Femke de Laat filmde bij Eurovisie Songfestival J-Pc Inschrijving ZomerKrekul gestart ALLROUND MAKELAARDIJ Jongeren Werk feestweekend 40 jaar KRIJTESTRAAT 25, MOERGESTEL Wat gaat hier vanaf vrijdagavond 24 mei gebeuren? Nieuwsgierig? Komt gerust even kijken in het weekend! fikt -» JF. NU STERK IN PRIJS VERLAAGD! funda Deze verrassend ruime en uitgebouwde ‘twee-onder-een-kap’ woning, gelegen op een ruim perceel en goede locatie, verandert graag van eigenaar!!! Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Jacques Mees. zestig en zeventig. De avond wordt afgesloten met een after party door DJ D’n Dip die een breed scala aan muziekgenres ten gehore zal brengen. In samenwerking met Factorium organiseren we tevens een streetdance clinic. Onder bege leiding van een instructrice leer je de basis skills van streetdance. Lijkt het je leuk om met je vrienden/vriendinnen mee te doen aan deze streetdance clinic kom dan naar JWM. natuurlijk kan je ook je eigen spullen meene men. Dus als je de basis onder de knie wilt krijgen of je skills nog verder wilt verbeteren kom dan naar JWM. fitispuiten en fotografie en de jongste kinderen kunnen zich vermaken met het versieren van glas of cupcakes. Dankzij de inzet van vele vrijwilligers zijn de workshops aantrekkelijk geprijsd. Een omschrijving van al deze activiteiten is te zien op de website ww.krekul.nl. Op deze website kunnen de deelnemers zichzelf aan melden of nader kennis maken met het hagel nieuwe jaarprogramma voor het seizoen 2013- 2014. Voor deelnemers die een vriend, vriendin of familielid vergezellen naar de Zomerkrekul, is er een extra attentie. BEL SNEL VOOR EEN BEZICHTIGING!!! DAAROM: ELK SERIEUS BOD ZAL IN OVERWEGING GENOMEN WORDEN! w The Dead Revils The Dead Revils brengen de legendarische Chicago blues van The Red Devils terug op de planken. De band bestaat uit leden van Starfish Bowl, die hun krachten verenigen met blues professor Maikel van Bogget, van wie gefluisterd wordt dat hij met een bluesharp in de mond is geboren. Samen met co-zanger Don Vito benadert de ex-Starfish harpman alias Mr. Low de sound van wijlen Lester Butler tot op luttele millimeters. De stomende ritmesectie bestaat uit JJ Stale en Dr. Polm. Voor het opzwepende gitaarwerk tekenen Papa Bear en Mean Pete. Als goed op elkaar inge speelde muzikanten met diepe wortels in de blues staan The Dëad Revils garant voor een energieke show. Groezelig, dynamisch en dege lijk als een bunker. Anouk vertegenwoordigde dit jaar Nederland. Zij is immens populair onder de Songfestival- fans. De vakjury heeft vrijdag 17 mei haar stem reeds uitgebracht. Deze stem telt voor 50% mee. Tijdens de TV uitzending zaterdag 18 mei kon het publiek stemmen met o.a. hulp van een app. In deze app staan filmpjes die Femke aan het werk in Malmö... Een ‘once-in-a-lifetime-opportunity’noemde Femke het zelf. De Moergestelse is benaderd door een vriend van de mbo opleiding Audio visuele productie om mee te gaan naar Malmö in Zweden. Deze vriend maakt deel uit van het Eurovision TV Team. Dit team is verantwoordelijk voor de officiële site van het Eurovisie Songfestival en bestaat louter uit fans die dit op vrijwillige basis doen. Femke is druk bezig met afstuderen van haar HBO opleiding International Media Enter tainment Management. Haar scriptie moet eind deze maand ingeleverd zijn. Het aanbod om mee te kunnen naar Zweden om de repe tities van het Songfestival te kunnen filmen was echter te aanlokkelijk om af te slaan. Ze heeft er keihard aan gewerkt en vlak voor vertrek kon ze het concept inleveren bij haar begeleider. Zomerse recreatieve dagen in Oisterwijk Deze week is de open inschrijving gestart voor deelnemers aan de ZomerKrekul in Oisterwijk. Liefhebbers van creatieve activiteiten kunnen een of meerdere dagdelen deelnemen en kennismaken met de activiteiten van De Krekul, het Oisterwijkse centrum voor creatieve en culturele vorming. Er is een aanbod voor kinderen, jongeren en volwassenen. Voor het derde jaar op rij vormt de ZomerKre kul een enthousiaste week in het afwisselende programma van De Krekul. Met een diversiteit aan korte, leuke en