Aphrodite Stichting ’Voor en Door Moergestel kiest voor Scouting Ooievaar bouwt nest aan de Heiligenboom Speciale viering! Alstublieft, het veilingboekje! Oisterwijk fcx Zaterdag 22 juni: SMC dienstenveiling HEPEi Uw Gemeentenieum op www.oisterwijk.nl Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Commissie SMC dienstenveiling, Eric, Hans, Toon, Ad, Erik, Bas en Kim We hopen natuurlijk op een grote opkomst, Namens de werkgroep: Dorris, Paula, Marlies, Theo en Monique Tot ziens op zaterdag 22 juni om uiterlijk 20.00 uur in Den Boogaard, beleef een ener verende avond en geniet van het dynamische veilingspel! I Huidverzorgingsinstituut Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06*13180813 Bijzonder is het in die zin dat ooievaars nor maal altijd ’n polderlandschap opzoeken van wege het water in de omgeving. Dat er nu een ooievaar is gaan ‘nestelen’ in een bosge bied wordt als zeer apart beschouwd! ’n Mooi gezicht blijft het echter wél! Bekijk rustig het veilingaanbod, informeer eens in de markt en bepaal voor uzelf de prijs die u wilt betalen om een voordelige koop te sluiten. Tijdens de veiling zou zo maar kunnen blijken dat u zelfs voor minder die aankoop kunt doen! En bovendien steunt u alsdan het openbaar carnaval in Moergestel. Wie biedt er meer? Veilig huist ie op zijn nest, maar ‘s ochtends is hij bij de achterdeur te vinden. In de achtertuin het nest met drie jongen. Bijzonder is het zéker: ’n vijftal weken geleden landde ’n ooievaar op de schoorsteen van de woning van de familie Kuijs aan de Heiligen boom. Hij begon direct met het bouwen van een nest en het imposante bouwwerk is van veraf al te zien als je richting de Van Tien- hovenlaan rijdt. Meest waarschijnlijke van z’n verschijning is het feit dat de familie Kuijs ’n koppel ooie vaars houdt dat inmiddels ’n drietal jongen grootbrengt. Waarschijnlijk heeft dat de ooie vaar naar dit adres gebracht die verder lijkt te wachten op een partner. De bouw van het nest duidt daar namelijk op. In onze parochiekerk Zondag 16 juni a.s. is er een speciale viering in onze kerk. Het betreft niet alleen de terug- komviering van de communicanten, maar tevens is het ook een viering ivm de inzege ning van de Nieuwe Brede School. Pastor Theo zal eerst voor een mooie passende viering zorgen. Daarna gaan we met z’n allen naar de nieuwe Brede School welke pastor Theo zal gaan zegenen. Iedereen is daarbij van harte welkom! Noteer dus maar alvast in je agenda: zondag 16 juni a.s 10.00 uur in onze kerk St. Jansont- hoofding te Moergestel bijzondere thema-avond samengesteld met een verrassend programma. Voor 100,- per persoon kunt u erbij zijn! Er is plaats voor maximaal 80 personen. Iedereen die al eerder zo’n avond heeft mee gemaakt, weet dat zo’n avond buitengewoon goed verzorgd is. Sluit een voordelige koop en steun het SMC! Tijdens een dienstenveiling kan het publiek bieden op producten en dien sten die door bedrijven, organisaties en andere sympathisanten beschikbaar zijn gesteld en die bij opbod worden verkocht aan de hoogste bieder. De inzet is dikwijls ver onder de wer kelijke waarde van het product of de dienst. Daarvan kunt u beslist profiteren! De op brengst gaat naar een goed doel: het SMC. Stichting ’Voor en Door Moergestel’ organiseert voor het 4e jaar een avond, waar een lokaal goed doel centraal staat. Het goede doel voor 2013 is Scouting Moergestel. De scouting heeft behoefte aan de vernieuwing van outdoormateriaal, zoals tenten en picknicktafels. Bijzonder feit is dat Scouting Moergestel dit jaar haar 50-jarig jubileum viert. De scouting wil de kosten van het lidmaat schap zo laag mogelijk houden. Dat is soms lastig aangezien ze de leden graag willen voor zien van goed materiaal. Scouting Moergestel was dan ook verheugd dat ze verkozen zijn tot het goede doel 2013 door de stichting ‘Voor en Door Moergestel’. Cees van Dal, voorzitter van ‘Voor en Door Moergestel’: “Na overleg was het bestuur het er unaniem over eens om dit jaar de opbrengst van de thema-avond te doneren aan Scouting Moergestel.” Onder de naam “Tunes&Tapas” wordt een Draagt u Scouting Moergestel een warm hart toe, maar bent u niet in de gelegenheid bij “Tunes&Tapas” aanwezig te zijn: donaties zijn welkom, daarvoor kunt u een van onze bestuursleden benaderen of kijk op www.voorendoormoergestel.nl Gratis loterij onder alle aanwezigen Alle bezoekers aan de dienstenveiling zijn deelnemers in de gratis loterij. De prijzen variëren van een taart tot een espressoapparaat en van een etentje tot een drankpakket. De hoofdprijs is een driedaagse stedentrip naar Parijs voor twee personen! Op vertoon van het veilingboekje ontvangt u een gratis lot, waarmee u meedingt naar deze leuke prij zen. info kijkt u op onze website www.carnavalmoergestel.nl, stuurt u een e-mail naar dien stenveiling@carnavalmoergestel.nl of neemt u contact op met Eric Boogaers: 06 20081596. Bent u 22 juni verhinderd? Met de afgifte van een garantiekoop kunt u de veilingvoorzitter machtigen om namens u tot een maximum bedrag mee te bieden. U bepaalt dan tevoren schriftelijk wat u zou willen betalen voor welke dienst. Voor meer De veilingcommissie heeft vorige week 3.500 boekjes in elkaar gezet. Weliswaar veel werk, maar door het beperken van de kosten gaan de opbrengsten van de veiling volledig naar het goede doel: het openbaar carnaval, georganiseerd en gefinancierd door het Samenwerkend Moergestels Carnaval (SMC). Wat organiseert het SMC dan? Een opsomming: carnaval voor basisscholen (vrijdagmiddag), camavalsmis, openingsmiddag in Den Boogaard, carnavals- disco’s voor de jeugd, carna valsoptocht, seniorenbingo en -loterij, mottoverkiezing, pier- rotverbranding en zomercar naval. Alle activiteiten zijn al tijd gratis toegankelijk, maar uiteraard niet kosteloos. Denk bijvoorbeeld aan de snoepzak- ken, chips en ranja voor de basisschoolleerlingen, aan de koffie met worstenbrood tij dens de openingsmiddag, aan het optreden van Schlagerzan- ger Richtig Rex, aan het prij zengeld voor de carnavalsop tocht, et cetera. Weekblad voor Moergestel i Reparatie - Verkoop - Verhuur oe es 1 Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 WOENSDAG 12 JUNI 2013 38e JAARGANG Nr. 1713 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-5131474 gemeente nieuws uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1