moorman El MTV Stokeind s.v. Roef! Stokeind Gezien in Gèssel... ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES Sj s.v. Audacia Open Dag naaktrecreatie 2 juni 2013 BON Kunt u zelf uw rookmelder niet ophangen? Bel 0251 - 275 590 Welkom! Bomenwandeling op Landpark Assisië op zaterdag 1 juni Café Bridge Drive Oisterwijk nederlandse brandwonden stichting www.brandwondenstichting.nl/rookmelderteam AUTOMOBIELBEDRIJF Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s Op zondag 2 juni organiseert de NFN (de Naturisten Federatie Nederland) in samenwerking met naturistenorga nisaties in heel Nederland van 10.00 tot 16.00 uur een Open Dag om geïnte resseerden kennis te laten maken met naaktrecreatie en hen te verwelkomen op hun prachtige terreinen. Het thema van deze Open Dag is ‘Welkom!’ Ook naturistenvereniging Hart van Brabant in Tilburg heet u van harte welkom. De vereniging bestaat Tl jaar en telt zo’n 200 leden. Met trots presenteren wij ons bosrijke verenigingsterrein. In het bos zijn nieuwe bomen geplant, het sanitairblok is voorzien van een ruimte voor mensen met een beper king, Wij bieden de mogelijkheid om met een kampeermiddel te overnachten. We heb ben een sauna, een prachtig nieuw buiten zwembad met ligweide en een kinderspeel tuin. Er is een jeu de boulesbaan, een dartbord en boerengolf. Je kunt ook lekker in je blootje wandelen door ons bos. Hart van Brabant voert het keurmerk ‘Prettig bloot’ en onder schrijft daarmee de NFN-gedragscode. Natu ristenvereniging Hart van Brabant biedt aan mensen van jong tot oud een schitterende gelegenheid om in onderling respect te genie ten van naaktrecreatie en natuur. Maak kennis Zo'n 2 miljoen Nederlanders recreëren (wel eens) bloot. Op vakantie in het buitenland, op het naaktstrand of gewoon in de eigen achtertuin. De Open Dag is bedoeld om nog meer mensen kennis te laten maken met naaktrecreatie. Mensen die nog geen ervaring hebben met naaktrecreatie, kunnen komen kijken hoe het naturistisch recreëren op een verenigingsterrein of naturistencamping is georganiseerd. Bloot is op deze dag heel gewoon, maar zeker niet verplicht. Welkom Op 2 juni mag iedereen de gastvrijheid van het naturisme ervaren. ‘Welkom’ is het thema van de Open Dag. Bovendien bent u welkom om vragen te stellen over naturisme en zo te weten te komen wat de naturistische moge lijkheden in Nederland zijn. Op de website www.nfn.nl/opendag is alles te vinden over de Open Dag en de deelnemers. Naturistenvereniging Hart van Brabant vindt u op Zwartvenseweg 79 in Tilburg. Ons telefoonnummer is 468 24 50; ons e- mailadres is info@hart-van-brabant.nl Bezoek ook onze website www.hart-van-brabant.nl Wie goed rondkijkt in ons dorp ziet van alles... dingen die gewoon opvallen... dingen die bijzonder zijn... ‘n puur toevallige combinatie van activiteit/straatnaam... en van tijd tot tijd ontvangen we daarvan voorbeelden. Met veel plezier overigens. Boven zien we ‘n foto van een van de nieuwe bewegwijzeringsborden die onlangs in ons dorp zijn geplaatst. We ontvingen die foto met het volgende bijschrift: ‘volgens de gemeente kun je bij Roef! zowel voetballen, tennissen als hockey spelen, maar van deze drie genoemde sporten is er bij Roef! geen enkele mogelijk... De onderste foto leverde de combinatie: ‘schapen scheren aan de Scheerman’ op... Waar in Moergestel zou je dat toepasselijker kunnen doen? Op zaterdag 1 juni zal Mart van den Oever ons rondleiden op het terrein en door de omgeving van Assisië in Bie- zenmortel. De instelling is in 1900 gestart door de Broe ders penitenten met de opvang van mensen met een verstandelijke beperking. Een park dat prachtig onderhouden is met bijzondere bomen. Een hoogstam boomgaard die enkele jaren geleden is aangelegd. Landschapsarchitect PA.M. Buys maakte in 1970 een ‘Principeplan Situering Bebouwing en terreinindeling’. Mart van den Oever zal ons op zijn bekende enthousiaste en onderhoudende wijze over de bomen en deze bijzondere omgeving ver tellen. Verzamelplaats: parkeerterrein Landpark As sisië, Hooghoutseweg 3, Biezenmortel. Aanvang: 10.00 uur. Kosten: 2,- per persoon ter plaatse te voldoen (liefst gepast). Toegang gratis. Iedereen is welkom I I Naam Op zondag 25 augustus wordt de Lustrum Café Bridge Drive Oisterwijk gehouden. In het gezellige centrum van Oisterwijk doet U 7 van de 11 beschikbare locaties aan om 28 spellen te spelen. Aanmelden die dag tot 10:00 uur bij Tiliander. Met grote dank aan de deelnemende horeca gelegenheden kunnen we de inschrijvingsprijs voor het 3e-jaar op rij op 50,- per paar hou den. Na de vierde ronde wordt een lunch aangeboden op de locatie waar U dan bent. Prijsuitreiking na afloop in Cultuurcentrum Tiliander met de zoals ieder jaar weer een verrassende hoofdprijs. Informatie inwinnen en inschrijven kunt U via www.cafebridgedriveoisterwijk.nl oftel.nr. 06 5245 4019. ■■■Mi ■■■MHHBMMM Woonplaats Telefoon I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I J kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANT! betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden MET geplaatst! DE SONMAN 22 - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! t/m 6 regels 3,50 t/m 10 regels 5,00 Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. PAGINA 6 Te huur: compleet ingerichte horecaruim- te voor besloten feesten in eigen beheer. Meer info: 06 50838896. I _i I I---- I I-- I I I-- I I- I I I- I I- Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat Zin in een avondje bloemschikken? Geef je dan nu op voor maandag 3 juni, donder dag 6 juni. Aanvang 19.30 uur. Enjoy Flowers, tel. 06-29327665. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 29 MEI 2013 Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees-gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te wor den en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht.lJ krijgt wat u vroeg. Jos van Esch Elektrotechniek. Nieuw bouw, verbouw en renovatie bij zowel parti culier als bedrijf. 06-83792272 www.josvanesch.nl 'Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... Donderdag 20 juni start om 21.30u de Café De Brouwer Pub Quiz! Teams van max. 5 pers, en max. 16 teams. Schrijf tijdig in! 10.- per team en win leuke prijzen. Qi-Gong is leuker dan je denkt! Kom gerust eens kijken of meedoen op de woens dagmiddag van 15.30 tot 16.30 in Den Donk in Moergestel. Info elsvervest@live.nl of tel. 521 6035. Proefles gratis. Donderdag 20 juni start om 21.30u de Café De Brouwer Pub Quiz! Teams van max. 5 pers, en max. 16 teams. Schrijf tijdig in! 10.- per team en win leuke prijzen. De Taalspeelplaats: taalcursus Spaans of Frans voor kids van 5 tot 15. Gratis proefles op 7 en 14 juni. Voor meer info: www.detaalspeelplaats.nl of schrijf je in via info@detaal speelplaats.nl Vrijdag 31 mei staan wij weer op het plein met snoep en bloemen voor groot en klein. Stichting Wandelavondvierdaagse Moerges tel. VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. ■■■■MHBMMMaHHBaBHHHMB '..K

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 6