leerzame workshops krijgen de deelnemers in kleine groepjes uitleg en gaan ze actief aan de slag met moderne, of juist hele oude technieken. Deze activiteiten vinden plaats van zondag 30 juni tot en met vrijdag 5 juli. Inschrijving kan per dagdeel met een keuze uit ondermeer foto grafie, dichten, sieraden maken, vilten, glas- in-lood en Tiffany; dit jaar zijn er voor de vol wassenen ook enkele lezingen. Speciaal voor de jeugd is er een succesvolle workshop graf- De accreditatie van Femke. Femke mee heeft gemaakt. Maar op de site www.eurovision.tv staan ook filmpjes. Femke heeft de eerste en tweede repetities mee mogen filmen van alle artiesten. RTL Boulevard heeft er al de eerste dag gebruik van gemaakt. “Om kwart over zes kreeg ik telefoon met de vraag of ik om half zeven een film klaar kon hebben. Over strakke deadlines gesproken.maar het is me wél gelukt!” vertelt Femke trots. “Een erg unieke ervaring. Veertig landen, veer tig verschillende culturen. Het is prachtig en de gunfactor onderling is erg hoog. Artiesten zijn erg begaan met elkaar. En Zweden als gastland is ook perfect. Het is een erg toegan kelijk land. Ik heb er een geweldige ervaring opgedaan. Ik heb me aanbevolen gehouden voor de volgende keer.” a.s. Vrijdag en zaterdag aan de Bosstraat In het weekend van 24 en 25 mei worden er ter promotie van het jongerenwerk diverse activiteiten georganiseerd. Tevens staan we ook stil bij het feit dat het jongerenwerk 40 jaar actief is. Beide avonden starten om 20.30 uur entree gratis iedereen is van harte welkom aan de Bosstraat 1b te Moergestel. Bandavond vrijdag 24 mei Johnny Jester (Rock) Na wat omzwervingen van enkele bandleden bij indigo en the audiotist is Johnny Jester ontstaan Johnny Jester is een rockband uit Tilburg, opgericht in 2012. De groep bestaat uit de frontmannen Bandy Huijgers en Davy Thornton, Bassist/Toetsenist Ron van Genech ten en drummer Lars Bouwman. De band vindt zijn invloeden bij bands zoals Kings of Leon, Arctic Monkeys, Black Keys, Muse en meer. Voor meer informatie kijk op johnny- jester.com of op facebook johnny jester. Zaterdag 25 mei Skate en streetdance Clinic aanvang 14.00 uur. In samenwerking met Skate Away Tilburg wordt er een skate clinic georganiseerd. Deze clinic wordt verzorgd door instructeurs van Skate Away er is een beginners parcours en een gevorderden parcours. Ook bestaat er de mogelijkheid om inline skates te lenen, maar In de avond staat er vanaf 20.30 een reünie op het programma waarvoor we met name oud bezoekers, vrijwilligers en bestuursleden uitnodigen die betrokken zijn geweest bij het jongerenwerk in Moergestel. Uiteraard zijn andere belangstellenden ook van harte welkom. Tijdens deze avond wordt er een optreden verzorgd door Jacques Mees die zijn muzikale roots heeft liggen in het toenmalige Trefcentrum. Jacques zal op deze avond covers te gehore brengen uit de jaren En toen het vliegtuig in naar Malmö. “Ik wist niet goed wat me te wachten stond”, vertelt Femke. “Omdat het team uit alleen fans bestaat werd al snel duidelijk dat het om hele strakke deadlines zou gaan. Fans uit heel Europa azen op filmpjes op de site. Het is een echte sport om de filmpjes op tijd op de site te krijgen. Hele repetitieschema’s worden bijgehouden door fans over heel Europa dus. Staan de fimp- jes te laat op de site, dan wordt dat meteen gestraft door ‘boe-geroep’ op de site”, zegt Femke met een lach op haar gezicht. “Zelf heb ik nooit zoveel met het Songfestival- gebeuren gehad. Door deze ervaring ben ik er wel heel anders naar gaan kijken. Artiesten zijn er echt professioneel mee bezig en dat verdient hoe dan ook respect.” 10 PAGINA 5 Computerservice Moergestel IT IS OUR BUSINESS Voor al uw computerproblemen Pastoor Muskenshof 2 - 5066 GM Moergestel E-mail: info@j-pc.nl - Tel: 06 51 57 53 51 www.j-pc.nl Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg T 013-5920080 F 013-4688259 I www.allroundmakelaardij.nl MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 22 MEI 2013 I Elisabeth (Fêmke) de Laat EurovttHOn <v (EBUi Vide.- eaUoi

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 5