse stedentrip naar Parijs voor twee personen! Tussen 19.30 en 20.30 uur ontvangt u bij binnenkomst een gratis lot (op vertoon van het veilingboekje). De veiling start om 20.00 uur. Sluit zelf een voordelige koop en steun tege lijkertijd het openbaar carnaval! Opdat Moer gestel de komende jaren kan blijven genieten van een mooie optocht, een bezinnende car- navalsmis, een gezellige openingsmiddag, et cetera. Want gratis activiteiten zijn zelden kosteloos... Wij hopen u zaterdag om uiterlijk 20.00 uur in Den Boogaard te mogen begroeten! Tot dan! Commissie SMC dienstenveiling, Eric, Hans, Toon, Ad, Erik, Bas en Kim Dinsdag 25 juni a.s. Het opstap- en opleidingsorkest van Mu ziekvereniging Prinses Juliana geeft op dinsdag 25 juni haar jaarlijks pleinconcert. Dit jaar is het de beurt aan het pleintje bij de Kriekenakker in de wijk Oistelvoortjes. Dit concert is voor iedereen toegankelijk en begint om 19.00 uur. Traditiegetrouw worden er tijdens dit concert ook de muziekdiploma’s uitgereikt aan de orkestleden die op examen zijn geweest bij het Factorium. Het pleinconcert is een mooi muzikale afslui ter van het seizoen 2012-2013. Hierna geniet de muziekvereniging van een welverdiende vakantie. Namens de leden en bestuur van Muziekvereniging Prinses Juliana een hele fijne zomer toegewenst! Gratis offerte/geschat schadebedrag, ook aan huis Inmiddels hebt u het uitgebreide veiling boekje kunnen bestuderen, weet u hoe de spectaculaire avond gaat verlopen en kent u het brede aanbod. Bent u nog op zoek naar meer informatie? Kijk dan snel op www.carnavalmoergestel.nl voor details over de ver schillende diensten/goederen en voor meer achtergrondinformatie. Ook het veilingboekje is vanaf de website te downloaden. We hopen op veel bezoekers. Want het succes van de veiling wordt uiteindelijk bepaald QuiSpel-team Moergestel. Achterste rij, v.l.n.r.: Bas Smits, Yvonne Post, Carlo van Esch, Guus Hurkmans, Jos Denissen en Hans Antonis. Voorste rij, v.l.n. r.John van Esch, Jessica Verhoeven, Marij van de Loo, Jan van Vechel en Martine Pape. De grootste quiz ooit in Moergestel komt eraan! Een avondvullend programma vol spanning en gezelligheid. Een quiz met uiteenlopende categorieën waarbij je niet alleen een beroep kunt doen op je algemene kennis, maar vooral ook op je Gèsselse boerenverstand en je improvisatievermogen. Quiz op 4 oktober Op vrijdag 4 oktober 2013 haalt je teamleider een map op met 100 vragen en 1 speciale op dracht. Samen met je team, dat mag bestaan uit vrienden, familieleden, sportgenoten of collegae, probeer je alle vragen te beantwoor den. Hierbij mag je allerlei mogelijke hulp lijnen inschakelen, maar wij verklappen nu alvast dat je niet alles (ofbijna niets) op inter net kan vinden! Samen brainstormen, ant woorden zoeken in het dorp, opdrachten uit voeren, samen lachen en stressen. Dezelfde avond levert het team de ingevulde map weer in en wacht heel Moergestel in spanning af...! Prijsuitreiking op 12 oktober Een week later, zaterdag 12 oktober, wordt de uitslag bekend gemaakt in ‘t Draaiboompje. Zaterdag 20.00 uur Den Boogaard A.s. zaterdag is het dan zover: de dienstenveiling van het SMC, waarvan de opbrengst geheel ten goede komt aan het openbaar carnaval in Moergestel. Daarvan profiteren we allemaal! wordt buiten op de speelplaats ten tonele gebracht. De bijzondere speelplaats van de Bieneke-bolders is daar speciaal voor inge richt. Er is aandacht voor dans, zang en toneel spel. Te-vens is er flink aandacht besteed aan professioneel geluid, kleding en grime. Iedereen uit Moergestel en omstreken is bij deze uitgenodigd om te komen kijken naar De Trein! Entree bedraagt 2 euro. Een deel hiervan gaat naar het goede doel van school "Latou, in Burkina Faso". L- - X'- k 1 Weekblad voor Moergestel es oe Reparatie - Verkoop - Verhuur Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur WOENSDAG 19 JUNI 2013 38e JAARGANG Nr. 1714 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 gemeente -4; (wanneer dit niet te verhalen is bij een tegenpartij) nieuws O Kraaivenstraat 24 5048 AB Tilburg www.vanalphenautoschades.nl Wij zijn een Schadegurant totaolherstelbedri jf en vertrovwensreparateur voor Interpolis/Centraal Beheer Arhmeo Ky:- 5 - .j

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1