Bijzondere benefietavond op softbalveld Roef! De Vonder in gebruik! Maak de mooiste dag van uw leven nóg mooier! 1 tAOFp Vroeg op met muziek van de harmonie! ft. ,1 Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen Voor de meiden van het Jong Oranje Softbalteam is er na het winnen van het Europees Kampioenschap maar één droom: spelen op het WK in Canada deze zomer. Onze nationale sportkoepel NOC*NSF kan helaas geen geld vrijmaken voor deze droom en schrapte alle topsportsubsidies voor het softbal. Geen reden om in zak en as te zitten vonden de softbalsters en hun ouders. Burgemeester Hans Janssen: buitengewoon amb tenaar Burgerlijke Stand. pitchertrainer bij het ‘grote’ Oranje. Vervolgens speelt het gelegenheidsteam Brabant Bandits (bestaande uit speelsters van Roef!, Twins en Gryphons) tegen dat ‘grote’ Nederlands Dames Softbalteam. Tenslotte gaan alle speelsters met elkaar op de foto. Zo krijgt het Jong Oranje Softbalteam ook in Moergestel de aandacht die het zeker verdient. Voor meer informatie en het volledige dien stenaanbod kunt u ook altijd terecht op www. carnavalmoergestel.nl. Noteert u alvast: zater dag 22 juni, 20.00 uur, Den Boogaard. Tot dan Commissie SMC dienstenveiling, Eric, Hans, Toon, Ad, Erik, Bas en Kim De droom van de Europees Kampioen Na twee weken vakantie waren de kinderen van de Hertog Jan, Graaf van Ursel, Peuterspeelzaal Janneke en Mokido er klaar voor! Op naar hun nieuwe school. Op zondag 26 mei zal in het dorp rond half zeven ’s ochtends al muziek klinken. Muziekvereniging Prinses Juliana heeft dan haar jaarlijkse meiwandeling. Iedereen is welkom om met ons mee te wandelen. Hoe meer zielen, hoe meer vreugd! Meld je wel even aan in verband met het ontbijt. Kosten hiervan bedragen 11 euro per persoon. Aanmelden kan via: pr@julianamoergestel.nl Heel graag tot zondag 26 mei! ‘De mooiste dag van uw leven’: trouwen! De huwelijksvoltrekking is altijd een zeer speciale gebeurtenis. Maar u kunt de ceremonie nog meer bijzonder maken door de aanwezigheid van burgemeester Hans Janssen als buitenge woon ambtenaar van de burgerlijke stand. Een ludieke mogelijkheid om uw trouwdag of die van uw zoon/dochter een speciaal tintje te geven! Wie biedt er meer? Op zaterdag 22 juni organiseert het Samenwerkend Moergestels Carnaval (SMC) een dienstenveiling in Den Boogaard. Met de opbrengst van deze dienstenveiling wordt het openbaar carnaval gefinancierd, zoals bijvoor- beeld de carnavalsoptocht, de openingsmiddag in Den Boogaard, de jeugddisco’s en de camavalsbingo voor seni oren. Sluit zelf een voordelige koop en spek tegelijkertijd de kas van het SMC! Het veilingaanbod strekt van 1 minuut gratis winkelen tot een huiskamerconcert, van een jacuzzi tot een ballonvaart, van een schilderij tot een fauteuil, van een aanhangerrijbewijs tot een wellness arrangement, van een high tea tot een verwarmingsketel, van een brou- werijbezoek tot een beveiligingsinstallatie, en nog heel veel meer! Mantelzorg Nieuws We nodigen u uit om op woensdag 5 juni mee te gaan wandelen in Moergestel met een rust punt op een terras. Om 14.00 uur verzamelen we bij 't Stokske in Moergestel. We wandelen een mooie route en eindigen daar na ‘n uur weer. Consumpties voor eigen rekening. Opgave vooraf is niet nodig. Voor informatie kunt u terecht bij Jacqueline Vis tel. 513 2523 of 06-52104251. We maken u ook alvast attent op de volgende bijeenkomst mantelzorg: op dinsdag 2 juli van 13.30 tot 15.30 uur is er een bijeenkomst koffieplus, zoals gebruikelijk in het Gerard Horvershuis, Kerkstraat 48a in Oisterwijk. wensten hen een fijne tijd in De Vonder. Daarna werd de vlag op het schoolplein gehe sen en het Vbnderlied werd uit volle borst meegezongen door alle kinderen en leerkrach ten. Toen was het grote moment daar; de deu ren gingen open en de kinderen gingen op zoek naar hun plekje in het prachtig nieuwe gebouw, hun nieuwe school: De Vonder! Help mee Alleen al door een bezoek te brengen laat u de meiden van Jong Oranje zien dal u gelooft in hun droom. Maar u kunt meer doen. U kunt een Jong Oranje Shirt kopen voor slechts 18.50 via jongoranjerood@hotmail.com. Als bedrijf kunt u bijdragen door uw logo op te laten nemen op het After Game Shirt voor 50,-. Uw logo is dan zichtbaar op het shirt dat de meiden na iedere wedstrijd op het WK dra gen. Als u nog twijfelt, kom dan op 29 mei eerst eens langs op de sportvelden van Roef! Zeker weten dat zien geloven is en dat ook u de Europees Kampioen een steuntje in de rug richting Canada wil geven! De drie Moergestelse meiden uit het Jong Oranje Softbalteam: Wies Ligtvoet, Eva van Knegsel en Gini Ketelaars. Om trots op te zijn! Naast een eigen bijdrage, proberen de meiden via sponsoracties €21.000,- voor deelname bij elkaar te krijgen. Sportvereniging Roef! onder steunt hen daar graag bij. En ook u kunt hel pen: kom op woensdag 29 mei naar het soft balveld van Roef! en beleef zelf de passie voor softbal. Met een training van ‘het’ jong oranje softbalteam, een pitchertraining, een wedstrijd van het Nederlands Dames Softbalteam en een fotoshoot wordt deze dag een hele happe ning. Bijzonder mei(den)avond Jonge talentvolle sporters verdienen de uit daging om hun sport op het hoogste niveau te spelen. Het zou daarom eeuwig zonde zijn als de talentvolle lichting jonge softbalspeelsters deze kans wordt ontnomen vanwege geldge brek. Overal in het land startten inmiddels al acties om de droom van de Europees Kampi oenen in de leeftijd van 16 tot en met 19 jaar te verwezenlijken. Woensdag 29 mei is Moergestel aan de beurt. Op het veld van Roef, start om 17.00 uur een pitchertraining onder leiding van Karen Marr, Het brigadieren is begonnen... Ondanks kinderziektes zal het ongetwijfeld goed komen... Dinsdag 14 mei vertrok een lange stoet van kinderen vanaf de Hertog Janschool via de Peuterspeelzaal naar hun nieuw onderkomen: De Vonder. Daar aangekomen werden de kinderen opge wacht door de directeur Jeanne de Gruijter en de wethouder van onderwijs Maarten Pieters. Beiden spraken de kinderen toe en V ■M Tekst: Judith Ponken; foto's: Maudy van Laarhoven en Judith Fonken ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 22 MEI 2013 PAGINA 7

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 7