Dagbladbezorger ATB Cross in Moergestel op zondag 16 juni Vijfde plek voor Luuk van Gestel op NK Judoka’s judovereniging St. Jan behalen vierde plaats Roef! spelers nemen deel aan NK Honk- en Softbal Moergestel 100,- Startpremie Luuk tweede van rechts. Na een harde wedstrijd over een heus stra- Brabants Dagblad is op zoek naar dagbladbezorgers die 's ochtends voor 07.00 uur de krant willen bezorgen. Bijzonder is de fun-klasse waarmee de dag eindigt. Hierin kunnen recreatieve bikers een keer in een echte wedstrijd uitkomen. Deel name is bij deze klasse belangrijker dan win nen. De fun-klasse is voor iedereen toeganke lijk. Men hoeft alleen te beschikken over een geschikte ATB fiets met 26” of 29” wielen en een passende valhelm. Deelname is op eigen risico en het inschrijfgeld bedraagt 10,-. Daarbij wordt 10,- borg gevraagd voor het De locatie is het parcours ‘de Heiberg’ aan de Zandstraat. Het ATB crossparcours is deels gelijk aan het parcours waar in januari 2013 het Nederlands Kampioenschap Veldrijden Jeugd werd verreden. Meer informatie is te vinden op: www.atbcross.com Het programma van de dag is: 08:00 uur start inschrijving 09.00 uur Start E-klasse 09:45 uur start D-klasse 10:30 uur start C-klasse 11:30 uur start B-klasse 12:30 uur start A-klasse 13:30 uur start Fun-klasse Zondag 16 juni 2013 is er in Moergestel de tweede editie van de ATB cross. Stichting Wielerronde Moergestel/Oisterwijk organiseert deze ATB cross als onderdeel van een cyclus wedstrijden, die tijdens de zomermaanden gereden worden in de Nederlands-Belgische grensstreek. De organisatie rekent op een 400 fanatieke bikers. Deze strijden in vijf verschillende klas sen om de eer. Dit jaar is er een aparte com petitie voor damesteams. De organisatie heeft weer een prachtig parcours uitgezet met hoogte verschillen, trappen, drop-off zone en techni sche single tracks. Luuk van Gestel reed zondag 9 juni het NK wielrennen in Hoorn voor de categorie 6 (geboortejaar 2000). 65 Renners uit liefst 8 districten in Nederland hadden zich gekwa lificeerd voor de strijd om de rood-wit-blauwe trui. tencircuit bleef een groep over van ongeveer 20 renners. In de eindsprint kwam Luuk net een wiel te kort voor het podium en moest hij genoegen nemen met een keurige 5e plaats. Een vijfde plaats waar hij uiteindelijk tevreden mee terugkeerde naar Moergestel. startnummer, dat na de cross weer moet worden ingeleverd. Op zondagochtend 2 juni was het Judoclub Berkel-Enschot ‘ten shi’ die in scoutinggebouw Den Donk in Moergestel de laatste teamont- moeting van dit seizoen organiseerde. In deze teamontmoetingen bindt een team van onze club de strijd aan met de vijfkoppige teams van de Eerste Sport- en Judovereniging Goirle, Judoclub Sankawa (Oost- West en Middel- beers), Judovereniging Deusone (Diessen), Judovereniging Sint Jan (Moergestel) en de J.J.C. De Valbrekers (Haaren). Voor judover eniging St.Jan deden de volgende judoka’s mee Samé van Mensvoort, Djint van Mens voort, Martijn van Elderen, Roel Theeuwes en David van Laerhoven. Voor zowel Martijn als Roel was het pas de tweede deelname aan de team-ontmoetingen, maar voor David was het zelfs de allereerste keer. Daar was in de wedstrijden echter helemaal niets van te mer ken. Al onze judoka’s zetten zich in hun individuele partijen voor meer dan 100% in. En dat deden ze ook met zichtbare voldoening. Het resultaat was er dan ook naar. Ons team wist op deze mooie dag beslag te leggen op vierde plaats. Wij hebben weer genoten en zijn best trots op onze judoka’s. Dus Samé, Djint, Martijn, Roel en David hierbij nog eens dank voor jullie uitstekende en enthousiaste inzet en van harte proficiat met jullie vierde plaats. Op de foto ziet de judoka’s met hun verdiende prijs. Heeft u interesse in judo wij trainen in Den Donk op woensdag en donderdag vanaf 18.30 tot 20.30. Op 19 en 20 juni zijn de laatste judolessen van dit seizoen maar op 21 en 22 augustus starten we weer met een nieuw seizoen dus als je vijf jaar bent en zin in judo kom een paar proeflessen meedoen. In het weekend van 15 en 16 juni zullen 6 jeugdspelers van Roef deelnemen aan het Nederlands Kampioenschap Little League in Haarlem. In totaal 30 teams in allerlei leeftijdsklassen zullen hieraan deelnemen. Vanuit Moergestel hebben zich voor de Brabantse selectieteams de volgende Roef! spelers geplaatst (van links naar rechts): Tjeerd Heessels, Sara van Laerhoven, Stijn van Gorp, Maxim Mulder, Marieke van Erp en Koen Postelmans. Zij zijn allen pas 11 of 12 jaar oud! We wensen jullie allemaal heel veel succes in Haarlem. BRABANTS DAGBLAD PAGINA 7 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 12 JUNI 2013 W6G6N6R Media Meer bereiken. Met Wegener Wat staat er tegenover? Een maandelijkse vergoeding van ongeveer 220,-. Gratis Brabants Dagblad lezen. Vele extra’s. Uitstekend te combineren met andere bezigheden. Ga naar www.bezorgers.nl voor meer informatie. Direct aanmeiden? Via internet: www.bezorgers.nl Telefonisch: 0800-0222710

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 7